Zestaw Mavic Pro
 • Zestaw Mavic Pro
 • Zestaw Mavic Pro
 • Zestaw Mavic Pro
 • Zestaw Mavic Pro
 • Zestaw Mavic Pro
 • Zestaw Mavic Pro
 • Zestaw Mavic Pro
 • Zestaw Mavic Pro
 • Zestaw Mavic Pro
 • Zestaw Mavic Pro
 • Zestaw Mavic Pro

Zestaw Mavic Pro

4 799,00 zł
Brutto
Ilość
TOWAR NA ZAMÓWIENIE

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

zestaw Mavic Pro - Nowość!!!


Gdziekolwiek zmierzasz

Pomimo niewielkich rozmiarów Dji Mavic Pro jest potężnym urządzeniem, który sprawia, że niebo przestaje być dla Ciebie limitem. Jego kompaktowy rozmiar jest jego niebywałym atutem, jednak nie ogranicza jego wszechstronnych możliwości. 24 rdzeniowa wysoko wydajna jednostka sterująca, całkiem nowy system transmisji zapewniający zasięg do 4 kilometrów, 4 sensorowy system wizji oraz kamera 4K stabilizowana przez 3 osiowy mechaniczny gimbal sprawiają iż dron DJi Mavic jest niezwykle kompleksową i świetnie wyposażoną maszyną, co czyni go jednym z najbardziej zaawansowanych produktów DJI.


Zalety:

- Wystarczająco kompaktowy aby zabrać go ze sobą wszędzie.
- Nowy system transmisji danych OcuSync zapewnia do 4km zasięgu transmisji.
- Lataj z prędkością do 64km/h
- Rozszerzony czas lotu nawet do 27min (testowany w laboratorium przy optymalnych warunkach)
- Zagwarantowany, prawdziwy, w pełni stabilny obraz w jakości 4k
- ActiveTrack, TapFly i inne inteligentne funkcje zapewniają profesjonalnie wyglądające video
- Omijanie przeszkód połączone z sensorem redukcji zwiększają bezpieczeństwo i niezawodność
- System Vision Positioning razem z GPS i GLONASS zapewniają precyzyjne pozycjonowanie zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzach.
- Steruj jeszcze łatwiej przy pomocy telefonu dzięki Wi- Fi


[tabgroup class="shortcode_tab_1"][tab title="POTĘŻNY"][sds_features_wrap][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/powerful-1.jpg" title="Przemierzaj kilometry, prosto z Twojej kieszeni"]Wewnątrz tego kieszonkowego kontrolera Mavic znajduję się zupełnie nowa technologia transmisji danych OcuSync pozwalająca osiągnąć zasięg do 4km* oraz uzyskać jakość strumieniowania Full HD 1080p/ 720p *CE zgodny, bez przeszkód lub zakłóceń[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/bumbs.jpg" title="Bez zderzeń i otarć"]

Widząc co masz przed sobą, ominiesz to. To samo dotyczy Mavic. Używając FlightAutonomy wyłapuje on przeszkody na 15m przed sobą, co sprawia, że potrafi on latać z prędkością do 36km/ h unikając przeszkód, które automatycznie zauważy.[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/precision_mavic.jpg" title="Niezrównana precyzja"]

Technologia FlightAutonomy oznacza, że Mavic potrafi unosić się z niezwykłą  precyzją w przeróżnych warunkach  i automatycznie ląduje dokładanie tam skąd startował.

 

