• Obniżka
Mavic Air
  • Mavic Air
  • Mavic Air
  • Mavic Air
  • Mavic Air
  • Mavic Air
  • Mavic Air

Mavic Air

3 299,00 zł
2 999,00 zł Zniżka 300,00 zł
Brutto
Wybierz kolor:
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

MAVIC_AIR

DJI Mavic Air to ultraprzenośny i inteligentny dron, który będzie Ci towarzyszył podczas każdej podroży. DJI Mavic Air posiada ulepszoną składaną obudowę oraz odziedzicza to co najlepsze z serii Mavic Pro, ważąc zaledwie 430 g. Uzyskaj dotąd nieznane możliwości i mobilność. Inteligentne akumulatory Mavica Air zostały wykonane z wysokiej gęstości litu i oferują do 21 minut lotu podczas Twoich przygód.
MAVIC_AIR

Sfery32 MP
Panoramy
sferyczne

MAVIC_AIR

Składane
ramiona

MAVIC_AIR

3-osiowa
stabilizacja
i kamera 4K

MAVIC_AIR

3-pozycyjne
wykrywanie
przeszkód

MAVIC_AIR

Sterowanie
gestami dłoni

MAVIC_AIR

Czas lotu
21 min

MAVIC_AIR

3 osiowy gimbal
Mavic Air jest najmniejszym i najbardziej praktycznym dronem wyposażonym w 3-osiowy mechaniczny gimbal z redukcją zakresu wibracji kątowej do 0.005°. Ułożone na planie trójkąta amortyzatory gimbala pozwalają uchwycić jeszcze stabilniejsze niż dotychczas ujęcia.

MAVIC_AIR

32mp panorama sferyczna

MAVIC_AIR

Oprócz panoramy horyzontalnej, wertykalnej oraz 180° Mavic Air posiada funkcję sklejania 25 fotografii razem w zaledwie 8 sekund tworząc tym samym przejrzystą i wyraźną 32MP panoramę sferyczną. Gogle DJI umożliwiają pogląd nagrania z niesamowitej perspektywy.4K 100 Mbps Wideo

Mavic Air nagrywa filmy wideo w niesamowitej jakości 4K 30 fps, 100Mbps by uchwycić każdą sekundę w najwyższej jakości UHD.


Video Slow-Motion

Dzięki możliwości nagrywania wideo slow-motion w jakości 1080p 120 fps, Mavic Air uchwyci wszystkie twoje niezwykłe przygody, szczególnie te w których nagrywany obiekt szybko się porusza.


Zdjęcia HDR
Nowe algorytmy HDR pomagają Ci uzyskać odpowiednie ustawienia czasu naświetlenie, w zależności od warunków. Prześwietlone lub ciemne obszary są przetwarzane tak by osiągnąć bardziej naturalne przejście pomiędzy jaśniejszymi i ciemniejszymi partiami kadru.


MAVIC_AIR12MP zdjęcia

Kamera pokładowa nowego Mavica Air posiada ½,3”12 megapikselową matrycę CMOS oraz obiektyw f/2,8 z odpowiednikiem ogniskowej 35mm (24mm) gwarantując filmy i zdjęcia najwyższej jakości


8GB wewnętrznej pamięci

Oprócz slotu na kartę MicroSD , pamięc wewnętrzna o pojemności 8GB umożliwi przechowywanie zdjęć i video bezpośrednio w pamięci drona oraz eksportowanie tych materiałów poprzez szybki port USB 3,0 typ C.

