Mikrofon BOYA BY-WM5
  • Mikrofon BOYA BY-WM5
  • Mikrofon BOYA BY-WM5
  • Mikrofon BOYA BY-WM5
  • Mikrofon BOYA BY-WM5
  • Mikrofon BOYA BY-WM5

BOYA BY-PVM50 - mikrofon do kamer

149,00 zł
Brutto
Stereofoniczny mikrofon pojemnościowy
Ilość
WYSYŁKA DO 48H

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

BOYA BY-PVM50

Mikrofon stereo BY-PVM50 został zaprojektowany do współpracy z kamerami video, lustrzankami z możliwością filmowania lub rejestratorami audio. Pozwala on na rejestrowanie dźwięku w znacznie wyższej jakości niż wbudowane mikrofony. Może być montowany na stopce aparatu (sanki ISO) lub w uchwytach reporterskich na statywach, co znacznie poszerza zakres jego możliwości. Został wyposażony w wyłącznik ON/OFF.

Czujniki pojemnościowe są zamontowane w sztywnym układzie X/Y stereo, zapewniając bardzo naturalną rejestrację dźwięku i jednocześnie znaczne ograniczenie odbioru dźwięków dochodzących z tyłu. 

Mikrofon posiada wbudowany filtr niskozaporowy 80Hz, który tłumi zakłócenia wynikające z działania urządzeń klimatyzacyjnych lub ruchu ulicznego.


Cechy

zintegrowane mocowanie antywstrząsowe
niski poziom szumów własnych
mocowanie do gniazda gorącej stopki
zasilanie 1x LR44 (w komplecie)

Zastosowanie

Mikrofon mocuje się na kamerze na gorącej stopce, a z drugiej strony podłącza 3,5mm stereo mini-jack. Sprężyste zawieszenie mikrofonu tłumi wibracje powodowane przez ruch bądź mechanizm autofocusa.

Mikrofon jest dedykowany do pracy z DSLR, kamerami i rejestratorami dźwięku. Sprawdzi się przy ujęciach szerokich kadrów. Dzięki niewielkim wymiarom i niskiej wadze sprawdzi się podczas filmowania przez długi czas.