Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ!

Mavic 2 Pro + Smart Controller

8 799,00 zł
Brutto

Mavic 2 Pro (DJI Smart Controller)

Ilość
WYSYŁKA DO 48H

Mavic 2

Zobacz więcej

Naszym marzeniem od zawsze było stworzenie drona, który skupia w sobie najnowocześniejszy design, zaawansowane technologie DJI, tym samym spełniając oczekiwania najbardziej wymagających fotografów. Drona, który może zdefiniować na nowo świat fotografii z powietrza. Tworząc Mavic 2, spełniliśmy te marzenie.

Mavic 2 Pro
Kamera Hasselblad

Mavic 2 Zoom
Dwukrotny zoom optyczny

Zasięg transmisji 5 km 1080p Maksymalny czas lotu 31 minut Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód Hyperlapse

Mavic 2 Pro

s4-r-p7-e9d2f2ce63356e5dcd310091f27e006e.jpg

Wyprodukowane w Szwecji, kamery Hasselblad wyróżniają się ergonomicznym designem, bezkompromisową jakością obrazu i szwedzkim rzemiosłem. Od 1941 kamery Hasselblad wykonują najbardziej ikoniczne zdjęcia na świecie - włączając w to pierwsze lądowanie na księżycu.

Współpracując z marką Hasselblad, po dwóch latach niestrudzonych badań powstał Mavic 2 Pro, wyposażony w najnowszą kamerę Hasselblad L1D-20c. Kamera zawiera unikalną technologię Natural Colour Solution (HNCS), umożliwiając użytkownikom wykonywanie 20-megapikselowych fotografii z oszałamiającą szczegółowością.

1-calowa matryca CMOS

Nowa 1-calowa matryca CMOS zapewnia aktywne wykrywanie obszaru, 4 razy efektywniej niż w przypadku Mavic Pro, pozwalając zarejestrować więcej danych z każdego piksela dla zachowania większego zakresu dynamicznego, stosunku sygnału do szumu i doskonałej pracy nawet przy słabym świetle z poszerzonym zakresem ISO od 3200 do 12800.

Płaski schemat kolorów 10-bit Dlog-M

DJI Mavic 2 Pro wspiera płaski schemat kolorów 10-bit Dlog-M, który wydobywa szerszy i dynamiczniejszy zakres kolorów, co pozwala na większą elastyczność w postprodukcji. System zapisuje ponad 1 bilion kolorów (w porównaniu z 16 milionami kolorów w przypadku tradycyjnych 8-bitowych technologii kodowania kolorów) i wydobywa więcej szczegółów, zarówno w ostrym świetle jak i cieniu.

s6-hyperlight-235879c98d9e1d19874ca0fb654a4805.jpg

Wideo HDR

Regulowana przysłona f/2.8-f/11 oferuje większą elastyczność w różnych warunkach oświetleniowych. Podczas nagrywania w słabym oświetleniu, ustaw przysłonę na f/2.8, aby ujęcia były jasne i wyraźne. Podczas nagrywania w dobrze oświetlonym środowisku, ustaw przysłonę na wartość f/11, aby wydłużyć czas otwarcia migawki, tworząc niesamowicie płynne wideo.

Jestem zdumiony jakością zdjęć wykonanych za pomocą Mavic 2 Pro. Hasselblad wydaje się zapewniać tą samą oszałamiającą jakość gdziekolwiek ich kamery zostają wdrążone, czy to średniego formatu aparaty studyjne, czy kompaktowy dron.

Benjamin Everett

Benjamin Everett jest artystą i podróżnikiem, który pasjonuje się fotografią. Jest zdobywcą nagrody Hasselblad Masters 2018 w kategorii landscape/nature.Film wykonany za pomocą Mavic 2 Zoom

Mavic 2 Zoom na nowo definiuje fotografię z powietrza. Daje mi to możliwość tworzenia filmów w zupełnie nowy sposób. Teraz mogę uchwycić więcej szczegółów z bezpiecznej odległości i uzyskać różne efekty wizualne o różnych ogniskowych.”

Zdjęcia z Mavic 2 Pro

Kamera

mavic2_18.jpg

Wykonuj ujęcia jak profesjonalista

Obie kamery Mavic 2 są wyposażone w najnowszą technologię 3-osiowej stabilizacji6, zapewniając płynne, stabilne ujęcia w każdej sytuacji.

