Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ!
Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ!
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ! Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ! Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ! Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ! Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ! Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ! Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ! Mavic 2 Pro - NOWOŚĆ!

Mavic 2 Pro + Smart Controller

WYSYŁKA DO 24H

8 799,00 zł

img1


Mavic 2

Od zawsze naszym największym marzeniem było stworzenie drona, będącego uzupełnieniem świata, w którym inżynieria, technologia oraz zafascynowanie powietrzną fotografią łączą się w całość. Drona, który jest ucieleśnieniem postępu DJI, naszych niepowtarzalnych technologii oraz takiego, który przedefiniuje możliwości fotografii powietrznej. Tworząc Mavic 2, spełniliśmy te marzeniamavic2


Get ready to see the bigger picture.

mavic 2
Mavic 2 Pro Kamera Hasselbald

mavic 2
Mavic 2 Zoom Podwojny zoom optyczny

mavic 2
5 km (2,4 GHz) 1080p Transmisja Video 1

mavic 2
Maksymalnie 31 minut lotu 2

mavic 2
Wykrywanie przeszkód w wielu kierunkach 3

mavic 2
Hyperlapse

Mavic 2 Pro
Kamera Hasselbald L1D-20c
Niezwykła jakość obrazu


Mavic 2 Pro z Kamerą Hasselbald


Tworzone w Szwecji z zachowaniem mistrzowskiego kunsztu, kamery Hasselbald zasłynęły z wygodnej konstrukcji i niepowtarzalnej jakości obrazu. Od 1942, kamery Hasselbald uchwyciły wiele z najsłynniejszych na świecie kadrów – w tym pierwsze lądowanie na księżycu.

Trwająca dwa lata współpraca z Hasselbald, zaoowocowała dostosowaniem najnowszej kamery Hasselald L1D-20c do Mavic 2 Pro. Nowa L1D-20C posiada unikatową technologię Hasselbald Natural Color Solution (HNCS), oraz 5 pomocniczych odbiorników aby uchwycić zachwycające ujęcia z powietrza w rozdzielczości 20 mega pikseli, zachowując przy tym oszałamiającą jakość kolorów.
img1

Jednocalowa matryca CMOS

Najnowsza jednocalowa matryca CMOS, posiada aktywny obszar wykrywania, który jest cztery razy wydajniejszy niż w wersji Mavic Pro. Większa matryca oznacza również poprawę wydajności w przypadku słabo oświetlonego otoczenia, poprzez powiększoną wartość ISO, która wzrosła z 3200 do 12800.

10-bit Dlog-M Profil Kolorów
Mavic 2 Pro nagrywa obrazy w 10 bitach z profilem Dlog, który zwiększa rozpiętość tonalną, dla łatwiejszego dostosowania się do przyciemnionych pomieszczeń. System wykrywa ponad 1 bilion kolorów (dla porównania tradycyjna 8 bitowa paleta kolorów wykrywa 16 milionów), oraz nie zatraca największych szczegółów zarówno przy zaciemnieniu jak i bardzo jasnym otoczeniu. Teraz możesz uchwycić najtrudniejsze do uchwycenia gradacje podczas wschodu czy zachodu słońca pozostawiając możliwość edycji w fazie postprodukcji.


Video HDR

Z technologią 4k 10-bit HDR, Mavic 2 Pro może zostać bezpośrednio połączony do Telewizorem 4k poprzez HLG, co pozwoli na natychmiastowe odtworzenie nagrań z dostosowaną paletą kolorów. Uwydatnienie kolorów oraz zwiększony kontrast sprawia ze nagrania HDR są zachwycające.

Regulowana przysłona
Regulowana przysłona f/2.8-f/11 dostarcza wysokiej jakości niezywkły obraz w przypadku zarówno słabo oświetlonym jak i mocno rozjaśnionym otoczeniu. Podczas nagrywania przy słabym światłu, ustaw przysłonę na f/2.8 aby doświetlić obraz i uchwycić jasne i nie zamazane zdjęcia. Podczas nagrywania przy dobrze oświetlonym otoczeniu, ustaw przysłonę na f/11 aby zmniejszyć szybkość migawki i sprawić by twoje filmy były płynniejsze.img1

“ Jestem pod niesamowitym wrażeniem zdjęć wykonanych za pomocą Mavic 2 Pro. Hasselbald dostarcza nieskazitelna jakość, nie tylko podczas zdjęć studyjnych ale również przyłączony do skrzydeł Mavic’a.”
Benjamin Everett
Rób zdjęcia jak zawodowiec!

