BOYA BY-MM1 - mikrofon do kamer i urządzeń mobilnych
BOYA BY-MM1 - mikrofon do kamer i urządzeń mobilnych
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
BOYA BY-MM1 - mikrofon do kamer i urządzeń mobilnych BOYA BY-MM1 - mikrofon do kamer i urządzeń mobilnych BOYA BY-MM1 - mikrofon do kamer i urządzeń mobilnych BOYA BY-MM1 - mikrofon do kamer i urządzeń mobilnych BOYA BY-MM1 - mikrofon do kamer i urządzeń mobilnych

BOYA BY-MM1 - mikrofon do kamer i urządzeń mobilnych

Kierunkowy mikrofon pojemnościowy

WYSYŁKA DO 24H

129,00 zł

BOYA BY-MM1

BOYA BY-MM1 to kardioidalny mikrofon pojemnościowy, idealny do nagrań wideo i znacznej poprawy nagrywanego dźwięku.
Charakterystyczną cechą mikrofonów pojemnościowych jest bardzo mała masa układu drgającego, w formie membrany wykonanej z bardzo cienkiej folii. Pozwala to na skonstruowanie mikrofonów wiernie przetwarzających przebiegi impulsowe i przenoszących równomiernie szerokie pasmo częstotliwości.
Mikrofon został zaprojektowany do pracy ze smartfonami, kamerami, DSLR, dyktafonami, komputerami, laptopami, urządzeniami Apple i wieloma innymi - dzięki temu może być bezpośrednio podłączony do tych urządzeń.
W zestawie znajdują się dwa kable wyjściowe TRS - do podłączenia kamer, rejestratorów audio i innych urządzeń audio/video oraz TRRS- do smartfonów, tabletów, Mac'ów.
BY-MM1 to niewielkich rozmiarów mikrofon, posiadający lekką aluminiową konstrukcję, nie jest ciężkim obciążeniem podczas filmowania. Nie potrzebuje baterii, jest zasilany z aparatu/smartfona lub innego urządzenia do którego będzie podłączony. Czerpie energię za pomocą technologii plug and play.

Mikrofon posiada adapter anti-shock montowany do górnej części mikrofonu, który skutecznie zmniejsza niechciane drgania i wibracje. Dołączona do zestawu osłona przeciwwietrzna (futrzak) z powodzeniem minimalizuje hałas wiatru i środowiska na świeżym powietrzu.
Pod względem jakości nagrania mikrofon często jest porównywalny do mikrofonu Rode Video Mic.

Cechy

Mocowanie na stopkę ISO lub statyw z gwintem 1/4";
Wysokiej jakości kondensator, idealny do nagrań wideo;
Niski poziom szumów;
Pobór mocy z urządzenia;
Kable wyjściowe TRS i TRRS;

Zastosowanie

Mikrofon nadaje się idealnie do profesjonalnego zastosowania przy kamerze wideo. Dzięki wbudowanemu filtrowi górnoprzepustowemu oraz dołączonej wyciszającej gąbce i osłonie przeciwwietrznej nagrywany dźwięk pozbawiony jest szumu.

Dzięki zastosowanym materiałom mikrofon waży niewiele. Możliwość zamontowania go na akcesoriach z gwintem 1/4". Idealny do filmów na Youtube, vlogów, nagrań video z smartfona itp.

KompatybilnośćDSLR, smartfon, kamera, rejestrator
Typ mikrofonupojemnościowy, kardioidalny
Pasmo przenoszenia35Hz~18kHz
Czułość-42dB +/- 1dB / 0dB 1V/Pa, 1kHz
Stosunek sygnał/szumod 76 dB
FiltrBRAK
Charakterystykakardioidalna
Złącze3.5mm TRS i TRRS mini-jack
Tłumienienie
Waga~85g
mikrofon BY-MM1;
uchwyt anti-shock;
osłona przeciwwietrzna (futrzak);
kabel wyjściowy TRS (do kamer, lustrzanek, dyktafonów, rejestratorów audio i innych urządzeń rejestrujących.);
kabel wyjściowy TRRS  (do smartfonów IOS i Android, tabletów, Mac'ów);
etui;

PowiązaneProdukty