Zestaw solarny Sherpa100 AC z Nomad28 Plus
Zestaw solarny Sherpa100 AC z Nomad28 Plus
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Zestaw solarny Sherpa100 AC z Nomad28 Plus Zestaw solarny Sherpa100 AC z Nomad28 Plus Zestaw solarny Sherpa100 AC z Nomad28 Plus Zestaw solarny Sherpa100 AC z Nomad28 Plus Zestaw solarny Sherpa100 AC z Nomad28 Plus

Zestaw solarny Sherpa100 AC z Nomad28 Plus

WYSYŁKA DO 24H

2 999,00 zł

SHERPA100 AC

Goal Zero Sherpa100 AC to kompaktowy, mocny i zatwierdzony przez linie lotnicze magazyn energii. Sherpa 100AC jest głównym źródłem mocy w ruchu w terenie.

SHERPA 100AC to ultra-przenośne źródło zasilania do Twojego laptopa lub tabletu, gdziekolwiek byś nie był. SHERPA 100AC to przenośna ładowarka, którą dzięki swojej niewielkiej wadze łatwo ją spakować do plecaka lub walizki. W trakcie podróży możesz ją szybko naładować zasilaczem sieciowym, samochodowym lub panelem słonecznym (sprzedawany oddzielnie).


Cechy

Dwa szybkie porty zasilania USB-C zapewniają szybkie zasilanie zgodnych z tym standardem telefonów, laptopów i innych urządzeń.

Zintegrowany prąd zmienny o mocy 100 W w przetwornicy 230V pozwoli naładować urządzenia wymagające takie rozwiązania.

Bezprzewodowe ładowanie indukcyjne Qi Wireless Charging pozwoli na ładowanie bezprzewodowe urządzeń zgodnych z tym standardem.

Dwa porty USB w standardzie 2.4A i wbudowane kable sprawiają, że jest to wygodne rozwiązanie do ładowania wszystkich urządzeń.

Dwa porty zasilania o wysokiej prędkości Po 60 W każdy z tych portów zasilających USB-C zapewnia szybką moc dla laptopów, telefonów i innych urządzeń.

 Interaktywny wyświetlacz OLED Sprawdź zasilanie i wyłącz zasilanie, uzyskaj szczegółowe informacje o porcie, a nawet ustaw role dla portów.


Uwaga

Doładowuj SHERPA 100 co 3-4 miesiące, aby utrzymać żywotność baterii. Jeżeli bateria będzie przechowywana przez okres około 1 roku, rozładuj ją do około 50%, następnie wyjmij bezpiecznik i przechowuj w niskiej temperaturze.


Nomad28 Plus

Goal Zero Nomad28 Plus to wytrzymały, elastyczny, bardzo lekki panel słoneczny. Odporny na warunki atmosferyczne zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Nomad28 Plus posiada innowacyjną technologię umożliwiającą ładowanie urządzeń elektrycznych bezpośrednio poprzez port USB.  

Panel wyposażony jest w wytrzymałą, zdejmowana podpórka umożliwiająca ustawienie kąta panelu w kierunku słońca oraz wentylowaną kieszeń umożliwiającą regulację temperatury przy urządzeniu ładowanym. Cały panel pokryty jest wodoodporną warstwą, która chroni przed deszczem i śniegiem, a duża ilość zaczepów pozwoli idealnie umocować panel do każdej płaszczyzny.

Posiada funkcję inteligentnego ładowania urządzeń.

Naładuj swój telefon komórkowy lub inne urządzenie z portem USB bezpośrednio ze słońca. Funkcja dynamicznego auto-restartu w połączeniu z inteligentną elektroniką, dostosowują napięcie ładowania do Twojego urządzenia.

Funkcja automatycznego auto-restartu w Nomad28 Plus sprawia, że jest to najbardziej inteligentny panel słoneczny dostępny na rynku. Dzięki możliwości śledzenia historii przepływu energii, Nomad28 Plus rozpoznaje różnicę pomiędzy urządzeniem rozładowanym i takim, które osiągnęło w pełni naładowany stan oraz takim, które rozłączone zostało z przyczyn środowiskowych, czyli np. braku światła słonecznego, cienia, itp. Wtedy Nomad28 Plus wykryje taką przyczynę i zaprzestanie ładowania. Automatycznie wznowi ten proces w momencie uzyskania odpowiednich warunków. Nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek dodatkowych czynności z Twojej strony. Dzięki temu panel dba, by nie obniżać żywotności baterii w urządzeniu ładowanym.

Zawartość pakietu

Niższa cena!
WYSYŁKA DO 24H
WYSYŁKA DO 24H

1 x

Kompatybilność: Sherpa50 i Sherpa100 AC
1 319,00 zł

PowiązaneProdukty