Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców
  • Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców
  • Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców
  • Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców
  • Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców
  Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców
  • Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców
  • Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców
  • Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców
  • Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców

  DJI Ronin-SC

  1 199,00 zł
  Brutto Dostawa w ciągu jednego dnia

  Ronin-SC Standard Kit

  Kompatybilność: Canon, Fuji, Nikon, Panasonic, Sony do 2 kg

  LISTA KOMPATYBILNOŚCI

  Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

  mavic mini

  Podejmij wyzwanie

  Podejmij wyzwanieDzięki lekkiej konstrukcji i doskonałej stabilizacji, Ronin-SC został stworzony dla aparatów bezlusterkowych. Jest to 3-osiowy ręczny gimbal, zaprojektowany z myślą o tworzeniu profesjonalnych nagrań z niezwykłą łatwością.

  Lekki i kompaktowy

  Ronin-SC został zaprojektowany po to, by stworzyć filmowcom i twórcom możliwość nagrywania niesamowitych ujęć, gdziekolwiek są. Konstrukcja z magnezu i aluminium oraz wysoce wytrzymałe materiały zapewniają solidną wydajność przy wadze zaledwie 1,1 kg.

  Mavic Mini jest tak lekki, jak smartfon

  Większa kompatybilność

  Ronin-SC obsługuje szeroką gamę kamer i obiektywów, spełniając jednocześnie wszystkie standardy jakości. Został surowo przetestowany, aby utrzymać urządzenia o wadze 2 kg i pozwolić na tworzenie przy tym stabilnych, kinowych ujęć. Gimbal współpracuje z większością aparatów popularnych marek.

  Mavic Mini jest tak lekki, jak smartfon

  Dynamiczna stabilizacja

  Nawet w pełnych akcji ujęciach, Ronin-SC gwarantuje idealną stabilizację. Tryb Sport poprawia czułość każdej osi przy jednoczesnym utrzymaniu stabilizacji, czyniąc go bardziej skutecznym w szybkich scenach, gwałtownych ruchach, a nawet przy całkowitych zmianach kierunku nagrywania.

  Innowacyjna konstrukcja ramienia osi Roll
  Nieograniczona oś Pan
  Dopracowane detale

  Model DJI Ronin-SC umożliwia zamocowanie aparatu nad osią roll, co pozwala na wygodny podgląd wbudowanego wyświetlacza aparatu. Ponadto silnik osi roll zapewnia lepsze wyważenie przy zaawansowanych konfiguracjach. Po tym, jak DJI wprowadziło tę konstrukcję, została ona przyjęta w całej branży ręcznych gimbali.

  Gimbal pozwala na nieprzerwany ruch w osi Pan, umożliwiając tworzenie bardziej ambitnych materiałów. Dzięki wielu ciekawym funkcjom takim jak Infinite 360° Roll, można uwiecznić całkowicie unikalne ujęcia.

  Dla pełnej kontroli, przyciski i spust migawki są łatwo dostępne, niezależnie od preferowanego chwytu. Wyjmowany uchwyt z wbudowanym akumulatorem sprawia, że trzymanie gimbala jest łatwiejsze, pozwalając pracować z nim przez cały dzień.

  Funkcje automatyczne

  By móc uwolnić Twoją wyobraźnię, Ronin-SC oferuje wiele zaawansowanych funkcji.

  Panorama
  Timelapse
  Motionlapse
  Motion Control

  ActiveTrack 3.0

  Technologia ActiveTrack pojawia się w serii Ronin po raz pierwszy. Smartfon zamocowany nad aparatem, aplikacja Ronin, jak i sam gimbal Ronin-SC współpracują ze sobą, by osiągnąć jeszcze lepszą płynność i bardziej precyzyjne ruchy gimbala w każdej sytuacji, pozwalając skupić się na tworzeniu lepszych ujęć odpowiadających Twojej wizji.

  Force Mobile

  Ronin-SC przedstawia Force Mobile, funkcję aplikacji Ronin opartą na znanym już systemie kontroli ruchów gimbala - Force Pro. Przechylając i obracając smartfona, można kontrolować ruchem gimbala z bardzo małym opóźnieniem, przynosząc płynne i ekspresyjne ujęcie.

  Aplikacja Ronin

  Poprawiono także aplikację Ronin, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia z użytkowania, co sprawiło, że Ronin-SC jest profesjonalnym i łatwym w użyciu urządzeniem. Układ interfejsu aplikacji został ulepszony, aby dostęp do podstawowych ustawień był szybszy. Dołączyliśmy również przewodnik wyważenia aparatu, wraz z samouczkami pomagającymi opanować obsługę gimbala. Aplikacja minimalizuje konieczność ręcznego dostrojenia sprzętu i automatyzuje ten proces, dzięki czemu w łatwy sposób możesz przygotować zestaw do działania.

  Łatwa konfiguracja i dodatkowe zabezpieczenia

  Blokady osi na każdym ramieniu gwarantują szybkie przygotowanie gimbala do transportu i ułatwiają wyważenie każdej z osi. Płytka mocująca (Quick-Release Plate) zawiera element pozycjonujący, który pozwala na zachowanie optymalnej pozycji aparatu i usprawnia ponowny montaż aparatu na gimbalu. Podczas wyłączania urządzenia, silniki stopniowo zmniejszają moc, zapewniając niezawodność i łatwość obsługi w każdych warunkach.

  Ekosystem akcesoriów

  Ciągle zwiększająca się lista akcesoriów poszerzających możliwości Ronina-SC, pozwala na przekraczanie granic i dostarcza filmowcom narzędzia dla ich nieskończonej wyobraźni. Dostępny jest również zestaw rozszerzony (DJI Ronin-SC Pro Combo) z dodatkowymi akcesoriami do sterowania ostrością za pomocą modułu Focus Motor. Dostępne są również dodatkowe opcjonalne akcesoria.

  Rozdzielacz ładowarki do Mavic Mini
  Dwuręczny uchwyt
  Mini torba transportowa
  Pokrętło Focus
  Mini torba transportowa
  Płyta montażowa
  Zestaw kreatywny
  Płyta montażowa z przeciwwagą
  Adapter montażowy Snap
  Jednostka sterująca
  Adapter montażowy Snap
  Uchwyt BG18
  Adapter montażowy Snap
  Silnik Focus
  Rozdzielacz ładowarki do Mavic Mini
  Zestaw kreatywny

  Zestaw zawiera

  1 Przedmiot

  Zobacz także

  Jednostka sterująca -...

  549,00 zł -50,00 złCena 499,00 zł
  • Obniżka

  Dłuższy wspornik obiektywu...

  99,00 zł -20,00 złCena 79,00 zł
  • Obniżka

  Uchwyt BG18 z akumulatorem...

  349,00 zł -50,00 złCena 299,00 zł
  • Obniżka
  • Wyprzedaż!