• Nowy
Agras T16 - 1
  • Agras T16 - 1
  • Agras T16 - 2

Agras T16 - dron do oprysków

64 499,00 zł
Brutto

pojemność zbiornika 16L

prędkość do 36 km/h

pozycjonowanie RTK

wykrywanie przeszkód Radar DBF

Ilość
TOWAR NA ZAMÓWIENIE

Agras T16

Agras T16 posiada ulepszoną ogólną strukturę w połączeniu z modułową konstrukcją. Zapewnia największy udźwig i obszar roboczy oprysku ze wszystkich platform rolniczych DJI. Dzięki wydajnymu oprogramowaniu, silnikowi AI i algorytmom planowania lotu 3D, T16 wynosi wydajność na zupełnie nowy poziom.

Zoptymalizowana moc.
Niezrównana wydajność.

16L

IP67

RKT

DBF

Kamera

Al

Pojemność zbiornika Stopień ochrony Pozycjnowanie Radar Szerokokątna kamera FPV Silnik


Rewolucyjna struktura.
Niezawodne działanie.

Całkowicie nowa, modułowa konstrukcja T16, upraszcza proces rozkładania i przyspiesza codzienną pracę. Ochrona na poziomie IP67 zapewnia niezawodną ochronę dla kluczowych podzespołów drona. Lekka ale i trwała konstrukcja wykonana z kompozytów włókna węglowego pozwala złożyć konstrukcję do 25% jej pierwotnego rozmiaru, co znacznie ułatwia transportowanie platformy. Zarówno akumulator jak i zbiornik można łatwo wymieniać, co w dużym stopniu wpływa na wydajność pracy.

Większy ładunek. Zwiększona wydajność.

T16 może pomieścić do 16 l płynu, a obszar roboczy oprysku wzrósł do 6,5 m. System spryskiwania posiada 4 pompy i 8 zraszaczy zapewniając maksymalną wydajność spryskiwania na poziomie 4.8 L/min. T16 jest w stanie wykonać oprysk na obszarze 24.7 akrów (10 hektarów) na godzinę. System spryskiwania wyposażono również w całkowicie nowy elektromagnetyczny przepływomierz, który zapewnia większą precyzję i stabilność niż tradycyjne przepływomierze.

Potężny system. Zwiększone bezpieczeństwo.

Całkowicie nowy, modułowy system elektroniki lotniczej w T16 wyposażony jest podwójny system IMU oraz barometry, ponadto posiada podwójny system kontroli obrotów silnika, zwiększający bezpieczeństwo lotu. System podwójnej redundanacji GNSS + RTK zapewnia pozycjonowanie na poziomie centymetra. Dzięki podwójnemu systemowi anten, platforma jest odporna na zakłócenia magnetyczne.

Ulepszony radar. Łatwiejsza obsługa.

Ulepszony system radaru T16 obserwuje środowisko pracy w dzień lub w nocy, bez wpływu na oświetlenie zapylenie. Znacznie poprawiło to bezpieczeństwo lotu dzięki unikaniu przeszkód, a także dzięki poziomemu polu widzenia FOV 100°, który jest dwukrotnie większy niż w innych dronach rolniczych DJI. System może także wykryć kąt nachylenia i dostosować się do niego automatycznie, nawet w górzystym terenie. Ten innowacyjny skaner wykorzystuje technologię Digital Beam Forming (DBF), tworzącą chmurę punktów 3d, która pomaga w wykrywaniu terenu i omijaniu przeszkód.


Zdalne sterowanie. Bezpieczeństwo dzięki podglądowi.

T16 obsługuje technologię transmisji OcuSync 2.0 HD, która zwiększa zasięg sterowania do 3 km. Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo lotu, posiada także szerokokątną kamerę FPV i reflektory punktowe, które pozwalają monitorować operacje drona w dzień i w nocy.

Różne tryby dla różnych potrzeb.

Aby zaspokoić potrzeby operacyjne, T16 oferuje różne tryby; dla płaskiego terenu, terenu górzystego, a także do sadów. Do 5 platform T16 może być kontrolowanych jednocześnie przez jedną aparaturę sterującą, podwajając wydajność operacji jednoosobowych.

Góry

Znakomity układ napędowy oraz technologia wykrywania kąta nachylenia, ułatwiają obsługę w terenie górzystym.

Sady

Użyj T16 z DJI Terra, aby zbudować model 3D i zidentyfikować drzewa owocowe za pomocą AI. Następnie utwórz plan nalotu 3D według rozmieszczenia drzew i ich wysokości.

Płaska powierzchnia

Manual Operation Mode, A-B Route Operation Mode oraz Route Operation Mode to tryby dostępne dla użytkownika, które zaspokoją większość potrzeb operatora.


Kompleksowe rozwiązanie. Inteligentna obsługa.

DJI Agriculture dokłada wszelkich starań, aby proces ochrony upraw był bardziej wydajny i jeszcze bardziej inteligentny. Dzięki dronom rolniczym i skutecznym narzędziom, rozwiązania dla rolnictwa od DJI, znacząco upraszczają operacje, zwiększają wydajność oraz wdrażają modernizacje przemysłowe.

Phantom 4 RTK

DJI Terra

DJI Agriculture Management Platform

Agras T16

Precyzyjne zbieranie danych, dzięki pozycjonowaniu na poziomie centymetra Zbieranie zdjęć z 247 akrów w ciągu 25 minut

Mapowanie w czasie rzeczywistym. Modelowanie 2D/3D. Planowanie operacji AI.

Zarządzanie danymi operacji. Organizacja personelu.

Wysoka wydajność. 24,7 akrów w ciągu 1 godziny.

Inteligentna, 4-kanałowa ładowarka do akumulatorów 2600W

Można nią ładować do czterech akumulatorów jednocześnie. W trybie szybkiego ładowania, pełne ładowanie akumulatora zajmuje jedynie 20 minut, co oznacza 50% wzrost prędkości ładowania, w porównaniu z poprzednią generacją. Ładowarka posiada wbudowany system zarządzania stanem akumulatora, który monitoruje najważniejsze dane w czasie rzeczywistym, takie jak napięcie, czy temperatura, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo ładowania.

Inteligentny akumulator T16

Akumulator T16 posiada pojemność 17 500 mAh i system wysokiego napięcia 14S, który zmniejsza zużycie energii. Został pokryty metalową obudową o stopniu ochrony IP54, a wydajność rozpraszania ciepła, wzrosła o 140% w porównaniu z poprzednią generacją. Wspierany przez technologię balansowania ogniw, akumulator posiada zwiększoną żywotność do 400 cykli ładowania, czyli o 100% większy niż poprzednia generacja, co znacząco zmniejsza koszty eksploatacji.

Drony DJI w walce z COVID-19.
Opryski środkami dezynfekującymi.

Seria dronów DJI Agras została zaprojektowana do wykorzystywania w branży rolniczej. Na potrzeby walki z pandemią koronawirusa została zaadaptowana przez chińskie władze do rozpylania środków dezynfekujących na terenie wsi i miast. Drony mogą szybko i bezpiecznie pokryć opryskiem znacznie większe powierzchnie gruntów niż przy wykorzystaniu tradycyjnych metod, jednocześnie zmniejszając ryzyko dla pracowników, którzy w innym przypadku spędziliby więcej czasu, będąc potencjalnie narażonymi zarówno na wirusa, jak i środek dezynfekujący. Wykorzystanie dronów zwiększa także efektywność tych działań – podczas jednego lotu rozpylane jest do 16 litrów płynu dezynfekującego.

Porównanie