Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ! Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ! Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ! Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ! Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ! Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!

Phantom 4 Pro Plus V2.0

8 599,00 zł

Phantom 4 pro v2


PHANTOM 4PRO V2.0


Nowy Phantom 4 Pro V 2.0 wyposażony jest w system transmisji OcuSync HD, który automatycznie obsługuje pasmo podwójnej częstotliwości oraz bezprzewodowo łączy się z goglami RE. Podobnie jak jego poprzednicy, Phantom 4 Pro oraz Advanced, on sam również posiada 1-calowy 20megapikselowy sensor zdolny do przetwarzania ujęć w jakości 4K przy 60fps oraz zdjęć w trybie Burst przy 14 fps. Dodatkowo, zawarty w nim system FlightAutonomy zawiera zestaw czujników wizyjnych znajdujących się na tyle bezzałogowa, które umożliwiają 5kierunkowe wykrywanie przeszkód oraz 4-kierunkowe omijanie przeszkód.Phantom 4 pro v2
60fps

Phantom 4 pro v2
1-calowy sensor 20 MP

Phantom 4 pro v2
Mechaniczna migawka

Phantom 4 pro v2
5 kierunkowe wykrywanie przeszkód

Phantom 4 pro v2
System transmisji OcuSync

Phantom 4 pro v2
30-minutowy czas lotu

Phantom 4 pro v2
Podwójne kodowaniaPhantom 4 pro v2


Kamera z 1 calowym sensorem 20 MPIX


Kamera pokładowa została przeprojektowana i użyto w niej 1 calowy sensor 20 MPIX wykonany w technologii CMOS. Niestandardowo zaprojektowany obiektyw składa się z 8 elementów zaaranżowanych w 7 grup oraz jest to pierwsza kamera od DJI używająca mechanicznych migawek eliminujących tzw. efekt rolling shutter, który może się pojawić podczas kręcenia ujęć szybko poruszających się obiektów lub podczas lotu o dużej prędkości. W efekcie, jest ona tak samo mocna jak tradycyjne ręczne kamery. Potężniejsze algorytmy wideo wspierają standard H.264 4K przy 60fps lub H.265 4K przy 30 fps, oba z bitrate 100 Mbps. Zaawansowane czujniki i procesory gwarantują uchwycenie obrazu z najdrobniejszymi detalami oraz zapewniają dane konieczne do efektywnej post produkcji.
Kamera


img1

System kamer Phantom 4 Pro V2.0 ulepsza wszystko, co sprawia, że ​​oryginalny Phantom 4 jest tak charakterystyczny. Każdy aspekt został znacznie ulepszony, w tym rozmiar matrycy, rozdzielczość i system przetwarzania obrazu, dzięki czemu jest to najpotężniejszy Phantom do tej pory. Użytkownicy mogą również regulować przysłonę z f2,8.8 dla bardziej wszechstronnego obrazowania.
1-Calowy 20-MEGAPIXEL CMOS


Phantom 4 pro v2

Rozmiar matrycy jest ważniejszy dla jakości obrazu niż liczba pikseli, ponieważ większy czujnik rejestruje więcej informacji w każdym pikselu, poprawiając zakres dynamiki, stosunek sygnału do szumu i niską emisję światła. 1-calowy 20-megapikselowy czujnik CMOS w Phantom 4 Pro V2.0 jest prawie czterokrotnie większy od czujnika Phantom 4 1 / 2.3in. Używa większych pikseli i ma maksymalną czułość ISO 12800, a także większy kontrast. Jest wystarczająco dobre, aby obrazy były natychmiast wykorzystywane, a jednocześnie zapewniały wystarczającą ilość szczegółów do zaawansowanego przetwarzania końcowego.

Phantom 4 pro v2
Czułość koloru

Phantom 4 pro v2
RAW SNR 18%

Phantom 4 pro v2
Zakres dynamiczny
niebieski-PHANTOM 4 PRO V2.0 czerwony-PHANTOM 4Phantom 4 pro v2
1 / 2,3 cala czujnik 1s F2.2 ISO 100 EV 0.0

