DJI Mavic Pro - Nowość!!!
DJI Mavic Pro - Nowość!!!
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
DJI Mavic Pro - Nowość!!! DJI Mavic Pro - Nowość!!! DJI Mavic Pro - Nowość!!! DJI Mavic Pro - Nowość!!! DJI Mavic Pro - Nowość!!! DJI Mavic Pro - Nowość!!!

Mavic Pro

3 899,00 zł

 Mavic Pro - Nowość!!!


Gdziekolwiek zmierzasz

Pomimo niewielkich rozmiarów Dji Mavic Pro jest potężnym urządzeniem, który sprawia, że niebo przestaje być dla Ciebie limitem. Jego kompaktowy rozmiar jest jego niebywałym atutem, jednak nie ogranicza jego wszechstronnych możliwości. 24 rdzeniowa wysoko wydajna jednostka sterująca, całkiem nowy system transmisji zapewniający zasięg do 4 kilometrów, 4 sensorowy system wizji oraz kamera 4K stabilizowana przez 3 osiowy mechaniczny gimbal sprawiają iż dron DJi Mavic jest niezwykle kompleksową i świetnie wyposażoną maszyną, co czyni go jednym z najbardziej zaawansowanych produktów DJI.


Zalety:

- Wystarczająco kompaktowy aby zabrać go ze sobą wszędzie.
- Nowy system transmisji danych OcuSync zapewnia do 4km zasięgu transmisji.
- Lataj z prędkością do 64km/h
- Rozszerzony czas lotu nawet do 27min (testowany w laboratorium przy optymalnych warunkach)
- Zagwarantowany, prawdziwy, w pełni stabilny obraz w jakości 4k
- ActiveTrack, TapFly i inne inteligentne funkcje zapewniają profesjonalnie wyglądające video
- Omijanie przeszkód połączone z sensorem redukcji zwiększają bezpieczeństwo i niezawodność
- System Vision Positioning razem z GPS i GLONASS zapewniają precyzyjne pozycjonowanie zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzach.
- Steruj jeszcze łatwiej przy pomocy telefonu dzięki Wi- Fi


[tabgroup class="shortcode_tab_1"][tab title="POTĘŻNY"][sds_features_wrap][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/powerful-1.jpg" title="Przemierzaj kilometry, prosto z Twojej kieszeni"]Wewnątrz tego kieszonkowego kontrolera Mavic znajduję się zupełnie nowa technologia transmisji danych OcuSync pozwalająca osiągnąć zasięg do 4km* oraz uzyskać jakość strumieniowania Full HD 1080p/ 720p *CE zgodny, bez przeszkód lub zakłóceń[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/bumbs.jpg" title="Bez zderzeń i otarć"]

Widząc co masz przed sobą, ominiesz to. To samo dotyczy Mavic. Używając FlightAutonomy wyłapuje on przeszkody na 15m przed sobą, co sprawia, że potrafi on latać z prędkością do 36km/ h unikając przeszkód, które automatycznie zauważy.[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/precision_mavic.jpg" title="Niezrównana precyzja"]

Technologia FlightAutonomy oznacza, że Mavic potrafi unosić się z niezwykłą  precyzją w przeróżnych warunkach  i automatycznie ląduje dokładanie tam skąd startował.

 

