Nowe
Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ! Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ! Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ! Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ! Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ! Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!

Phantom 4 Pro V2.0 - Refurbished

WYSYŁKA DO 24H

6 799,00 zł

Phantom 4 pro v2


PHANTOM 4PRO V2.0

OFEROWANY PRODUKT JEST W WERSJI REFURBISHED (ODNOWIONEJ)

Każdy egzemplarz jest fabrycznie zapakowany.
Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.
Produkt jest w pełni sprawny, w komplecie ze wszystkimi akcesoriami.
Istnieje możliwość dokupienia i aktywowania dodatkowego ubezpieczenie DJI Care/DJI Care Refresh.

Nowy Phantom 4 Pro V 2.0 wyposażony jest w system transmisji OcuSync HD, który automatycznie obsługuje pasmo podwójnej częstotliwości oraz bezprzewodowo łączy się z goglami RE. Podobnie jak jego poprzednicy, Phantom 4 Pro oraz Advanced, on sam również posiada 1-calowy 20megapikselowy sensor zdolny do przetwarzania ujęć w jakości 4K przy 60fps oraz zdjęć w trybie Burst przy 14 fps. Dodatkowo, zawarty w nim system FlightAutonomy zawiera zestaw czujników wizyjnych znajdujących się na tyle bezzałogowa, które umożliwiają 5kierunkowe wykrywanie przeszkód oraz 4-kierunkowe omijanie przeszkód.


Phantom 4 pro v2
60fps

Phantom 4 pro v2
1-calowy sensor 20 MP

Phantom 4 pro v2
Mechaniczna migawka

Phantom 4 pro v2
5 kierunkowe wykrywanie przeszkód

Phantom 4 pro v2
System transmisji OcuSync

Phantom 4 pro v2
30-minutowy czas lotu

Phantom 4 pro v2
Podwójne kodowaniaPhantom 4 pro v2


Kamera z 1 calowym sensorem 20 MPIX


Kamera pokładowa została przeprojektowana i użyto w niej 1 calowy sensor 20 MPIX wykonany w technologii CMOS. Niestandardowo zaprojektowany obiektyw składa się z 8 elementów zaaranżowanych w 7 grup oraz jest to pierwsza kamera od DJI używająca mechanicznych migawek eliminujących tzw. efekt rolling shutter, który może się pojawić podczas kręcenia ujęć szybko poruszających się obiektów lub podczas lotu o dużej prędkości. W efekcie, jest ona tak samo mocna jak tradycyjne ręczne kamery. Potężniejsze algorytmy wideo wspierają standard H.264 4K przy 60fps lub H.265 4K przy 30 fps, oba z bitrate 100 Mbps. Zaawansowane czujniki i procesory gwarantują uchwycenie obrazu z najdrobniejszymi detalami oraz zapewniają dane konieczne do efektywnej post produkcji.
Kamera


img1

System kamer Phantom 4 Pro V2.0 ulepsza wszystko, co sprawia, że ​​oryginalny Phantom 4 jest tak charakterystyczny. Każdy aspekt został znacznie ulepszony, w tym rozmiar matrycy, rozdzielczość i system przetwarzania obrazu, dzięki czemu jest to najpotężniejszy Phantom do tej pory. Użytkownicy mogą również regulować przysłonę z f2,8.8 dla bardziej wszechstronnego obrazowania.
1-Calowy 20-MEGAPIXEL CMOS


Phantom 4 pro v2

Rozmiar matrycy jest ważniejszy dla jakości obrazu niż liczba pikseli, ponieważ większy czujnik rejestruje więcej informacji w każdym pikselu, poprawiając zakres dynamiki, stosunek sygnału do szumu i niską emisję światła. 1-calowy 20-megapikselowy czujnik CMOS w Phantom 4 Pro V2.0 jest prawie czterokrotnie większy od czujnika Phantom 4 1 / 2.3in. Używa większych pikseli i ma maksymalną czułość ISO 12800, a także większy kontrast. Jest wystarczająco dobre, aby obrazy były natychmiast wykorzystywane, a jednocześnie zapewniały wystarczającą ilość szczegółów do zaawansowanego przetwarzania końcowego.

