• Obniżka
Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
 • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
 • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
 • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
 • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
 • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
 • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
 • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
 • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!

Mavic 2 Zoom + Smart Controller

7 699,00 zł
7 499,00 zł Zniżka 200,00 zł
Brutto
Ilość
WYSYŁKA DO 24H

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

img1


Mavic 2

Od zawsze naszym największym marzeniem było stworzenie drona, będącego uzupełnieniem świata, w którym inżynieria, technologia oraz zafascynowanie powietrzną fotografią łączą się w całość. Drona, który jest ucieleśnieniem postępu DJI, naszych niepowtarzalnych technologii oraz takiego, który przedefiniuje możliwości fotografii powietrznej. Tworząc Mavic 2, spełniliśmy te marzeniamavic2


Get ready to see the bigger picture.

mavic 2
Mavic 2 Pro Kamera Hasselbald

mavic 2
Mavic 2 Zoom Podwojny zoom optyczny

mavic 2
5 km (2,4 GHz) 1080p Transmisja Video 1

mavic 2
Maksymalnie 31 minut lotu 2

mavic 2
Wykrywanie przeszkód w wielu kierunkach 3

mavic 2
HyperlapseMavic 2 Zoom
24-58mm Kamera OptycznaMavic 2 Zoom

Połączony z 1/ 2.3 calową 12 megapikselową matrcą, z czterokrotym powiększeniem oraz podwójnym zoomem optycznym, 4 Mavic 2 Zoom daje dynamiczne kształty i interesujące perspektywy. Uchwyć każdy moment dzięki szerokiemu kątowi do zdjęć w średnim zasięgu dla zwiększenia swojej kreatywnośći.


Intensywne Ujęcia

W porównaniu do 24 mm soczewek szerokokątnych, 48mm soczewka telephoto kompresuje perspektywę, poprawiając efekt paralaksy dla otrzymania klasycznego kinowego efektu. Całkiem nowe możliwości w Aerofotografii czekają na swoje odkrycie !

A Worry-Free Way to Find a View


Podczas kręcenia w pełnej rozdzielności HD, czterokrotny bezstratny zoomy ( i podwójny zoom optyczny), zapewniają przybliżenie bardzo oddalonych obiektów, pozwalają złapać niezwykłe momenty w łatwy sposób z dystansu. Taka możliwość, pomaga również zachować bezpieczną odległość od budynków, pojazdów, zwierząt i ludzi.


Szybki i Dokładna Ostrość

Autofokus hybrydowy w Mavic 2 Zoom, łączy detekcję fazy i wykrywanie kontrastu dla zwiększenia dokładności ostrości, osiąga to dzięki zwiększonej o 40% szybkości autofokusa. Dzięki użyciu funkcji śledzenia przy autofokusie, cel zdjęcia nie zamazuje się podczas przybliżania i oddalania.Przybliżaj w trakcie lotu
Dolly Zoom to nowość w trybie Qucik Shot dla Mavic 2 Zoom, nowość, która pozwala dostrzec nieziemskie perspektywy poprzez drona. Dolly Zoom automatycznie dostosowuje ostrość podczas lotu, dodając intensywne, wyrafinowane efekty do twojego nagrania. Podczas lotu manualnego, możesz również ustawić odpowiednią wartość dla szybkości ostrości.
img1

Niesamowita Rozdzielczość

Niesamowita rozdzielność zdjęć w Mavic 2 Zoom, to całkowicie nowa funkcja – pozwala na tworzenia zdjęć krajobrazu z zachowaniem nasyconych kolorami detalów. Tworząc zdjęcia z pomocą 24 mm obiektywu, kamera utworzy i złączy ze sobą dziewięć zdjęć za pomocą soczewki telephoto. Dzięki temu uzyskasz 48-io mega pikselowe zdjęcie z niesamowitą rozdzielczością.


Rób zdjęcia jak zawodowiec!


