• Wyprzedaż!
Phantom 3 Standard
  • Phantom 3 Standard
  • Phantom 3 Standard
  • Phantom 3 Standard

Zestaw Phantom 3 Standard

3 699,00 zł
3 199,00 zł Zniżka 500,00 zł
Brutto

przy zakupie drona

Ilość
WYSYŁKA DO 5 DNI

Phantom 3 Standard

6289.jpg

TWÓRZ NIESAMOTITE ZDJĘCIA I FILMY Z POWIETRZA

Phantom 3 Standard tworzy niezwykle wciągające materiały filmowe w 2,7K oraz zdjęcia o bardzo dużej rozdzielczości 12MP. W połączeniu z płynnym, stabilnym wideo, wykonywanie ujęć jeszcze nigdy nie było tak proste.


Automatyczny asysten lotu

Lataj z absolutną swobodą i pewnością, wiedząc, że Twój Phantom 3 Standard wróci po naciśnięciu jednego przycisku. Wbudowany GPS zapisuje punkt startu Twojego Phantoma i zapamiętuje go w trakcie lotu. Następnie, po wydanej przez Ciebie komendzie, lub jeśli sygnał z nadajnikiem zostanie utracony, Twój Phantom wróci do Ciebie natychmiast.

Twój Phantom 3 Standard jest stabilny i pod Twoją kontrolą podczas całego lotu. Po starcie, automatycznie wznosi się na odpowiednią wysokość i czeka na Twoje komendy. Następnie wznosi się i zmienia kierunki po przesunięciu drążka. Jeśli chcesz aby się zatrzymał - puść drążki, a statek zawiśnie w powietrzu w oczekiwaniu na Twoje kolejne instrukcje.


Podgląd na żywo

Zobacz dokładnie to co widzi kamera, dzięki podglądowi HD na żywo, który wyświetla się na Twoim urządzeniu mobilnym. Phantom 3 Standard tworzy własną sieć Wi-Fi, która przesyła w czasie rzeczywistym obraz z kamery. Skadruj ujęcie, oglądaj świat poniżej, zobacz wszystko z nowej perspektywy.
Pełna kontrola

Miej pełną kontrolę nad Twoim Phantom 3 przy pomocy narzędzi zawartych w dedykowanym nadajniku. Ten element zestawu został zaprojektowany specjalnie dla Phantom 3 i sprawia, że latanie jest łatwe, bezpieczne i intuicyjne.

Dzięki czułym na ruch drążkom sterowania, dedykowanym przyciskom i zasięgowi do 1km, Twój nadajnik Phantom 3 daje Tobie zupełnie nową jakość latania i interakcji z Twoim statkiem. Ergonomiczny kształt idealnie pasuje do dłoni i zapewnia, że dolecisz tam gdzie chcesz.
Unikalna aplikacja mobilna

Rób zdjęcia i nagrywaj filmy za pomocą aplikacji, która zamieni Twoje urządzenia mobilne w kotroler kamery, kokpit pilota i więcej. Aplikacja DJI Go sprawia, że poczujesz się tak, jakby kamera znajdowała się w Twoich dłoniach i pozwalała na oglądanie podglądu na żywo, kontrolowanie spustu migawki, zmienianie ustawień i zapewniała dostęp do następujących funkcji:
Automatyczny edytor wideo, który pomaga w tworzeniu filmu w ciągu sekund
Interface przyjazny użytkownikowi, który pozwoli na kontrolę kamery i ustawień lotu
Mapa i radar, które śledzą Twój Phantom 3 Advanced podczas lotu, w tym pokazując pełną telemetrię lotu ( np. bieżącą prędkość, pułap, odległość)
Zapisy lotu, aby zapamiętać Twoje najlepsze momenty


6619.jpgTwoja latająca kamera

Nagrywaj niezapomniane momenty i dziel się nimi w niezastąpiony sposób. Phantom 3 Standard daje Tobie możliwość nagrywania sportów, imprez i spotkań rodzinnych, z zupełnie innej perspektywy, dzięki wbudowanej kamerze, która nagrywa ostre, wciągające filmy 2,7K i wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 12 megapikseli. Poruszone zdjęcia i filmy mogą zepsuć nawet najlepsze ujęcie. Dzięki umieszczeniu kamery na stabilnym, 3-osiowym gimbalu, dostarczysz swoim filmom odrobinę kinowej magii. Podczas przechyleń i obrotów Twojego Phantoma, kamera pozostaje w odpowiedniej pozycji, eliminując przy tym wszystkie niepożądane wstrząsy.PH3(F2).jpgWięcej czasu lotu, więcej zabawy

Lataj do 25 minut na jednej baterii. Opatentowana przez DJI Inteligentna bateria, daje Tobie informację ile czasu możesz jeszcze latać, w oparciu o dane takie jak pułap, czy odległość od nadajnika. Inteligentna bateria powie Tobie kiedy czas wracać. Wszystkie informacje i ostrzeżenia są wyświetlane w aplikacji DJI Go na Twoim urządzeniu mobilnym.

Ładowanie baterii jest szybkie i proste, a diody LED dają obraz aktualnego stanu naładowania baterii i nateżenia prądu w ogniwach. 


Niesamowite funkcje po aktualizacji

Aktualizacja wprowadza do platformy niesamowite funkcje: Podążanie (Follow Me) oraz Punkt zainteresowania (Point of interest).
Tutorial do uruchomienia trybu "Follow Me" (link).
Tutorial do uruchomienia trybu "Point of interst" (link).
Tutorial do uruchomienia trybu "Curse Lock" oraz "Home Lock" (link).
Tutorial do uruchomienia trybu "Waypoints" (link).

KOMPATYBILNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI MOBILNYMI (SMARFONY I TABLETY):

iOS WERSJA 8.0 i nowsze:  iPhone, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, and iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular. Ta aplikacja jest zooptymalizowana dla iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus i inne o podobnych parametrach.
Android już wkrótce

2016-09-29