Phantom 4 pro v2
Czułość koloru

Phantom 4 pro v2
RAW SNR 18%

Phantom 4 pro v2
Zakres dynamiczny
niebieski-PHANTOM 4 PRO V2.0 czerwony-PHANTOM 4Phantom 4 pro v2
1 / 2,3 cala czujnik 1s F2.2 ISO 100 EV 0.0

Phantom 4 pro v2
PHANTOM 4 PRO V2.0 1/2s F2.8 ISO 100 EV 0.0
Profesjonalne video 4k


img1

Udoskonalony system przetwarzania wideo umożliwia przechwytywanie wideo w kinie i zoptymalizowanym pod kątem produkcji DCI 4K / 60 (4096 x 2160/60 fps) z prędkością 100 Mb / s, umożliwiając wykonywanie zdjęć w zwolnionym tempie o wysokiej rozdzielczości. Phantom 4 Pro V2.0 obsługuje również kodek wideo H.265 (maksymalna rozdzielczość 4096X2160 / 30 fps).Dla danej przepływności H.265 podwaja ilość przetwarzania obrazu jako H.264, co znacznie poprawia jakość obrazu. Nagrywanie w dużym zakresie dynamicznym D-log wykorzystuje większość danych obrazu do klasyfikacji kolorów.
SOCZEWKA WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI


Rozdzielczość i kontrast obiektywu mają krytyczne znaczenie dla jakości obrazu, ponieważ tylko obiektyw wysokiej jakości może rejestrować ostre, żywe zdjęcia w wysokich rozdzielczościach. Najnowszy aparat Phantom 4 Pro V2.0 ma zoptymalizowaną pod kątem antenowym obiektyw szerokokątny F2,8 o ogniskowej odpowiadającej 24 mm. Zawiera osiem elementów - 2 asferyczne - ułożone w siedem grup, które pasują do mniejszej, bardziej zwartej ramy. Jego obrazy są konsekwentnie szczegółowe z niskimi zniekształceniami i niską dyspersją, dzięki czemu zdjęcia i filmy są ostre i żywe. Po raz pierwszy w historii z aparatem DJI, wyniki MTF (Modulation Transfer Function) zostały upublicznione, dzięki czemu ludzie mogą lepiej zrozumieć działanie obiektywów.

UCHWYĆ KAŻDĄ CHWILĘ


Zdjęcia lotnicze są wykorzystywane nie tylko do fotografowania krajobrazów; daje nowe perspektywy wszystkim, od scen akcji do wyścigów samochodowych. Przechwytywanie obiektów poruszających się z dużą prędkością zawsze było wyzwaniem dla latających kamer z elektroniczną migawką. To dlatego Phantom 4 Pro V2.0 jest pierwszym DJI Phantom, który używa mechanicznej migawki i obiektywu o dużej aperturze. Mechaniczna migawka z maksymalną prędkością 1 / 2000s eliminuje zniekształcenie rolety, które może wystąpić podczas robienia zdjęć szybko poruszających się obiektów lub podczas lotu z dużą prędkością. Elektroniczna migawka została również ulepszona przy maksymalnym czasie otwarcia migawki 1/8000 sekund i nowym trybie zdjęć seryjnych, umożliwiającym fotografowanie 14 klatek na sekundę przy rozdzielczości 20 megapikseli, aby uchwycić idealny moment.

