Pilotfly Maverick (bez Focus'a) dla DSLR i bezlusterkowców
Pilotfly Maverick (bez Focus'a) dla DSLR i bezlusterkowców
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Pilotfly Maverick (bez Focus'a) dla DSLR i bezlusterkowców Pilotfly Maverick (bez Focus'a) dla DSLR i bezlusterkowców Pilotfly Maverick (bez Focus'a) dla DSLR i bezlusterkowców

PFY Maverick Essential Kit (bez Focus'a) dla DSLR i bezlusterkowców

Kompatybilność: Canon, Panasonic i Sony do 4.2 kg

WYSYŁKA DO 5 DNI

3 499,00 złPFY Maverick dla DSLR i bezlusterkowców


Przedstawiamy nowość trzyosiowy stabilizator z serii PFY Maverick. Najnowszy model gimbala jest wyposażony w nowe dodatkowe funkcje, które pozwolą na urozmaicenie twoich nagrań i rozwinięcie umiejętności filmowania.

PFY Maverick to bogato wyposażony gimbal, pełen nowych technologii i funkcji. Powiększony ekran OLED zapewnia szybką nawigację po dostępnym menu jednocześnie informując o używanym trybie filmowania czy poziomie baterii. Od teraz zmiana szybkości trybu follow czy innym parametrów joysticka nie wymaga podłączenia do komputera ani aplikacji.

Nowy ergonomiczny przełącznik pozwala na kontrolę funkcji zoom’a przy zmiennoogniskowych obiektywach, rozpocznij nagrywanie dzięki jednemu kliknięciu w przycisk Start/Stop.Nowy ergonomiczny przełącznik pozwala na kontrolę funkcji zoom’a przy zmiennoogniskowych obiektywach, rozpocznij nagrywanie dzięki jednemu kliknięciu w przycisk Start/Stop.

PFY Maverick oferuje wymienne baterie o żywotności do 12 godzin.

Nowa konstrukcja oraz innowacyjny sposób wykonania stabilizatora PFY Maverick zapewnia wytrzymałość oraz stabilizację, jednocześnie redukując wagę gimbala do 1kg (wliczając baterię). Nowością są również silniki zwiększające o 40% udźwig stabilizatora.

PFY Follow Focus to idealny dodatek do Maverick’a, a razem tworzą zestaw idealny. Oprócz podstawowej funkcji Follow Focus czyli kontroli ostrości, możesz również rozpocząć i zakończyć nagrywanie, tworzyć zdjęcia, kontrolować zoom i wiele więcej.

Zastanawiasz się jak bezpiecznie transportować swój zestaw? Z myślą o nowym Maverick’u stworzyliśmy wodoodporny plecak, który pomieści stabilizator, follow focus, baterie a nawet aparat. Direct View


img1Nowoczesny Design


Konstrukcja PFY Maverick zapewnia wygodny chwyt oraz łatwy dostęp do ekranu aparatu, cały design Maverick’a został opatentowany przez Pilotfly GmbH. To przełomowy moment dla niemieckiej inżynierii.

img1Wszystko czego potrzebujesz :


- Niezawodny pięciopozycyjny joystick
- Uchylny przełącznik do zoom’a
- Zmieniaj tryby za pomocą przełącznika Mode
- Przycisk funkcyjny służący do rozpoczęcia/ zakończenia nagrania
- Przycisk Focus/Shutter
- Wielofunkcyjne menu na wyświetlaczu OLED
- Możliwość odłączenia Follow Focus
- I wiele więcej

img1Wysoko wydajne silniki zastosowane


W Maverick’u zapewniają precyzję. Duży moment obrotowy oraz niesamowita szybkość reakcji to klucz do stabilizacji nagrania.

img1Najnowszy Follow Focus firmy Pilotfly


to obecnie najmniejszy i najbardziej niezawodny system dostępny na rynku. Dzięki najnowszej technologii i potężnym silnikom będziesz w stanie dostosować ostrość do każdych ustawień obiektywu.

Kompatybilność: PFY Maverick, Canon, Sony i Panasonic
1 499,00 zł
Model: PFY-MAV-01
Materiał: aluminium
Udźwig: 4.2 kg
Czas pracy: 12 godzin
Wsparcie: Sony, Panasonic i Canon
1x Gimbal Maverick 
1x Akumulator
1x Mini Tripod
1x Płyta montażowa
3x Kabel do kontorli kamery (Sony, Canon, Panasonic)
1x Plecak (odporny na zachlapania)
Instrukcje

PowiązaneProdukty