Mikrofon krawatowy BOYA BY-M1
Mikrofon krawatowy BOYA BY-M1
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Mikrofon krawatowy BOYA BY-M1 Mikrofon krawatowy BOYA BY-M1 Mikrofon krawatowy BOYA BY-M1 Mikrofon krawatowy BOYA BY-M1 Mikrofon krawatowy BOYA BY-M1 Mikrofon krawatowy BOYA BY-M1

Mikrofon krawatowy BOYA BY-M1

Kompatybilność: kamery, aparaty DSLR i urządzenia mobilne

WYSYŁKA DO 48H

69,00 zł

BOYA BY-M1

BOYA BY-M1 to wielokierunkowy mikrofon pojemnościowy, idealny do nagrań wideo.
Charakterystyczną cechą mikrofonów pojemnościowych jest bardzo mała masa układu drgającego, w formie membrany wykonanej z bardzo cienkiej folii. Pozwala to na skonstruowanie mikrofonów wiernie przetwarzających przebiegi impulsowe i przenoszących równomiernie szerokie pasmo częstotliwości.
Mikrofon został zaprojektowany do pracy ze smartfonami, kamerami, DSLR, dyktafonami, komputerami i wieloma innymi - dzięki 6-cio metrowemu kablowi (w zestawie) z pozłacaną końcówką jack 3.5mm może być bezpośrednio podłączony do tych urządzeń.

Zastosowanie

Mikrofon nadaje się idealnie do profesjonalnego zastosowania przy kamerze wideo. Idealnie także sprawdzi się jako mikrofon do aparatu z funkcją nagrywania. Dzięki wbudowanemu filtrowi górnoprzepustowemu oraz dołączonej wyciszającej gąbce nagrywany dźwięk pozbawiony jest szumu. Współpracuje także z iPhone, smartfonami, rejestratorami dźwięku itp.

Dzięki zastosowanym materiałom mikrofon waży niewiele, jednak jest wytrzymały oraz dyskretny, przez co może zostać przypięty, np. do kołnierza.

KompatybilnośćDSLR, smartfon, kamera, rejestrator
Typ mikrofonupojemnościowy, krawatowy
Pasmo przenoszenia30Hz-20Khz
Czułość-30dB (odchylenie 3dB) 0dB 1V/Pa 1kHz
Stosunek sygnał/szumod 74 dB SPL
Filtrgórnoprzepustowy
Charakterystykadookólna
Tłumienienie
Długość kabla600cm
mikrofon BY-M1
klips
bateria LR44
piankowa owiewka
adapter na duży jack

PowiązaneProdukty