MAVIC_AIR

MAVIC_AIR

MAVIC_AIR

MAVIC_AIR

MAVIC_AIR

MAVIC_AIRMAVIC_AIR


Geometryczna elegancja

Expressing geometric precision, the Mavic Air's arms fold flush against its aerodynamic chassis. Magnesium alloy brackets reinforce the seven onboard cameras, rear vents dissipate heat efficiently, and the primary gimbal camera is recessed forbetter protection.Nowy Mavic jest odzwierciedleniem geometrycznej precyzji dzięki ramionom zaprojektowanym w taki sposób, by składały się one w całości w aerodynamicznym korpusie, tworząc niezwykle ergonomiczną całość. Wsporniki ze stopu magnezu wzmacniają siedem wbudowanych kamer, tylne otwory wentylacyjne skutecznie rozpraszają ciepło, a główna kamera i gimbal są zagłębione w kadłubie, zapewniając lepszą ochronę..
Konstrukcja składania 3D

Pomimo tego, iż po złożeniu dron jest wielkości smartfona, to Mavic Air przesuwa granice tego, co jest możliwe dla urządzenia o jego rozmiarach.

MAVIC_AIR


img1

Składany nadajnik radiowy

Składana, nisko-profilowa oraz ergonomiczna konstrukcja dedykowanego nadajnika zapewnia stabilne zamocowanie twojego smartfona. Zdejmowane drążki kontrolne mogą być przechowywane wewnątrz nadajnika czyniąc go jeszcze bardziej kompaktowym i przenośnym.


img1
ActiveTrack
ActiveTrack potrafi wykryć do 16 wybranych obiektów jednocześnie, umożliwiając ci wybór tego właściwego do śledzenia. Dzięki większej precyzji śledzenia i bardziej rozwiniętym aplikacjom scenariuszowym dron potrafi podąża za obiektami nawet gdy biegną, skaczą lub jadą.

spark,dji, drony,
QuickShots
Wybierz spośród 6 dostępnych funkcji QuickShots- Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid oraz Boomerang. Od wszystkich dzieli cię tylko jedno kliknięcie i wszystkie zagwarantują ci niesamowite selfie bez konieczności skupiania się na idealnym ujęciu. Po wykonaniu niebanalnego selfie podziel się nim ze swoimi znajomi za pomocą aplikacji DJI GO4.


OSMO MOBILE 2
Asteroid


OSMO MOBILE 2
Boomerang
SmartCapture
Prosta i intuicyjna funkcja Smart Capture oferuję nowy i interaktywny sposób sterowania Mavic Air za pomocą ręki. Uruchom drona i steruj nim za pomocą gestów. Zrób zdjęcie i wideo tak jak tylko lubisz.

spark,dji, drony,


TapFly
Jeżeli chcesz się w pełni skupić na samym ujęciu, wybierz opcję TapFly w aplikacji DJI GO4, która umożliwi ci lot w każde miejsce, które wybierzesz na wyświetlaczu urządzenia mobilnego. TapFly pracuje w trybach Forward, Backward, Free oraz Coordinate, pozwalając ci dostosowywać prędkość lotu, tak by spełnić wszystkie twoje podniebne oczekiwania.

spark,dji, drony,


spark,dji, drony,


spark,dji, drony,


FlightAutonomy 2.0
Zaawansowany system czujników w FlightAutonomy 2.0 składa się z głównej kamery zamocowanej na gimbalu, czujników dual-vision przednich, tylnich oraz dolnych, systemu wykrywania w podczerwieni w dół, redundancji IMU i wydajnego procesora. Razem zbierają one i przesyłają informację z otoczenia do najwyższej jakości procesora który przy pomocy rozbudowanych algorytmów, zapewnia precyzyjne unoszenie i lepsze osiągi lotu. Zaawansowane systemy pomocy operatorowi (APAS) pozwalają na aktywne ominięcie przeszkód przed i za nim.

spark,dji, drony,


MAVIC_AIR

Maksymalny
czas lotu
21 min

MAVIC_AIR

FOC ESCs
and
Propulsion

MAVIC_AIR

Max prędkość:
68.4 kph
i kamera 4K

MAVIC_AIR

Wzmocniona
transmisja video
Wi-fi
przeszkód

MAVIC_AIR

Gogle DJI

1 Przedmioty