Hyperlapse

Pożegnaj się ze skomplikowanym post-processingiem. Z Hyperlapse, Twój dron wykona stabilne zdjęcia i automatycznie je przetworzy w ujęcie timelapse po naciśnięciu jednego przycisku, które później bezpośrednio możesz udostępnić w social media. Zapisz trasę lotu w Task Library, aby sterować dronem Mavic 2 po wyznaczonej trasie. Zdjęcia JPEG i RAW mogą być jednocześnie zapisywane na karcie micro SD, dając Ci więcej możliwości w postprodukcji.

Free

Circle

CourseLock

WayPoint

s7-bg-39c230809741818c97b8f0d0886be636.jpg

Ulepszone zdjęcia HDR

Mavic 2 obsługuje również ulepszone zdjęcia wykonane w technice HDR, która łączy sekwencje w celu uzyskania zdjęcia wysokiej jakości obrazu bez sztucznych efektów.

Mavic 2 Pro
14 EV
Mavic 2 Zoom
13 EV

HyperLight

Tryb standardowy

Oświetl otaczający Cię świat dzięki funkcji HyperLight. Pozwala ona poprawić jakość Twoich zdjęć redukując szumy powstałe na skutek wykonywania ujęcia w słabych warunkach oświetleniowych.

Wyższa jakość wideo dzięki kodekowi H.265

Oba modele nagrywają wideo w jakości 4K z większą przepustowością dzięki zaawansowanej kompresji H.265. Filmy w H.265/HEVC zawierają nawet 50% więcej informacji, niż wideo w kodeku H.265/AVC, zachowując dzięki temu więcej detali.

System transmisji wideo

Sztandarowe technologie

Dzięki systemowi transmisji wideo OcuSync 2.0 wydajność jest znacznie ulepszona, dzięki dłuższemu zasięgu transmisji, lepszej jakości wideo oraz usprawnionej funkcji antyzakłóceniowej, zapewniając Ci niezrównaną kontrolę.

5 km 1080p
Transmisja wideo
2,4 do 5,8 GHz
Automatyczna zmiana w czasie rzeczywistym
Szybkie pobieranie
Niskie opóźnienia
Automatyczna zmiana częstotliwości 2,4 i 5,8 GHz

Mavic Pro obsługuje transmisje 2,4 GHz. Sygnał transmisji jest często zakłócany przez urządzenia bezprzewodowe. Jednakże, dzięki wsparciu automatycznej zmiany częstotliwości pomiędzy pasmami 2,4 GHz a 5,8GHz, Mavic 2 może zawsze transmitować sygnał nie ulęgający zakłóceniom, co jest istotne w środowisku o wysokim poziomie zakłóceń.

Szybkie pobieranie , niskie opóźnienia

s7-slider3-acd1754647e2d2bb4b39fd908a1a7fb1.jpg

OcuSync 2.0 oferuje prędkość pobierania do 40 Mb/s i niskie opóźnienia transmisji wynoszące zaledwie 120 ms. System zapewnia płynna jakość wideo i lepsza kontrole nad dronem.

Bezpieczny lot

Najnowsza technologia

Po niezliczonych godzinach wykonywania badań i przeprowadzania testów, Mavic 2 został zoptymalizowany, aby zwiększyć przepustowość, zmniejszyć pobór mocy i zredukować szumy. Te subtelne, jednak niezmiernie ważne usprawnienia, wraz z zoptymalizowanym systemem FlightAutonomy sprawiają, że Mavic 2 oferuje płynniejszy i cichszy lot dla zachowania większej dyskrecji oraz bezpieczeństwa.

Szybszy lot

Maksymalna prędkość 72 km/h
Przeprojektowana konstrukcja drona zapewnia większą aerodynamikę. Opór jest o 19% mniejszy niż w przypadku Mavic Pro podczas lotu z pełną prędkością

Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód

System FlightAutonomy został usprawniony, aby zapewnić wielokierunkowe wykrywanie przeszkód. Po raz pierwszy w dronie DJI wykrywanie przeszkód występuje po każdej stronie drona w celu zachowania większego bezpieczeństwa lotu.

*FlightAutonomy zapewnia tylko ograniczony zakres bezpieczeństwa w konkretnym środowisku. Bądź świadomy środowiska i zwracaj uwagę na powiadomienia w aplikacji podczas operowania dronem.