[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/27min_mavic.jpg" title="Dłuższy lot"]Po co latać przez 10 lub 15 min jeśli można przez nawet 27 min* ? Mavic daje Ci taką możliwość!
*testowany w laboratorium przy optymalnych warunkach [/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/photo_attitude_mavic.jpg" title="Wykorzystaj każdy jeden piksel"]Mavic jest jedynym dronem takich rozmiarów, który oferuje zintegrowany o wysokiej precyzji 3- osiowy mechaniczny system stabilizacji kamery, zapewniając ostre zdjęcie oraz płynne i stabilne wideo nie marnując żadnego z pikseli.[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/4k_mavic.jpg" title="Prawdziwe video w jakości 4K. Bez kompromisów"]Jeżeli posiadasz kamerę o rozdzielczości 4K oczekujesz iż efekty Twojej pracy, również zaprezentują najwyższą możliwą jakość. Bez żadnych kompromisów. Dlatego też, każde ujęcie z Mavic Pro może mieć jakość do 4K przy 30klatkach na sekundę[/sds_feature][/sds_features_wrap][/tab][tab title="TWÓRCZY"][sds_features_wrap][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/shot_mavic.jpg" title="Nagrywaj jak profesjonalista. Automatycznie "]Podczas sterowania Mavic nie będziesz potrzebował ekipy filmowe ponieważ wszystko co Ci potrzebne to ActiveTrack. Wystarczy, że wskażesz dronowi obiekt do śledzenia a on zajmie się resztą, wykonując ujęcia jak spod ręki profesjonalisty.
Trace- podąża za lub przed obiektem lub kręci się wokół niego zgodnie z jego ruchami
Profile- Leci wzdłuż obiektu
Spotlight- utrzymuje kamerę namierzoną na obiekcie podczas gdy Ty sterujesz dronem[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/wave_mavic.jpg" title="Pomachaj do swojego Mavic’a"]Zrób sobie selfie jakiego nigdy nie widziałeś przy pomocy trybu Gesture. Dzięki niemu wystarczy, że wskażesz na siebie a dron będzie czekał na twój gest, aby zrobić niezwykłe i nieosiągalne do tej pory Selfie! [/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/finely_mavic.jpg" title="Precyzyjnie dostrojone sterowanie"]Dzięki wbudowanemu trybowi Tripod, każdy ruch Mavic’a będzie jeszcze bardziej precyzyjny. Tryb ten perfekcyjnie nadaje się do skrupulatnego komponowania kadru lub latania wewnątrz pomieszczeń. [/sds_feature][/sds_features_wrap][/tab][tab title="ŁATWY "][sds_features_wrap][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/fly_phone_mavic.jpg" title="Steruj z telefonu"]Nieważne czy chcesz nakręcić bawiących się przyjaciół, czy po prostu wbić się w niebo i oglądać świat z perspektywy ptaków, wszystko to możesz wykonać przy pomocy Twojego telefonu i aplikacji DJI.[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/tapfly_mavic.jpg" title="Wystarczy wcisnąć"]Latanie nie mogłoby być łatwiejsze, wystarczy, że naciśniesz gdzie chcesz lecieć i już tam jesteś. Nie ma lepszej opcji by zapewnić Twoim przyjaciołom lub rodzinie namiastkę latania, jednocześnie posiadając pełną kontrolę.[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/at_your_mavic.jpg" title="Na każde wezwanie"]Mavic natychmiastowo reaguje na każde Twoje polecenie. Zarówno wtedy, kiedy chcesz uchwycić wolne, pełne wdzięku ujęcie jak i wtedy kiedy krew buzuje w żyłach przy 65km/ h w trybie Sport.

 