Phantom 4 pro v2
PHANTOM 4 PRO V2.0 1/2s F2.8 ISO 100 EV 0.0
Profesjonalne video 4k


img1

Udoskonalony system przetwarzania wideo umożliwia przechwytywanie wideo w kinie i zoptymalizowanym pod kątem produkcji DCI 4K / 60 (4096 x 2160/60 fps) z prędkością 100 Mb / s, umożliwiając wykonywanie zdjęć w zwolnionym tempie o wysokiej rozdzielczości. Phantom 4 Pro V2.0 obsługuje również kodek wideo H.265 (maksymalna rozdzielczość 4096X2160 / 30 fps).Dla danej przepływności H.265 podwaja ilość przetwarzania obrazu jako H.264, co znacznie poprawia jakość obrazu. Nagrywanie w dużym zakresie dynamicznym D-log wykorzystuje większość danych obrazu do klasyfikacji kolorów.
SOCZEWKA WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI


Rozdzielczość i kontrast obiektywu mają krytyczne znaczenie dla jakości obrazu, ponieważ tylko obiektyw wysokiej jakości może rejestrować ostre, żywe zdjęcia w wysokich rozdzielczościach. Najnowszy aparat Phantom 4 Pro V2.0 ma zoptymalizowaną pod kątem antenowym obiektyw szerokokątny F2,8 o ogniskowej odpowiadającej 24 mm. Zawiera osiem elementów - 2 asferyczne - ułożone w siedem grup, które pasują do mniejszej, bardziej zwartej ramy. Jego obrazy są konsekwentnie szczegółowe z niskimi zniekształceniami i niską dyspersją, dzięki czemu zdjęcia i filmy są ostre i żywe. Po raz pierwszy w historii z aparatem DJI, wyniki MTF (Modulation Transfer Function) zostały upublicznione, dzięki czemu ludzie mogą lepiej zrozumieć działanie obiektywów.

UCHWYĆ KAŻDĄ CHWILĘ


Zdjęcia lotnicze są wykorzystywane nie tylko do fotografowania krajobrazów; daje nowe perspektywy wszystkim, od scen akcji do wyścigów samochodowych. Przechwytywanie obiektów poruszających się z dużą prędkością zawsze było wyzwaniem dla latających kamer z elektroniczną migawką. To dlatego Phantom 4 Pro V2.0 jest pierwszym DJI Phantom, który używa mechanicznej migawki i obiektywu o dużej aperturze. Mechaniczna migawka z maksymalną prędkością 1 / 2000s eliminuje zniekształcenie rolety, które może wystąpić podczas robienia zdjęć szybko poruszających się obiektów lub podczas lotu z dużą prędkością. Elektroniczna migawka została również ulepszona przy maksymalnym czasie otwarcia migawki 1/8000 sekund i nowym trybie zdjęć seryjnych, umożliwiającym fotografowanie 14 klatek na sekundę przy rozdzielczości 20 megapikseli, aby uchwycić idealny moment.

Phantom 4 pro v2
Migawka mechaniczna

Phantom 4 pro v2
Migawka elektroniczna

Phantom 4 pro v2


Pięcio kierunkowe wykrywanie PRZESZKÓD


Flight Autonomy oprócz pary czujników na przodzie drona oraz systemu podczerwonego po prawej I lewej stronie został poszerzony o dodatkowy zestaw czujników wizyjnych stereo o dużej rozdzielczości, znajdującego się na tyle bezzałogowca. Takie połączenie tworzy 5 kierunkowe wykrywanie przeszkód oraz system z 4- kierunkowym omijaniem przeszkód, chroniąc Phantoma 4 Pro przed ewentualnymi uszkodzeniami i umożliwiając filmowcom uchwycenie niesamowitych i złożonych ujęć.


SYSTEM NAWIGACJI 6-KAMERami


img1

Trzy zestawy czujników dual vision tworzą 6-kamerowy system nawigacji, który nieustannie pracuje, aby obliczyć względną prędkość i odległość między samolotem a obiektem. Korzystając z tej sieci czujników ruchu do przodu, do tyłu i do dołu, Phantom 4 Pro V2.0 jest w stanie precyzyjnie poruszać się w miejscach bez GPS podczas startu w pomieszczeniach lub na balkonach, a nawet podczas lotu przez okna z minimalną kontrolą pilota. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy czujniki przedni i skierowany w dół nie będą w stanie działać, samolot może nadal unosić się w miejscu za pomocą tylnego systemu stereo. Phantom 4 Pro V2.0 jest również w stanie latać w złożonych środowiskach z prędkością lotu do 31 mil na godzinę (50 km / h), unikając przeszkód na swojej drodze. W trybie wąskiej czułości, Phantom 4 Pro V2.0 zawęża zakres wykrywania, umożliwiając mu bardziej szczegółowe oglądanie i latanie w małych przestrzeniach.