W obydwóch kamerach Mavic 2 wykorzystywany jest najnowszy trzyosiowy gimbal, gwarantując płynność i stabilizując obraz w niemalże każdej sytuacji.


mavic,dji, drony,


HyperlapsePożegnaj się ze skomplikowaną obróbką. Z Hyperlapse, zdjęcia z powietrza są automatycznie przetwarzane, pozwalając Ci na tworzenie w pełni profesjonalnych ujęć techniką timelaps. Zapisz tor lotu w Tas Library, aby odtworzyć ten sam lot w dogodnym momencie. Zdjęcia JPED i RAW mogą być równocześnie zapisywane na karcie microSD.FreeCircle

CourseLockWayPoint


Hyperlight

Rozświetl swój świat z Hyperlight, ustawieniu, które pozwala na wzbogacenie zdjęć redukując szmery.


mavic 2
Tryb normalny

mavic 2
HyperLight

Kodek H.265 do Wyższej Jakości ZdjęćObie wersje Mavic 2, pozwalają na nagrania w 4k z wysoką wartością bitrate oraz kompresją H.265. Filmy z kodekiem H.265/HVEC zachowują 50% więcej informacji niż filmy z kodekiem H.264/AVC, tworząc wysokiej jakości nagrania z dobrze zachowanymi detalami.
System OcuSyns 2.0


System transmisji video OcuSync 2.0 został udoskonalony poprzez usprawnienia w kwestii komunikacji na dystans, jakości nagrań, oraz przeciwzakłóceń.


mavic 2
8km 1080p Przekaz video

Wyraźne spojrzenie

OcuSyns 2.0 pozwala na transmisje video w 1080p,na niesamowitą odległość 8-iu kilometrów, pozwalając Ci na lot bez ograniczeń. Edytuj i przesyłaj swój materiał filmowy w FHD bezpośrednio z pamięci podręcznej. Zdjęcia robione podczas lotu, mogą być automatycznie zapisywane na twoim telefonie, bez potrzeby podłączania drona manualnie.

mavic 2
2.4 do 5.8 GHz Autoprzełączanie w czasie rzeczywistym.

Mavic 2 Pro opiera się na transmisji 2.4 GHz, częstotliwości często zakłócanej przez bezprzewodowe urządzenia. Jednak, dzięki możliwości zmiany pomiędzy 2.4 do 5.8 GHz, Mavic 2 zawsze przekazuje czysty sygnał – jest to w szczególności ważne przy środowisku, w którym występują duże zakłócenia.

mavic 2
Szybkie Ściaganie. Niewielkie Opóźnienie

OcuSync 2.0 umożliwia ściaganie danych z prędkością 40 Mbps z opóźnieniem 120ms, dostarczając płynny przekaz video.

mavic 2,dji, drony,


Bezpieczeństwo w trakcie lotu
Potężny, jednak bezpieczny

Po niezliczonych godzinach badań i testach, Mavic 2 został przeprojektowany aby ulepszyć jego napęd, zwiększyć żywotność baterii, i zredukować dźwięki. Subtelne a zarazem potężne udoskonalenia wraz z ulepszonym systemem FlightAutonomy, Mavic 2 oferuje płynniejszy, cichszy lot dla większej dyskrecji i bezpieczeństwa.


mavic 2
Szybkość

Maksymalna szybkość do 72 km/h
Przebudowana wyglądu zewnętrznego zapewnia lepszą aerodynamikę. Podczas lotu z maksymalną prędkością, opór powietrza w Mavic 2 jest mniejszy o 19% w porównaniu do Mavic Pro.

mavic 2
Maksymalny czas lotu – 31 minut.

Dłuższy czas lot stwarza więcej możliwości.

mavic 2
Niski stopień hałasu

Sinusoidalny napęd ESC i śmigła o niskim poziomie hałasu sprawią, że twój lot będzie cichutki, eliminując problem zakłócania otoczenia.


mavic 2
Wykrywanie przeszkód w wielu kierunkach

FlightAutonomy została ulepszona o wielokierunkowy system wykrywania przeszkód (Omnidirectional Obstacle Sensing). Pierwszy raz w dronach DJI, wykrywanie przeszkód pojawia się ze wszystkich stron maszyny, aby zwiększyć bezpieczeństwo lotu.
Funkcja FlightAutonomy zapewnia bezpieczeństwo tylko w szczególnych warunkach, i nie jest zastępstwem za osąd bezpieczeństwa operatora drona. Zawsze zwracaj uwagę na otoczenie, oraz powiadomienia w aplikacji podczas lotu Mavic2.