[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/see_mavic.jpg" title="Poczuj się jak ptak"]Zobacz świat oczami ptaka i poczuj się jakbyś latał dzięki bezprzewodowym DJI Goggle.[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/share_mavic.jpg" title="Nagrywaj. Edytuj. Dziel się"]Uchwyć niesamowitą scenę, edytuj ją za pomocą kilku wciśnięć w DJI GO Editor, i podziel się nią natychmiastowo z kim tylko chcesz.[/sds_feature][/sds_features_wrap][/tab][tab title="BEZPROBLEMOWY"][sds_features_wrap][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/two_sensor_mavic.jpg" title="Dwa sensory = Niezawodność"]Najbardziej prawdopodobnym problemem w dronach jest nieprawidłowe działanie jednego z sensorów. Dlatego też w Mavic podwojono ich liczbę, aby w przypadku błędnego działania jednego z nich, drugi mógł przejąć jego rolę.[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/level_headed_mavic.jpg" title="Zrównoważony"]Mavic automatycznie pozostaje na tej samej wysokości. Nie musisz się martwić, że będzie on leciał zbyt nisko ponieważ dzięki wbudowanym sensorom utrzyma się on na odpowiedniej wysokości nawet nad nierównym terenem.[/sds_feature][sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/protection_mavic.jpg" title="Łatwiejsze, inteligentniejsze, bezpieczniejsze baterie"]Przed pojawieniem się DJI Intelligent Flight Batteries, mocne baterie dronów bywały zawodne. Jednakże, baterie DJI z ich własnym zintegrowanym ” mózgiem” są tak łatwe i bezpieczne w użytku jak regularne baterie do ponownego ładowania.[/sds_feature]

 

[sds_feature col="4" iconsrc="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/DJI/Mavic/app_mavic.jpg" title="Zerknięcie to wszystko czego potrzebujesz"]Rzut oka aby wiedzieć wszystko. Dzięki aplikację DJI Go możesz zobaczyć wszystko to co widzi kamera oraz mieć podgląd na wszystkie ważne dane dotyczące samego Mavic’a. Od długości pracy baterii do miejsca jej położenia.[/sds_feature][/sds_features_wrap][/tab][/tabgroup]


 

DRON

Wymiary złożonego dronaWysokość: 83mm
Szerokość: 83mm
Długość: 198mm
Długość przekątnej ( bez śmigieł )335mm
Waga (razem z bateriami i śmigłami)734g (bez osłony gimbala)
743g (razem z osłoną gimbala)
Maksymalna szybkość wznoszenia5m /s w trybie Sport
Maksymalna szybkość opadania3m/s
Maksymalna prędkość65 km/ h w trybie Sport ( bezwietrzne warunki)
Maksymalny czas lotu27minut ( bezwietrzne warunki przy stałej prędkości 25 km/h)
Maksymalny czas wznoszenia24 minut ( bezwietrzne warunki )
Całkowity czas lotu21 minut (normalny lot, pozostaje 15% baterii )
Maksymalny dystans lotu13km (bezwietrzne warunki)
Temperatura działania0st – 40st C
Tryb GPSGPS/ GLONASS

KAMERA

Czujnik ( sensor )1/2.3” (CMOS)
12.35 M (całkowite piksele: 12.71M)
Obiektyw:FOV 78.8° 28 mm (35 mm format równoważny) f/2.2
Ostrość 0.5m
Zasięg ISO:100-3200 (wideo),
100-1600 (zdjęcia)
Czas naświetlania8s-1 /8000s
Maksymalny rozmiar zdjęć4000x 3000
Tryby zdjęćSingle shot
Burst shooting: 3/5/ 7 kadrów
Auto exposure bracketing (AEB) : 3/ 5
Bias
Interval
Tryby nagrywania videoC4K: 4096x 2160 24p
4K: 3840x 2160 24/ 25/ 30p
2.7K: 2704/ 1520 24/ 25 /30P
FHD: 1920x 1080 24/ 25/30/ 48/ 50/ 60/ 96p
HD: 1280x 720 24/ 25/30/ 48/ 50/ 60/ 120p
Maksymalna prędkość przesyłu danych60 Mbps
Format obsługiwanych plikówFAT32 ( ≤ 32 GB ); exFAT ( > 32 GB )
ZdjęciaJPEG, RAW DNG
VideoMP4, MOV ( MPEG- 4 AVC/H. 264 )