CO TO JEST FLIGHTAUTONOMI


FlightAutonomy to zaawansowana platforma antywirusowa i lotnicza. Składa się z złożonej sieci dziesięciu grup elementów składowych, w tym siedmiu kamer - do przodu, do tyłu i do dołu, do podwójnych czujników wizyjnych i głównej kamery - systemu wykrywania podczerwieni, dwuzakresowego pozycjonowania satelitarnego (GPS i GLONASS), dwóch skierowanych w dół ultradźwiękowych dalmierzy , nadmiarowe IMU i kompasy oraz grupa wydajnych, wyspecjalizowanych rdzeni obliczeniowych. Phantom 4 Pro V2.0 uzyskuje widok środowiska w czasie rzeczywistym oraz informacje o wysokości i położeniu przeszkód w pobliżu, aby stworzyć mapę 3D, którą może zlokalizować w sobie. IMU i kompasy zbierają najważniejsze dane o stanie lotu, prędkości i kierunku, a redundantne IMU i kompasy monitorują krytyczne dane i wykluczają możliwe błędy, znacznie zwiększając niezawodność lotu.


SYSTEM CZUJKI PODCZERWIENI


img1

Phantom 4 Pro V2.0 to pierwszy samolot DJI wykorzystujący system wykrywania podczerwieni. Umieszczone po lewej i prawej stronie samolotu mierzą odległość między statkiem powietrznym a dowolnymi przeszkodami za pomocą skanowania w podczerwieni 3D. W trybie początkującym i trybie statywu czujniki te mają horyzontalne pole widzenia równe 70 ° i pionowe pole widzenia równe 20 °, zapewniając szeroki widok sceny po bokach fantomu i maksymalny zasięg 23 stóp ( 7m). Tradycyjne czujniki ultradźwiękowe mają zasięg wykrywania jedynie 3-5 metrów i mogą być mylone, gdy zostaną dotknięte wibracjami śrubowymi. System wykrywania podczerwieni jest w stanie wykryć większe obszary i zmierzyć odległość między statkami powietrznymi, identyfikując najbliższe obiekty dokładnie, unikając zakłóceń, zapewniając bardziej wiarygodne wykrywanie i ochronę.


Phantom 4 pro v2


OCUSYNC ZDALNY STEROWNIK Z WBUDOWANYM EKRANEM


5.5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p zintegrowany w Phantomie 4 Pro oferuje jasność 1000cd/m2, dwa razy większą niż w standardowych urządzeniach. Zapewnia to jasne, wyraźne kolory oraz doskonałą widoczność w świetle słonecznym. Dzięki temu wyświetlaczowi, nie potrzebne są urządzenia mobilne, co znacznie ułatwia przygotowania do lotu. Jako, że aplikacja DJI GO jest wbudowana w wyświetlacz, oprogramowanie jak i sprzęt mogą być w pełni zoptymalizowane by redukować efekt zacinania się transmisji wideo. Wyposażenie urządzenia w port HDMI, wejścia na karty Micro SD, mikrofonu, głośnika oraz moduł Wi- Fi umożliwia edytowanie obrazów w aplikacji DJI GO oraz natychmiastowe dzielenie się nimi. Wreszcie, 5-godzinna praca baterii zamienia Phantoma 4 Pro w kompletne rozwiązanie do fotografii powietrznej.DronPhantom 4
Kompatybilność: Phantom 4 Pro/Pro+ v2, Phantom 4 Pro/Pro+ i Phantom 4 Adv/Adv+
49,00 zł

Specyfikacja:

Dron

Waga ( baterie i śmigła )1375g
Długość przekątnej (bez śmigieł)350mm
Maksymalna prędkość wznoszeniatryb S: 6 m/s, tryb-P: 5 m/s
Maksymalna prędkość opadaniatryb S: 4 m/s, tryb P: 3 m/s
Maksymalna prędkość72km/h (tryb S), 58 km/h (tryb A), 50 kmh (tryb P)
Maksymalny kąt przechylenia42° (tryb S); 35° (tryb A); 25° (tryb P)
Maksymalna prędkość kątowa250°/s (tryb S); 150°/s (tryb A)
Maksymalny pułap n.p.m6000 m
Maksymalny czas lotuok. 30 minut
Temperatury działania0° do 40° C
Systemy nawigacji satelitarnejGPS/GLONASS
Dokładność GPS podczas wznoszeniaWertykalnie: ±0.1 m (With Vision Positioning); ±0.5 m (With GPS Positioning)
Horyzontalnie: ±0.3 m (With Vision Positioning); ±1.5 m (With GPS Positioning)