mavic 2
Przód

Podwójne czujniki, pozwalają na zachowanie precyzji w zasięgu 20metrów. Zasięg wykrywalności to 20-40 metrów (33% większy w porównaniu do Mavic Pro). Podwójne czujniki umożliwiają wykrycie przeszkody oraz zatrzymanie drona podczas lotu z prędkością do 50.4 km/h. (40% większa wartość niż w przypadku Mavic Pro)

mavic 2
Dół

Podwójne czujniki pozwalają na zachowanie precyzji w obliczaniu odległości do 11 metrów. Zasięg wykrywalności to 11 -22 metrów. Podczerwień pozwala na precyzję pomiarów do 8 metrów. Dron unosi się na 50 metrów i bezpiecznie ląduje. Dodatkowo żarówki pomocnicze pomagają w przypadku mało doświetlonego otoczenia.

mavic 2
Lewo i Prawo

Pojedynczy czujnik umożliwia wykrycie przeszkody przy 28.8 km/h, poprawiając bezpieczeństwo lotu przy trybach ActiveTrack i Tripod.

mavic 2
Z tyłu

Podwójny czujnik pozwala na precyzję pomiarów do 16 metrów i umożliwia wykrycie przeszkód oraz zatrzymanie podczas lotu z prędkością 43.2 km/h. Zakres wykrycia przeszkody to 16-32m.

mavic 2
W górę

Podczerwień. Precyzja pomiarów do 8 metrów.

mavic 2
APAS (Zaawansowany system wspomagania operatora)

Operator drona może latać w przód i w tył, i z łatwością omija przeszkody. APAS zaplanuje odpowiednią ścieżkę lotu aby uniknąć przeszkód .

spark,dji, drony,

Inteligentny, łatwy w użytkowaniu


Z niesamowitymi kamerami I łatwymi w użytku trybami filmowania, Mavic 2 sprawia, że powietrzna fotografia staje się bardziej przystępna dla twórców w każdym stopniu zaawansowania.


mavic 2
Active Track 2.0

mavic 2
QuickShots

mavic 2
Panoramiczne zdjęciaActiveTrack 2.0


Wraz z ulepszeniem sprzętu i oprogramowania, Active Track 2.0 - podniesie system śledzenia drona na całkiem nowy poziom .


Precyzyjne Rozpoznawanie

Poprezdniu, ActiveTrack polegął na obrazach w 2D z głownej kamery, aby podążać za wyznaczonym obiektem. Nowy ActibeTrack 2.0 w Mavic 2 mapuje trójwymiarowy obraz otoczenia poprzez główną kamerę, oraz przez dwa przednie czujniki wizyjne. Dzięki temu rozwiązaniu ActiveTrack posiada większe zdolności precyzji rozpoznawania.


Prognoza Trajektorii

Prognoza trajektorii to algorytm pomagający utrzymać funkcję śledzenia, w przypadku gdy cel śledzenia zostanie chwilowo zablokowany.


Śledzenie z dużą prędkością

W przypadku otwartych przestrzeni, Mavic 2 potrafi śledzić szybko poruszające się obiekty jak auta czy łodzie z prędkością do 72 km/h.


Wykrywanie przeszkód

Podczas śledzenia, Mavic 2 zaplanuje ścieżkę lotu dzięki mapie 3D. Rozpozna i ominie przeszkody przed lub za sobą bez ingerencji nagrywania.

Zdjęcia Panoramiczne

Mavic 2 posiada cztery rodzaje panoramy jak Sphere, 180°, Horyzontalna i Wertykalna

spark,dji, drony,

Fotografia powietrzna, staje się prostsza
Wiele intuicyjnych trybów pozwalających na rozwinięcie twojej kreatywności.


POI 2.0

Dzięki wizji oraz możliwości precyzyjnego odmierzania odległości, przylatywanie do punktu centralnego przed rozpoczęciem krążeniem to przeżytek. POI 2.0 zwiększa wydajność pracy jak nigdy przedtem, umożliwiając krążenie i nagrywanie obiektów z łatwością.


Waypoint 2.0

Dzięki Waypoint 2.0 , twój dron nie musi lecieć wprost do wyznaczonego punktu. Zaznacz wszystkie interesujące Cie miejsca w aplikacji, i zaplanuj swój lot . Zapisując ścieżkę lotu, z łatwością powrócisz do tej samej trasy w dogodnym momencie.


Dolly Zoom


Asteroid


Boomerang

2018-09-07