Syma Z1
Syma Z1
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Syma Z1 Syma Z1 Syma Z1 Syma Z1 Syma Z1 Syma Z1 Syma Z1

Syma Z1

WYSYŁKA DO 48H

249,00 zł

Syma Z1

Z1 to najnowszy model, znanego producenta quatrocopterów, firmy SYMA. Dron został wyposażony w wiele nowoczesnych jak i klasycznych funkcji, aby spełnić oczekiwania wszystkich jego użytkowników, od tych stawiających pierwsze kroki po wiernych fanów marki. Całość zamknięta została w zupełnie nowej, bardzo atrakcyjnej, opływowej oraz niewielkiej czarnej obudowie, nadającej urządzeniu elegancki i sportowy wygląd.


Kamera

Wyposażony został FPV umożliwiającą prowadzenie relacji w trybie Real-Time. Gwarantuje ona wspaniałe ujęcia foto jak i video dzięki czemu uchwycimy i uwiecznimy najważniejsze dla nas momenty, lub podzielimy się nimi z rodziną i przyjaciółmi w czasie rzeczywistym.

Kontrola

Po instalacji aplikacji Syma GO na urządzeniu mobilnym możliwe jest sterowanie dronem za pomocą telefonu. Syma Go pozwala na pełną obsługę urządzenia bez konieczności używania nadajnika. Aplikacja posiada przyciski automatycznego startu/lądowania, obsługi kamery i drążki sterowania. Dodatkowo aplikacja posiada funkcję sterowania dronem poprzez przechylanie telefonu. 


Planowanie lotu

Kolejną nowością jest możliwość zaplanowania lotu. Wystarczy narysować palcem trasę w aplikacji Syma GO, aby dron poleciał wyznaczoną trajektorią na określonej wysokości.


Funkcje

Urządzenie zostało wyposażone w funkcje takie jak: tryb Headless, obrót o 360 stopni, pozycjonowanie Optical Flow, zawis, informacja o końcu lotu czy status poziomu akumulatora. 
Model:Z1
Zasilaniebateria Litowo-jonowa 3.7V 500mAh
Czas lotuok 7 min
Czas ładowaniaok 130 min
Zasięgdo 70m
Kolorczarny
Funkcjezawis w powietrzu, planowanie trasy i tryb Headless
1x Syma Z1
1x Akumulator
4x Śmigło
4x Osłona śmigieł
1x Kabel USB do ładowania

PowiązaneProdukty