System wizyjny

System wizyjnyprzedni, tylni i dolny
Max prędkość działania50km/h na wysokości 2m
Max. wysokość0 – 10 m
Zakres działania0 – 10 m
Zasięg czujników rozpoznawania przeszkód0.7 – 30 m
FOVPrzedni: 60°(Horyzont), ±27°(Pion)
Tylni: 60°(Horyzont), ±27°(Pion)
Dolny: 70°(przód i tył), 50°(lewy i prawy)
Częstotliwość wykrywaniaPrzedni: 10 Hz
Tylni: 10 Hz
Dolny: 20 Hz

Kamera

Matryca1’’ CMOS; Efektywnych pikseli: 20M
ObiektywFOV (pole widzenia) 84°, 8.8 mm / 24 mm (odpowiednik 35 mm )
f/2.8 - f/11.
auto focus at 1 m - ∞
Zasięg ISOVideo: 100 - 3200 (Auto); 100 - 6400 (Manual )
Photo: 100 - 3200 (Auto); 100- 12800 (Manual)
Mechaniczna migawka8 - 1/2000 s
Elektroniczna migawka8 - 1/2000 s
Maksymalny rozmiar obrazu3:2 Format rozmiaru: 5472 × 3648
4:3 Format rozmiaru: 4864 × 3648
16:9 Format rozmiaru: 5472 × 3078
Rozmiar obrazu PIV・4096 × 2160 (4096 × 2160 24/25/30/48/50p)
・3840 × 2160 (3840 × 2160 24/25/30/48/50/60p)
・2720 × 1530 (2720 × 1530 24/25/30/48/50/60p)
・1920 × 1080 (1920 × 1080 24/25/30/48/50/60/120p)
・1280 × 720 (1280 × 720 24/25/30/48/50/60/120p)
Tryby fotografii filmowejSingle Shot
Burst Shooting: 3/5/7/10/14 klatek
Auto Exposure Bracketing (AEB)
Interwał: 2/3/5/7/10/15/30/60 s
Tryby nagrywania wideoH.265
・C4K:4096×2160 24/25/30p @100Mbps
・4K:3840×2160 24/25/30p @100Mbps
・2.7K:2720×1530 24/25/30p @65Mbps
2720×1530 48/50/60p @80Mbps
・FHD:1920×1080 24/25/30p @50Mbps
1920×1080 48/50/60p @65Mbps
1920×1080 120p @100Mbps
・HD: 1280×720 24/25/30p @25Mbps
1280×720 48/50/60p @35Mbps
1280×720 120p @60Mbps
H.264
・C4K:4096×2160 24/25/30/48/50/60p @100Mbps
・4K:3840×2160 24/25/30/48/50/60p @100Mbps
・2.7K:2720×1530 24/25/30p @80Mbps
2720×1530 48/50/60p @100Mbps
・FHD:1920×1080 24/25/30p @60Mbps
1920×1080 48/50/60 @80Mbps
1920×1080 120p @100Mbps
・HD: 1280×720 24/25/30p @30Mbps
1280×720 48/50/60p @45Mbps
1280×720 120p @80Mbps
Przepływność przechowywania wideo100 Mbps
Obsługiwane systemy plikówFAT32 (≤ 32 GB); exFAT (> 32 GB)
ZdjęciaJPEG, DNG (RAW), JPEG + DNG
WideoMP4/MOV (AVC/H.264;HEVC/H.265)
Obsługiwane karty SDMicro SD, Maksymalna pojemność: 128GB
Temperatura działania0° do 40° C

Gimbal

Stabilizacja3-osiowa (pitch, roll, yaw )
Zasięg kontroliPitch: -90° to +30°
Max. Prędkość kątowaPitch: 90°/s
Dokładność kontroli±0.02°

System czujników podczerwieni

Zasięg czujników wykrywania przeszkód0.2 – 7 m
FOV70° ( horyzontalnie ),  ±10° (wertykalnie)
Częstotliwość wykrywania10 Hz

