• Wyprzedaż!
Ronin-MX Gimbal 3-osiowy - NOWOŚĆ!!!
  • Ronin-MX Gimbal 3-osiowy - NOWOŚĆ!!!
  • Ronin-MX Gimbal 3-osiowy - NOWOŚĆ!!!
  • Ronin-MX Gimbal 3-osiowy - NOWOŚĆ!!!

Ronin-MX dla DSLR, bezlusterkowców i kamer profesjonalnych

6 999,00 zł
5 999,00 zł Zniżka 1 000,00 zł
Brutto

Kompatybilność: ARRI, BMPCC, Canon, Hasselblad, Nikon, Panasonic, RED, Sony do 4.5 kg

POWYSTAWOWY

Ilość
WYSYŁKA DO 48H

Ronin-MX

Zaprojektowany dla profesjonalistów

DJI Ronin-MX to gimbal spełniający wymagania profesjonalnych filmowców, został zaprojektowany by udźwignąć kamery używane na planach filmowych na całym świecie. Kalibracja stabilizatora jest ekspresowa i pozwala na różnorodne ustawienia kamery, a algorytmy SmoothTrack zapewniają stabilny i płynny ruch kamery w dowolnym ustawieniu. Pakiet zasilający został zamontowany na tylnim ramieniu, dzięki czemu poprawia on balans gimbala, podczas gdy specjalna klatka na kamerę, która pozwala na zamontowanie kamery u je góry lub dołu, poprawia jego stabilność. Ciche silniki chronią przed zbieraniem dźwięków motoru przez czułe mikrofony używane na planie filmowym.

# Przykładowe kamery obsługiwane przez gimbal Ronin-MX #

Niezwykła dokładność i MOC silników

Dzięki mocnym silnikom i modułowi IMU, Ronin-MX jest odporny na duże przeciążenia grawitacyjne, co za tym idzie potrafi zachować stabilność i utrzymuje poziom będąc podwieszony pod statek powietrzny czy samochód. Zamocowanie go na dronie M6000 pozwali na sterowanie nim aparaturą DJI, a przyczepiony do pojazdów łączy sie przez dodatkowy moduł GPS, Który na bieżąco reaguje na zmiany położenia dla zapewnienia stabilizacji i płynnych ujęć.

DSC02161_1.jpg

SwobodNY ruch KaMERY          

Ronin-MX jest pełni obsługiwany przez kontroler A3, a także samodzielnie ręcznie. Z poziomu aparatury można w pełni zdalnie sterować kamerą i ruchami gimbala. Może się on obracać w poziomie (Pan) 360 stopni dookoła ciągle, nie ma ograniczenia w tym zakresie. Jeśli chodzi o oś Tilt to ograniczenia stopni wynoszą +45 oraz -135.
Pod gimbal można zamocować kamery ważące do ok. 4,5kg. Posiada trzy tryby pracy, a jego prosta instalacja pozwala na  skonfigurowanie i wyważenie w zaledwie kilka minut.


CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

RONIN-MX GIMBAL 3-OSIOWY

Kompatybilny z Hexacopterem DJI M600
Współpracuje z kontrolerem lotu A3
Obsługuje profesjonalne kamery RED Epic, ARRI ALEXA mini i wiele więcej
3-osiowy system stabilizacji
Trzy Tryby pracy: Tryb Podwieszany, Tryb Pionowy, Tryb Teczki
Prosta instalacja i wyważenie w 5 minut
Kontrola SmoothTrackTM
Automatyczna konfiguracja ATS

[sds_features_wrap][sds_feature col="3" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/ronin_mx/balance.jpg" title="Wyrafinowany balans"]Przeprojektowana struktura przenosi akumulator Ronin-MX z tyłu do przodu. Ten centruje ciężar aparatu, minimalizując niestabilność podczas lotu bezpośrednio do przodu. To również znacznie zwiększa sprawność i stabilność podczas szybkich ruchów.[/sds_feature][sds_feature col="3" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/ronin_mx/construction.jpg" title="Magnesowa konstrukcja"]Zbudowany w znacznym stopniu z lekkiego magnezu, ronin-MX waży zaledwie 2.77kg. Ta lekkość pozwala mu na zamontowanie go na DJI M600, nawet jeśli zostanie wyposażony w kamery tak zaawansowane jak RED EPIC.[/sds_feature][sds_feature col="3" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/ronin_mx/strenghthended.jpg" title="Wzmocnione silniki i ESC"]Kombinacja mocniejszych silników i ESC czyni Ronin-MX 50% bardziej wydajnijszym niż Ronin-M.[/sds_feature][sds_feature col="3" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/ronin_mx/2nd_operator.jpg" title="Druga Aparatura"]W zestawie zawarta jest również aparatura, która pozwala na kontrolowanie kątów nachyleń oraz prędkości i trybów operacji poprzez 2 regulowane przełączniki na nadajniku.[/sds_feature][/sds_features_wrap]

2016-07-22