• Nowy
Agras MG-1P - 1
  • Agras MG-1P - 1

Agras MG-1P - dron do oprysków

47 299,00 zł
Brutto

pojemność zbiornika 10L

prędkość do 54 km/h

czas lotu do 20 min

wykrywanie przeszkód do 1,5m

Ilość
TOWAR NA ZAMÓWIENIE

Agras MG-1P

MG-1P to wysokowydajny dron do kompleksowych zadań w zakresie rolnictwa. Agras MG-1P integruje najnowsze technologie DJI, w tym kontroler lotu A3 i system czujników radarowych, które zapewniają niezawodność podczas lotu.

Tryb kontroli wielu dronów.
Zdwojona wydajność i zasięg pracy.

Pojedyncza aparatura MG-1P może obsługiwać do pięciu dronów MG-1P jednocześnie, zwiększając wydajność przy jednoosobowych misjach. Ta nowa, inteligentna aparatura wydłuża zasięg do 3 km i umożliwia podgląd na żywo w wysokiej rozdzielczości, zapewniając bezpieczeństwo. Nowa aparatura charakteryzuje się również takimi cechami jak bezprzewodowa transmisja 4G, wymienny akumulator, nowy typ anteny- zapewniający jeszcze większą wygodę użytkowania.

Kamera FPV.
Bezpieczeństwo dzięki podglądowi.

Drony MG-1P są wyposażone z przodu w 123-stopniowe szerokokątne kamery, które przekazują czysty obraz na żywo. W trakcie wykonywania misji na znaczne odległości, wyświetlacz wbudowany w aparaturę powiadamia nas o przeszkodach znajdujących się przed dronem, zwiększając bezpieczeństwo. Dzięki podglądowi z kamery FPV, użytkownicy mogą bez najmniejszego wysiłku określić punkty A/B lub wyznaczyć ścieżkę po punktach dla zwiększenia dokładności i wydajności.

Wydajność.
Stabilny, Niezawodny, Godny zaufania.

Mające osiem silników drony rolnicze MG-1P, oferują zaawansowany napęd i algorytmy sterujące lotem, by zapewnić bezpieczeństwo nawet wtedy, gdy jedno z ramion lub silnik ulegnie awarii w trakcie lotu. Napęd silnikowy wyposażony jest w system będący w stanie nanieść niezbędne poprawki na niesprzyjające warunki w trakcie lotu, gdy zachodzi taka potrzeba.

Ulepszony Precyzyjny Radar.
Wszechstronne bezpieczeństwo

Ulepszony radar MG-1P stanowi połączenie trzech precyzyjnych systemów wykrywania terenu z poprzedniej wersji MG-1S i systemu omijania przeszkód. Podwaja to możliwość wykrycia przeszkody i pozwala na wykrywanie przeszkód w wielu kierunkach.

Precyzyjne pozycjonowanie. 
odporne na zakłócenia.

MG-1P RTK korzysta z precyzyjnej technologii pozycjonowania i nawigacji DJI D-RTK, która oferuje pozycjonowanie co do centymetra, dokładność ta jest niezwykle ważna dla zastosowań przemysłowych. Dwuantenowy system wykrywania interferencji pozwala niwelować zakłócenia elektromagnetyczne, zapewniają bezpieczny lot nawet jeśli statek znajduję w pobliżu linii wysokiego napięcia lub w trudnym otoczeniu. MG-1P RTK działa w połączeniu z nową stacją bazową oraz mapperem D-RTKTM, który odbiera dane dotyczące pozycjonowania z modułu RTK na statku, aby dokładnie mierzyć pola oraz przekazywać wyniki do kontrolera bezprzewodowego w celu precyzyjnego rozplanowania lotu.

MG APP 2.0.
Praktyczne i potężne tryby pracy.

Nowe tryby pracy zostały dodane do aplikacji MG app 2.0. Sterowanie wieloma dronami jest łatwe i intuicyjne, w pełni umożliwiając użytkownikowi korzystanie z wielu statków za pośrednictwem jednego kontrolera. Kolejnym nowym trybem jest "Banked Turning", używający zoptymalizowanych ścieżek lotu oraz zwiększa efektywność pracy o 20%. Poza nowymi trybami, znajdziemy również A-B Route Operation, Manual Operation, Manual Plus Operation - tryby, które wciąż pozwalają na wiele opcji sterowania.

MG_App-Web_Pic__1_-_1A___1P.jpeg


Agriculture solution package 2.0

Agriculture Solution Package 2.0 jest kompleksowym rozwiązaniem dla producentów dronów do zastosowań rolniczych. Składa się z aparatury sterującej A3-AG 2.0/N3-AG 2.0, jednostki zarządzania operacjami rolniczymi (AMU), pompy zasilającej, wysoce precyzyjnych czujników radarowych, spersonalizowanego kontrolera do operacji rolniczych, przepływomierza oraz układu napędowego. W zestawie znajduje się również nowo dodana platforma do zarządzania operacjami rolniczymi oraz wysokiej precyzji moduł czujnika radarowego wspomagający unikanie przeszkód.

Pakiet Agriculture Solution Package 2.0 umożliwia nadzorowanie operacji i statusu drona podczas pracy. Dzięki niemu możliwe jest zarządzanie dronami i operatorami, jak również przydzielanie zadań operacyjnych, sprawiając, że zespół działa efektywniej. Dzielenie się plikami planów terenowych może pomóc pilotom uniknąć powtarzającej się pracy, a nowy zoptymalizowany tryb Banked Turning poprawia efektywność operacji w powietrzu. Zmodernizowany kontroler lotu, układ napędowy, czujnik radarowy i moduły unikania przeszkód znacznie zwiększają bezpieczeństwo pakietu Agriculture Solution Package 2.0.

Drony DJI w walce z COVID-19.
Opryski środkami dezynfekującymi.

Seria dronów DJI Agras została zaprojektowana do wykorzystywania w branży rolniczej. Na potrzeby walki z pandemią koronawirusa została zaadaptowana przez chińskie władze do rozpylania środków dezynfekujących na terenie wsi i miast. Drony mogą szybko i bezpiecznie pokryć opryskiem znacznie większe powierzchnie gruntów niż przy wykorzystaniu tradycyjnych metod, jednocześnie zmniejszając ryzyko dla pracowników, którzy w innym przypadku spędziliby więcej czasu, będąc potencjalnie narażonymi zarówno na wirusa, jak i środek dezynfekujący. Wykorzystanie dronów zwiększa także efektywność tych działań – podczas jednego lotu rozpylane jest do 16 litrów płynu dezynfekującego.

Porównanie