Nadajnik radiowy

Częstotliwośc działania2.400 - 2.483 GHz i 5.725 - 5.825 GHz
Maksymalny zasięg transmisji2.400 GHz - 2.483 GHz (wolny od zakłóceń)
FCC: 7km;
CE: 4km;
SRRC: 4 km
5.725 GHz - 5.825 GHz (wolny od zakłóceń)
FCC: 7km;
CE: 2 km;
SRRC: 5 km
Temperatura działania0° do 40° C
Bateria6000mAh LiPo 2S
Moc nadajnika (EIRP)2.400 GHz - 2.483 GHz
FCC: 26 dBm; CE: 20 dBm; SRRC: 20 dBm
5.725 GHz - 5.825 GHz
FCC: 26 dBm; CE: 14 dBm; SRRC: 20 dBm
Napięcie1.2 A @7.4 V
Wyjściowy port wideoGL300K: HDMI
GL300L: USB
Mocowanie na urządzenia mobilneGL300K: urządzenie z wbudowanym ekranem (5.5" , 1920×1080,
1000 cd/m2, system Android, 4GB RAM+16GB ROM)
GL300L: tablety i smartfony

Inteligentna bateria (PH4-5870mAh-15.2V)

Pojemność5870 mAh
Napięcie15.2 V
Typ bateriaLiPo 4S
Energia89.2 Wh
Waga468 g
Temperatura ładowania5° do 40° C
Max moc ładowania160 W

Ładowarka

Mapięcie17.4 V
Moc znamionowa100 W

Aplikacja / podgląd na żywo

Aplikacja mobilnaDJI GO 4
Wymagany system operacyjnyiOS 9.0 lub nowszy
Android 4.4.0 lub nowszy
Rekomendowane urządzeniaiOS:iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4 oraz iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular. 
Aplikacja zoptymalizowana dla iPhone 7, iPhone 7 Plus.
Android:Samsung tabs 705c, Samsung S6, Samsung S5, Samsung NOTE4, Samsung NOTE3, Google Nexus 6p, Nexus 9, Google Nexus 7 II, Ascend Mate7, Huawei P8 Max, Huawei Mate 8, LG V20, Nubia Z7 mini, Sony Xperia Z3, MI 3, MI PAD, Smartisan T1.
*wsparcie dla dodatkowych urządzeń wkrótce
1x Jednostka latająca Phantom 4 Pro v2
1x Nadajnik Radiowy z wbudowanym wyświetlaczem
1x Inteligentny akumulator LiPo 5870mAh
1x Ładowarka 100W
1x Kabel zasilający
4x Śmigła (para)
1x Zabezpieczenie gimbala do transportu
1x Karta pamięci micro SD 16GB
1x Kabel micro USB 
1x Futerał (piankowy)
Jednostka latająca

PHANTOM 4 PRO V2.0

PHANTOM 4 PRO

PHANTOM 4 ADVANCED

ProduktProfesjonalny dron z potężnym systemem unikania przeszkódProfesjonalny dron z potężnym systemem unikania przeszkódProfesjonalny dron
Waga(z akumulatorem i śmigiłami)1375 g1388 g1368 g
Max czas lotudo 30 minutdo 30 minutdo 30 minut
System wizyjnyPrzedni, tylni i dolny system wizyjnyPrzedni, tylni i dolny system wizyjnyPrzedni i dolny system wizyjny
System unikania przeszkódPrzedni i tylni oraz lewy i prawy system unikania przeszkódPrzedni i tylni oraz lewy i prawy system unikania przeszkódPrzedni system unikania przeszkód
Sensor kamery1’’ CMOS
Efektywna liczba pikseli: 20 M
1’’ CMOS
Efektywna liczba pikseli: 20 M
1’’ CMOS
Efektywna liczba pikseli: 20 M
Max. rozdzielczość nagrywania wideo4K 60P4K 60P4K 60P
Max zasięg transmisjiCE: 4 kmCE: 3,5 kmCE: 3,5 km
System transmisji wideoOcuSyncLightbridgeLightbridge
Częstotliwość  pracy2.4 GHz/5.8 GHz2.4 GHz/5.8 GHz2.4 GHz

Okres gwarancyjny na urządzenia/elementy marki DJI


DJI PHANTOM 4 PRO+
Gimbal i kamera
moduł pozycjonowania wizyjnego (VPS)
Silniki i ESC (bez śmigieł)
Płyta głowna
Aparatura sterująca z wbudowanym ekranem
Aparatura sterująca (bez wbudowanego ekranu)
Ładowarka
24 miesiące

Akumulatory do 200 cykli ładowania 12 miesięcy

Rama
Śmigła
Brak gwarancji

PowiązaneProdukty