Nadajnik radiowy

Częstotliwość działaniaod2.4 GHz do 2.483 GHz
Maksymalny dystans przekazywania danychCE : 4 km (nieprzesłonięty, wolny od zakłoceń)
Temperatura działania0st- 40st C
Bateria2970 mAh
Moc przekazywania danychCE:≤20 dBm
Napięcie robocze950 mA@ 3.7 V
Rozmiar obsługiwanych urządzeń mobilnychgrubość: 6.5- 8.5 mm
maksymalna długość: 160mm
typ portu: Lightning,
Micro USB (Typ- B), USB ( Typ- C)

GIMBAL

Zakres sterowaniaPitch: -90st do +30st
Roll: 0st do 90 st(poziomo i pionowo)
Stabilizacja3-osie ( pitch, roll, yaw)

SYSTEM POZYCJONOWANIA I WYKRYWANIA PRZESZKÓD

Zasięg prędkości≤ 36 km/h przy 2m nad ziemią
Zakres wysokości0.3 - 13m
Zasięg działania0.3- 13m
Środowisko działaniapowierzchnie z jasnym wzorem i adekwatnym oświetleniem ( luz> 15)
Zasięg sensorówprecyzyjny zasięg pomiaru: 0.7 m- 15m
Środowisko działaniapowierzchnie z jasnym wzorem i adekwatnym oświetleniem (Lux>15)

ŁADOWARKA

Napięcie13.05 V
Moc znamionowa50 W

INTELIGENTNA BATERIA

Pojemność3830 mAh
Napięcie11.4 V
Typ bateriiLiPo 3S
Energia43.6 Wh
Waga nettook. 240g
Temperatura działania5st – 40 st C

Jednostka latająca DJI Mavic Pro
Inteligentna bateria LiPo 3830mAh
Nadajnik radiowy
3x para śmigieł
Osłona kamery
Zabezpieczenie gimbala
Ładowarka
Przewód zasilający
Karta MicroSD (16GB)
Kabel Micro USB
3x Przewód do Nadajnik Radiowego (1xLightning, 2x USB)
Kabel USB - Micro USB

Mavic Pro

Phantom 4

WymiaryZłożony: 198×83×83 mm
Rozłożony: 305×244×85 mm
290x290x185mm
Waga743g 1380g
Wydajność lotuCzas lotu: do 30 min
Max. prędkość: 65km/h (tryb S)
                       36km/h (tryb P)

Czas lotu: do 28 min
Max. prędkość: 70km/h (tryb S)
                       50km/h (tryb P)

Inteligentne tryby lotuActiveTrack
Tripod Mode
Gesture Mode
Cinematic Mode
Fixed-Wing Mode
TapFly
Terrian Follow
Point of Interest
Couse Lock
Waypoints
Home Lock

ActiveTrack, Tapfly
Tripod Mode
Draw,Gesture Mode
Point of Interest
Course Lock
Home Lock
Follow me
Waypoints

Fotografia/filmowanie3-osiowa stabilizacja
1/2.3'' CMOS
Max rozdzielczość wideo: 4K przy 30fps
Max. rozdzielczość zdjęć: 12MP
3-osiowa stabilizacja
1/2.3'' CMOS
Max rozdzielczość wideo: 4K przy 30fps
Max. rozdzielczość zdjęć: 12MP
Wykrywanie przeszkódPrzedni: 0.7 - 15 mPrzedni: 0.7 - 15 m
Metody kontroliUrządzeniem mobilnym
Pilotem do sterowania
Pilotem do sterowania
Max. zasięg transmisji 
(bez przeszkód i zakłóceń)
Urządzenia mobilne: 80m
2.4GHz: 4000m
2.4GHz: 3500m
5.8GHz: 2000m

Okres gwarancyjny na urządzenia/elementy marki DJI


DJI Mavic PRO
Gimbal i kamera
Moduł pozycjonowania wizyjnego (VPS)
Silniki i ESC (bez śmigieł)
Aparatura sterująca
Ładowarka
Płyta główna
24 miesiące

Akumulatory do 200 cykli ładowania 12 miesięcy

Rama
Śmigła
Brak gwarancji

PowiązaneProdukty