Dłuższy lot

Maksymalny czas lotu 31 min
Dłuższy czas lotu oznacza więcej kreatywnych możliwości.

wykrywanie przeszkód

System FlightAutonomy został usprawniony, aby zapewnić wielokierunkowe wykrywanie przeszkód. Po raz pierwszy w dronie DJI wykrywanie przeszkód występuje po każdej stronie drona w celu zachowania większego bezpieczeństwa lotu.

* FlightAutonomy zapewnia tylko ograniczony zakres bezpieczeństwa w konkretnym środowisku. Bądź świadomy środowiska i zwracaj uwagę na powiadomienia w aplikacji podczas operowania dronem.

Cichszy lot

Obniżony poziom hałasu
Sinusoidalny napęd ESC FOC i cisza praca śmigieł sprawiają, że dron jest nieprawdopodobnie cichy.

Przód

Podwójny system czujników umożliwia precyzyjny pomiar do 20 m. Zakres wykrywania wynosi 20-40 m (33% większy od Mavic Pro). Podwójny system czujników jest zdolny wykrywać przeszkody i szybko zatrzymywać się przy prędkości 50,4 km/h (o 40% wydajniejszy niż Mavic Pro).

Dół

Podwójny system wizyjny wykonuje precyzyjne pomiary w zakresie do 11 m. Zakres pracy czujników wynosi 11-22 m. System wykrywania na podczerwień wykonuje pomiary w zakresie do 8 m. Dron zawisa precyzyjnie na wysokości 50 m i ląduje bezpiecznie, skanując podłoże. Co więcej, pomocnicza dioda, umieszczona od spodu drona wspomaga lądowanie w warunkach słabo oświetlonych.

Lewo i prawo

Pojedynczy system wizyjny jest zdolny wykrywać przeszkody przy prędkości 28,8 km/h, zwiększając bezpieczeństwo lotu w trybach ActiveTrack, QuickShot i Tripod.

Tył

Podwójny system wizyjny jest zdolny wykrywać przeszkody w zakresie do 16 m. Co więcej, szybko zatrzymuje się przy prędkości 42,2 km/h. Zakres wykrywania wynosi 16-32 m.

Góra

System wykrywania na podczerwień - wykonuje precyzyjne pomiary w zakresie 8 m.

APAS

Istnieje możliwość lotu w przód lub w tył z unikaniem przeszkód z przodu, z tyłu i po bokach drona. APAS zaplanuje adekwatną trasę lotu, automatycznie unikając przeszkód w trakcie lotu.

Inteligentne tryby

Łatwe operowanie

Dzięki niesamowitej kamerze i łatwym w użyciu inteligentnym trybom, Mavic 2 sprawia, że kreatywne ujęcia są łatwe do osiągnięcia.


ActiveTrack 2.0

QuickShots

Panorama

ActiveTrack 2.0

Dzięki usprawnieniom wprowadzonym do dysku twardego i oprogramowania, ActiveTrack 2.0 wznosi funkcję śledzenia na zupełnie nowy poziom.

Precyzyjne rozpoznawanie

Wcześniej, ActiveTrack funkcjonował głównie w oparciu o obrazy 2D, aby możliwe było śledzenie obiektu. Dziś, ActiveTrack 2.0, w który został wyposażony Mavic 2, rejestruje środowisko w 3D za pomocą głównej kamery i przedniego, podwójnego systemu wizyjnego w celu lepszego rozpoznawania obiektu.

Przewidywanie trajektorii

Algorytmy przewidywania trajektorii pomagają zachować śledzony obiekt w kadrze w przypadku, gdy obiekt zostanie chwilowo przesłoniony przez przeszkodę.

Śledzenie szybko poruszających się obiektów

Na otwartej i wolnej od przeszkód przestrzeni, Mavic 2 jest zdolny śledzić szybko poruszające się obiekty, tj. samochody, czy łodzie z prędkością 72 km/h.

Wykrywanie przeszkód

Podczas śledzenia obiektu, Mavic 2 może zaplanować trasę w 3D. W tym samym czasie potrafi wykrywać, rozpoznawać i unikać przeszkody z przodu i z tyłu drona podczas nagrywania obiektu bez żadnych problemów.

Panoramy

Mavic 2 wspiera wykonywanie panoram: Sphere, 180°, Horizontal i Vertical.

Wykonuj ujęcia z łatwością

Szeroka gama intuicyjnych trybów lotu jest do Twojej dyspozycji, abyś mógł wykonywać kreatywne ujęcia z łatwością.