[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/27min_mavic.jpg" title="Dłuższy lot"]Po co latać przez 10 lub 15 min jeśli można przez nawet 27 min* ? Mavic daje Ci taką możliwość!
*testowany w laboratorium przy optymalnych warunkach [/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/photo_attitude_mavic.jpg" title="Wykorzystaj każdy jeden piksel"]Mavic jest jedynym dronem takich rozmiarów, który oferuje zintegrowany o wysokiej precyzji 3- osiowy mechaniczny system stabilizacji kamery, zapewniając ostre zdjęcie oraz płynne i stabilne wideo nie marnując żadnego z pikseli.[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/4k_mavic.jpg" title="Prawdziwe video w jakości 4K. Bez kompromisów"]Jeżeli posiadasz kamerę o rozdzielczości 4K oczekujesz iż efekty Twojej pracy, również zaprezentują najwyższą możliwą jakość. Bez żadnych kompromisów. Dlatego też, każde ujęcie z Mavic Pro może mieć jakość do 4K przy 30klatkach na sekundę[/sds_feature][/sds_features_wrap][/tab][tab title="TWÓRCZY"][sds_features_wrap][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/shot_mavic.jpg" title="Nagrywaj jak profesjonalista. Automatycznie "]Podczas sterowania Mavic nie będziesz potrzebował ekipy filmowe ponieważ wszystko co Ci potrzebne to ActiveTrack. Wystarczy, że wskażesz dronowi obiekt do śledzenia a on zajmie się resztą, wykonując ujęcia jak spod ręki profesjonalisty.
Trace- podąża za lub przed obiektem lub kręci się wokół niego zgodnie z jego ruchami
Profile- Leci wzdłuż obiektu
Spotlight- utrzymuje kamerę namierzoną na obiekcie podczas gdy Ty sterujesz dronem[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/wave_mavic.jpg" title="Pomachaj do swojego Mavic’a"]Zrób sobie selfie jakiego nigdy nie widziałeś przy pomocy trybu Gesture. Dzięki niemu wystarczy, że wskażesz na siebie a dron będzie czekał na twój gest, aby zrobić niezwykłe i nieosiągalne do tej pory Selfie! [/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/finely_mavic.jpg" title="Precyzyjnie dostrojone sterowanie"]Dzięki wbudowanemu trybowi Tripod, każdy ruch Mavic’a będzie jeszcze bardziej precyzyjny. Tryb ten perfekcyjnie nadaje się do skrupulatnego komponowania kadru lub latania wewnątrz pomieszczeń. [/sds_feature][/sds_features_wrap][/tab][tab title="ŁATWY "][sds_features_wrap][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/fly_phone_mavic.jpg" title="Steruj z telefonu"]Nieważne czy chcesz nakręcić bawiących się przyjaciół, czy po prostu wbić się w niebo i oglądać świat z perspektywy ptaków, wszystko to możesz wykonać przy pomocy Twojego telefonu i aplikacji DJI.[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/tapfly_mavic.jpg" title="Wystarczy wcisnąć"]Latanie nie mogłoby być łatwiejsze, wystarczy, że naciśniesz gdzie chcesz lecieć i już tam jesteś. Nie ma lepszej opcji by zapewnić Twoim przyjaciołom lub rodzinie namiastkę latania, jednocześnie posiadając pełną kontrolę.[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/at_your_mavic.jpg" title="Na każde wezwanie"]Mavic natychmiastowo reaguje na każde Twoje polecenie. Zarówno wtedy, kiedy chcesz uchwycić wolne, pełne wdzięku ujęcie jak i wtedy kiedy krew buzuje w żyłach przy 65km/ h w trybie Sport.

 

[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/see_mavic.jpg" title="Poczuj się jak ptak"]Zobacz świat oczami ptaka i poczuj się jakbyś latał dzięki bezprzewodowym DJI Goggle.[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/share_mavic.jpg" title="Nagrywaj. Edytuj. Dziel się"]Uchwyć niesamowitą scenę, edytuj ją za pomocą kilku wciśnięć w DJI GO Editor, i podziel się nią natychmiastowo z kim tylko chcesz.[/sds_feature][/sds_features_wrap][/tab][tab title="BEZPROBLEMOWY"][sds_features_wrap][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/two_sensor_mavic.jpg" title="Dwa sensory = Niezawodność"]Najbardziej prawdopodobnym problemem w dronach jest nieprawidłowe działanie jednego z sensorów. Dlatego też w Mavic podwojono ich liczbę, aby w przypadku błędnego działania jednego z nich, drugi mógł przejąć jego rolę.[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/level_headed_mavic.jpg" title="Zrównoważony"]Mavic automatycznie pozostaje na tej samej wysokości. Nie musisz się martwić, że będzie on leciał zbyt nisko ponieważ dzięki wbudowanym sensorom utrzyma się on na odpowiedniej wysokości nawet nad nierównym terenem.[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/protection_mavic.jpg" title="Łatwiejsze, inteligentniejsze, bezpieczniejsze baterie"]Przed pojawieniem się DJI Intelligent Flight Batteries, mocne baterie dronów bywały zawodne. Jednakże, baterie DJI z ich własnym zintegrowanym ” mózgiem” są tak łatwe i bezpieczne w użytku jak regularne baterie do ponownego ładowania.[/sds_feature]

 

[sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/app_mavic.jpg" title="Zerknięcie to wszystko czego potrzebujesz"]Rzut oka aby wiedzieć wszystko. Dzięki aplikację DJI Go możesz zobaczyć wszystko to co widzi kamera oraz mieć podgląd na wszystkie ważne dane dotyczące samego Mavic’a. Od długości pracy baterii do miejsca jej położenia.[/sds_feature][/sds_features_wrap][/tab][/tabgroup]

 

2017-04-13