Phantom 4 pro v2
Migawka mechaniczna

Phantom 4 pro v2
Migawka elektroniczna

Phantom 4 pro v2


Pięcio kierunkowe wykrywanie PRZESZKÓD


Flight Autonomy oprócz pary czujników na przodzie drona oraz systemu podczerwonego po prawej I lewej stronie został poszerzony o dodatkowy zestaw czujników wizyjnych stereo o dużej rozdzielczości, znajdującego się na tyle bezzałogowca. Takie połączenie tworzy 5 kierunkowe wykrywanie przeszkód oraz system z 4- kierunkowym omijaniem przeszkód, chroniąc Phantoma 4 Pro przed ewentualnymi uszkodzeniami i umożliwiając filmowcom uchwycenie niesamowitych i złożonych ujęć.


SYSTEM NAWIGACJI 6-KAMERami


img1

Trzy zestawy czujników dual vision tworzą 6-kamerowy system nawigacji, który nieustannie pracuje, aby obliczyć względną prędkość i odległość między samolotem a obiektem. Korzystając z tej sieci czujników ruchu do przodu, do tyłu i do dołu, Phantom 4 Pro V2.0 jest w stanie precyzyjnie poruszać się w miejscach bez GPS podczas startu w pomieszczeniach lub na balkonach, a nawet podczas lotu przez okna z minimalną kontrolą pilota. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy czujniki przedni i skierowany w dół nie będą w stanie działać, samolot może nadal unosić się w miejscu za pomocą tylnego systemu stereo. Phantom 4 Pro V2.0 jest również w stanie latać w złożonych środowiskach z prędkością lotu do 31 mil na godzinę (50 km / h), unikając przeszkód na swojej drodze. W trybie wąskiej czułości, Phantom 4 Pro V2.0 zawęża zakres wykrywania, umożliwiając mu bardziej szczegółowe oglądanie i latanie w małych przestrzeniach.

CO TO JEST FLIGHTAUTONOMI


FlightAutonomy to zaawansowana platforma antywirusowa i lotnicza. Składa się z złożonej sieci dziesięciu grup elementów składowych, w tym siedmiu kamer - do przodu, do tyłu i do dołu, do podwójnych czujników wizyjnych i głównej kamery - systemu wykrywania podczerwieni, dwuzakresowego pozycjonowania satelitarnego (GPS i GLONASS), dwóch skierowanych w dół ultradźwiękowych dalmierzy , nadmiarowe IMU i kompasy oraz grupa wydajnych, wyspecjalizowanych rdzeni obliczeniowych. Phantom 4 Pro V2.0 uzyskuje widok środowiska w czasie rzeczywistym oraz informacje o wysokości i położeniu przeszkód w pobliżu, aby stworzyć mapę 3D, którą może zlokalizować w sobie. IMU i kompasy zbierają najważniejsze dane o stanie lotu, prędkości i kierunku, a redundantne IMU i kompasy monitorują krytyczne dane i wykluczają możliwe błędy, znacznie zwiększając niezawodność lotu.


SYSTEM CZUJKI PODCZERWIENI


img1

Phantom 4 Pro V2.0 to pierwszy samolot DJI wykorzystujący system wykrywania podczerwieni. Umieszczone po lewej i prawej stronie samolotu mierzą odległość między statkiem powietrznym a dowolnymi przeszkodami za pomocą skanowania w podczerwieni 3D. W trybie początkującym i trybie statywu czujniki te mają horyzontalne pole widzenia równe 70 ° i pionowe pole widzenia równe 20 °, zapewniając szeroki widok sceny po bokach fantomu i maksymalny zasięg 23 stóp ( 7m). Tradycyjne czujniki ultradźwiękowe mają zasięg wykrywania jedynie 3-5 metrów i mogą być mylone, gdy zostaną dotknięte wibracjami śrubowymi. System wykrywania podczerwieni jest w stanie wykryć większe obszary i zmierzyć odległość między statkami powietrznymi, identyfikując najbliższe obiekty dokładnie, unikając zakłóceń, zapewniając bardziej wiarygodne wykrywanie i ochronę.


Phantom 4 pro v2

Kompatybilność: Phantom 4 Pro/Pro+ v2, Phantom 4 Pro/Pro+ i Phantom 4 Adv/Adv+
49,00 zł

PowiązaneProdukty