Obniżka!
Mikrofon - Osmo
Mikrofon - Osmo
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Mikrofon - Osmo Mikrofon - Osmo Mikrofon - Osmo Mikrofon - Osmo Mikrofon - Osmo Mikrofon - Osmo Mikrofon - Osmo Mikrofon - Osmo Mikrofon - Osmo

RODE VideoMicro - mikrofon do kamer

Kierunkowy mikrofon pojemnościowy

WYSYŁKA DO 5 DNI

229,00 zł

249,00 zł

-20,00 zł

RODE VideoMicro

VideoMicro to nieduży mikrofon, stworzony po to, aby ścieżki dźwiękowe w twoich filmach zabrzmiały jeszcze lepiej. Wyposażony w wysokiej klasy kapsułę pojemnościową o charakterystyce kardioidalnej mikrofon zapewnia znakomitej jakości brzmienie nagrań i pasuje do wielu modeli aparatów. VideoMicro to mikrofon kierunkowy, który rejestruje to co słychać przed kamerą redukując przy tym niepożądane dźwięki otoczenia,. Przetwornik w tym modelu jest jeszcze bardziej wszechstronny niż w innych mikrofonach RØDE do kamer, i zapewnia naturalne brzmienie także podczas nagrań w pomieszczeniu. To idealny wybór do nagrywania niesamowitych dźwięków, jakie towarzyszą inspirującym wizjom.
Wykonany z aluminium korpus mikrofonu cechuje się wysokim poziomem redukcji zakłóceń i jest pokryty ceramiczną, wytrzymałą, anty-odblaskową powłoką RØDE w kolorze czarnym. W zestawie z VideoMicro jest uchwyt do aparatu z system przeciw-wstrząsowym Rycote Lyre. Zawieszenie z wytrzymałego tworzywa termoplastycznego o wiele skuteczniej redukuje niechciane wibracje, odgłosy przenoszenia czy uderzeń kabla niż tradycyjne zawieszenia elastyczne. Praktycznie niezniszczalny system Rycote Lyre nigdy nie będzie luźno zwisał, nie zużywa się i nie wymaga serwisu aby zachować skuteczność.
W komplecie jest też osłona przeciw-wietrzna WS9 z syntetycznego futra, ze specjalnym wypełnieniem z gąbki. Osłona przeznaczona jest do użytku na zewnątrz, w sytuacjach gdy wiatr i odgłosy otoczenia uniemożliwiają poprawną rejestrację dźwięków.
Opcjonalnie można zaopatrzyć się w przewód RØDE SC7 o końcówkach TRS – TRRS, umożliwiający podłączenie VideoMicro do smartfonów, co pozwala uzyskać krystalicznie czyste, kierunkowe brzmienie dźwięku w filmach, i w aplikacjach video takich jak Periscope.

Cechy

Nieduży i lekki – długość tylko 80 mm, waga 42 g,
Korpus mikrofonu – w całości metalowy,
Nie wymaga baterii (pobiera zasilanie z kamery – min. 3 V),
Uchwyt przeciwwstrząsowy Rycote® Lyre® w komplecie,
Doskonała osłona przeciwwietrzna w komplecie,
Zaprojektowany i wyprodukowany w Australii.
Typ mikrofonu: Ciśnieniowo-gradientowy,
Aktywna elektronika: Konwerter impedancji JFET,
Kapsuła: 0.50″,
Charakterystyka kierunkowa: Nerka,
Pasmo przenoszenia: 100 Hz – 20 kHz,
Maksymalny poziom: SPL 140 dB SPL (przy 1 kHz, 1% THD – obc. 1 KΩ),
Czułość: -33.0 dB / 1 Volt/Pascal (22.00 mV przy 94 dB SPL) +/- 2 dB przy 1 kHz,
Równoważny poziom szumu (A-ważone): 20 dB – A,
Zasilanie: Z aparatu – min. 3V,
Waga: 42 g,
Wymiary (wys. x szer. x gł.): 21 x 21 x 80 mm,
Wyjście: Jack 3.5 mm.
Kierunkowy mikrofon pojemnościowy RODE VideoMicro,
osłona przeciwwietrzna,
kabel SC2,
uchwyt elastyczny Rycote Lyre.

PowiązaneProdukty