POI 2.0

Dzięki technologiom wizyjnym I GPS, lot do określonego punktu przed jego zapisaniem odchodzi w niepamięć. POI 2.0 zwiększa efektywność pracy jak nigdy wcześniej, dając Ci możliwości okrążania dowolnego obiektu z łatwością.

Waypoint 2.0

Z Waypoint 2.0 dron nie wymaga już lotu do konkretnego punktu, aby go zapisać. Po naciśnięciu na konkretny punkt na ekranie aplikacji, możesz zaplanować trasę lotu w szybki sposób. Trasę można również zapisać do późniejszego użytku.

Dolly Zoom

Funkcja Dolly Zoom umożliwia wykonanie efektu Vertigo, będącą znaną techniką filmową, wykorzystywaną w hollywoodzkich produkcjach. Dron automatycznie dostosowuje ogniskową podczas lotu, uzyskując wypaczona perspektywę.

Asteroid

Dron wykonuje panoramę sferyczna, która następnie łączy z nagraniem wideo. W efekcie uzyskasz ciekawe ujęcia z góry, przypominając kule ziemska ze zbliżeniem na wprost wybranego obiektu.

Boomerang

Dron wykonuje lot, poruszając sie po eliptycznej trasie wokół obiektu. W ten sposób uzyskasz dynamiczne ujecie, ukazując obiekt z bliska, z daleka, jak i piękny krajobraz wokół niego.

Akcesoria

Liczne akcesoria uwolnią Twoją kreatywność.

Fly More Kit

Fly More Kit to opcjonalny zestaw akcesoriów, który można dokupić osobno. Dzięki zestawowi rozszerzysz swój ekwipunek o dodatkowe akcesoria, które zapewnią Ci maksymalny komfort w wykonywaniu długich, wymagających lotów.

*Zestaw Fly More Kit można nabyć osobno.

Zestaw zawiera:

Inteligentny akumulator 2x, Para śmigieł 2x, Hub ładowania, Ładowarka samochodowa, Adapter Power Bank, Torba transportowa.

DJI Smart Controller

DJI Smart Controller posiada wbudowany, ultrajasny wyświetlacz o przekątnej 5,5 cali, który zapewnia przejrzystość obrazu i bogatą paletę kolorów nawet przy bezpośrednim świetle słonecznym. Co więcej, nadajnik wspiera instalację zewnętrznych aplikacji i dysponuje zoptymalizowaną aplikacją DJI GO 4 z nową funkcją SkyTalk do udostępniania widoku z kamery w czasie rzeczywistym. Dzięki DJI Smart Controller możesz z łatwością przenosić wykonane zdjęcia i filmy na swoje urządzenie mobilne za pomocą funkcji Go Share w aplikacji DJI GO 4. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu i łatwej konfiguracji szybko wzniesiesz swojego drona w powietrze i nie przegapisz już żadnego momentu.

*Kontroler DJI Smart Controller jest produktem opcjonalnym, który można nabyć osobno lub w specjalnym zestawie.

Dwukrotnie jaśniejszy wyświetlacz od standardowych urządzeń mobilnych z wartością 1000 cd/m2

Port HDMI i slot na kartę microSD

Funkcja Go Share

Temperatura operacyjna -20 do 40

Standardowa aparatura sterująca

Aparatura sterująca zapewnia do 135 minut pracy akumulatora po jego pełnym naładowaniu. Jej ergonomiczna i składana konstrukcja z wyciąganymi drążkami sprawia, że jest wygodna w transporcie i przechowywaniu. Aparatura funkcjonuje lepiej z popularnymi smartfonami, gwarantując lepsze wrażenia z lotu.

Seria DJI Goggles

DJI Goggles łączą się z Mavic 2 bezprzewodowo za pomocą systemu OcuSync. Użytkownicy mogą cieszyć się lepszymi wrażeniami z lotu z minimalnymi opóźnieniami i przejrzystym obrazem w jakości 1080p z zasięgiem transmisji do 4 km. W trybie Head Tracking, kamera śledzi ruchy głowy użytkownika zapewniając zakres kontroli wynosi -75° do +75°, oferując użytkownikom bardziej wciągające wrażenia z lotu FPV.

*DJI Goggles są produktem opcjonalnym, który można nabyć osobno lub w specjalnym zestawie.