Ronin 2 - Gimbal 3-osiowy - NOWOŚĆ!
  • Ronin 2 - Gimbal 3-osiowy - NOWOŚĆ!
  • Ronin 2 - Gimbal 3-osiowy - NOWOŚĆ!

  Zestaw Profesjonalny Ronin 2 dla DSLR i profesjonalnych kamer

  31 999,00 zł
  Brutto
  Ronin 2 Professional Combo
  Kompatybilność: ARRI, BMPCC, Canon, Nikon, Panasonic, Red, Sony do 13.6 kg
  Ilość
  TOWAR NA ZAMÓWIENIE

  Ronin 2

  13470.jpg?time=1493290041895


  Potężny

  ronin_2.jpgRonin 2 powstał by urzeczywistnić  sceny, które powstały w kreatywnych umysłach filmowców. Zwiększony moment obrotowy silników pozwala na obsługiwanie większego wachlarza kamer oraz zwiększa odporność na silny wiatr i siłę grawitacji powstałą w momencie przymocowania kamery do poruszającego się samochodu 

  Kompatybilne kamery

  Ronina 2 można wyposażyć i wyważyć z niemal każdą dostępną na rynku kamerą, czy jest to zwykła lustrzanka cyfrowa, czy profesjonalna kamera z wszystkimi akcesoriami. 


  Wyższy moment obrotowy, więcej mocy, taka sama precyzja

  Ronin 2 posiada 8 razy mocniejsze silniki niż jego poprzednik co sprawia, że  jest wstanie wytrzymać  długotrwałą jazdę z prędkość ok. 120km/h z zamontowaną kamerą o wadze ok. 14kg. Producent zwiększył moc gimbala bez poświęcania jakości jego sterowania. Dzięki  silnikom wyposażonym w enkoder, gimbal zachował swoją niezwykłą precyzję oraz dokładność z odchylenia na poziomie 0,02st. 

  Kompatybilne akcesoria


  Dzięki rozdzielaczowi ładowania Ronin, wszystkie potrzebne akcesoria takie jak DJI Focus czy system bezprzewodowej transmisji video mogą współdzielić zasilanie i komunikować się z Roninem 2. 


  Wszechstronność

  Nowo zaprojektowany zdejmowany grip umożliwia postawienie Ronina na ziemi i jego łatwe odseparowanie kiedy dolna część gripu nie jest potrzebna. Ronin 2 jest kompatybilny z kamerami na linie, dronami, kranami, steadicam’ami i wieloma innymi.
  Łatwy

  Prostota Ronina została zwiększona u jego następcy, sprawiając, że konfiguracja I użytkowanie Ronina 2 jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wszystko, począwszy od zamontowania kamery po wyważenie i dopasowanie, zasilanie akcesoriów i transport zostało dopracowane zapewniając szybkość i łatwość użytkowania.


  Łatwiejsza konfiguracja

  Regulacja, konieczna do właściwego wyważenia kamery została teraz uproszczona dzięki zintegrowanym pokrętłom oraz przeprojektowanej podstawie do mocowania kamery.


  Inteligentny


  Zwiększona inteligencja oznacza, że teraz filmowcy są w stanie uchwycić przy pomocy Ronina 2 takie ujęcia, które kiedyś wymagały specjalistycznej wiedzy lub dodatkowego sprzętu.


  Zintegrowany


  Teraz system energetyczny  zintegrowany w Roninie 2, zdolny jest do zasilania jego silników, przymocowanej kamery oraz akcesoriów bez wiszących kabli czy rozbudowanych systemów.  Jako, że posiada on podwójny system baterii, operator może podłączyć hot  swap by utrzymywać kamerę i akcesoria podłączone, zwiększając tym samym czas nagrywania.

  Baterie hot- swap

  Dwie baterie w Roninie I możliwość uzyskania pełnej funkcjonalności w czasie korzystania z tylko jednej z nich, umożliwiają ładowanie i wymienianie baterii bez przerywania nagrywania.
  Zasilanie akcesoriów

  Zainstalowana kamera, monitory lub akcesoria w tym DJI Focus mogą być zasilane przez baterie Ronin 2 dzięki zintegrowanym przewodom I portom, liminując tym samym kłopotliwe dodatkowe okablowanie. 


  Solidny

  Każdy z elementów Ronina 2 został stworzony tak by zwiększyć jego solidność i wytrzymałość. Od doboru lepszych materiałów po pokrywę silnika odporną na zachlapania, poprawione zarządzanie kablami oraz redundancja. Wszystkie te elementy tworzą system,który błyszczy w najbardziej wymagających warunkach. 

  Konstrukcja z włókna węglowego

  Konstrukcja z włókna węglowego umożliwia działanie gimbala w ekstremalnych warunkach atmosferycznych.  Lekkość i wytrzymałość Ronina 2, sprawia, że będzie on niezastąpiony, nawet w najbardziej wymagających warunkach nagrywania. 
  Niesamowicie wytrzymałe baterie

  Odporne I wytrzymałe na ekstremalne warunki atmosferyczne samonagrzewające sie baterie Ronina 2 zapewniają stabilne osiągi w temperaturach poniżej 20st C jak I również w trakcie upałów. Podwójne baterie potrafiące działać jednocześnie i niezależnie zapewniają pełną redundancje, nie zakłócając nagrywania. 


  Zintegrowany GPS

  Wbudowany GPS dostarcza potrzebne informacje dot. gimbala, takich  jak m.in. prędkość i przyspieszenie co jest kluczowe do utrzymania kamery stabilnie podczas nagrywania w ruchu przy dużej prędkości.