W obydwóch kamerach Mavic 2 wykorzystywany jest najnowszy trzyosiowy gimbal, gwarantując płynność i stabilizując obraz w niemalże każdej sytuacji.


mavic,dji, drony,

HyperlapsePożegnaj się ze skomplikowaną obróbką. Z Hyperlapse, zdjęcia z powietrza są automatycznie przetwarzane, pozwalając Ci na tworzenie w pełni profesjonalnych ujęć techniką timelaps. Zapisz tor lotu w Tas Library, aby odtworzyć ten sam lot w dogodnym momencie. Zdjęcia JPED i RAW mogą być równocześnie zapisywane na karcie microSD.FreeCircle

CourseLockWayPoint

Hyperlight


Rozświetl swój świat z Hyperlight, ustawieniu, które pozwala na wzbogacenie zdjęć redukując szmery.


mavic 2
Tryb normalny

mavic 2
HyperLight

Kodek H.265 do Wyższej Jakości ZdjęćObie wersje Mavic 2, pozwalają na nagrania w 4k z wysoką wartością bitrate oraz kompresją H.265. Filmy z kodekiem H.265/HVEC zachowują 50% więcej informacji niż filmy z kodekiem H.264/AVC, tworząc wysokiej jakości nagrania z dobrze zachowanymi detalami.
System OcuSyns 2.0


System transmisji video OcuSync 2.0 został udoskonalony poprzez usprawnienia w kwestii komunikacji na dystans, jakości nagrań, oraz przeciwzakłóceń.


mavic 2
8km 1080p Przekaz video

Wyraźne spojrzenie

OcuSyns 2.0 pozwala na transmisje video w 1080p,na niesamowitą odległość 8-iu kilometrów, pozwalając Ci na lot bez ograniczeń. Edytuj i przesyłaj swój materiał filmowy w FHD bezpośrednio z pamięci podręcznej. Zdjęcia robione podczas lotu, mogą być automatycznie zapisywane na twoim telefonie, bez potrzeby podłączania drona manualnie.

mavic 2
2.4 do 5.8 GHz Autoprzełączanie w czasie rzeczywistym.

Mavic 2 Pro opiera się na transmisji 2.4 GHz, częstotliwości często zakłócanej przez bezprzewodowe urządzenia. Jednak, dzięki możliwości zmiany pomiędzy 2.4 do 5.8 GHz, Mavic 2 zawsze przekazuje czysty sygnał – jest to w szczególności ważne przy środowisku, w którym występują duże zakłócenia.

mavic 2
Szybkie Ściaganie. Niewielkie Opóźnienie

OcuSync 2.0 umożliwia ściaganie danych z prędkością 40 Mbps z opóźnieniem 120ms, dostarczając płynny przekaz video.

mavic 2,dji, drony,


Bezpieczeństwo w trakcie lotu
Potężny, jednak bezpieczny

Po niezliczonych godzinach badań i testach, Mavic 2 został przeprojektowany aby ulepszyć jego napęd, zwiększyć żywotność baterii, i zredukować dźwięki. Subtelne a zarazem potężne udoskonalenia wraz z ulepszonym systemem FlightAutonomy, Mavic 2 oferuje płynniejszy, cichszy lot dla większej dyskrecji i bezpieczeństwa.


mavic 2
Szybkość

Maksymalna szybkość do 72 km/h
Przebudowana wyglądu zewnętrznego zapewnia lepszą aerodynamikę. Podczas lotu z maksymalną prędkością, opór powietrza w Mavic 2 jest mniejszy o 19% w porównaniu do Mavic Pro.

mavic 2
Maksymalny czas lotu – 31 minut.

Dłuższy czas lot stwarza więcej możliwości.

mavic 2
Niski stopień hałasu

Sinusoidalny napęd ESC i śmigła o niskim poziomie hałasu sprawią, że twój lot będzie cichutki, eliminując problem zakłócania otoczenia.


mavic 2
Wykrywanie przeszkód w wielu kierunkach

FlightAutonomy została ulepszona o wielokierunkowy system wykrywania przeszkód (Omnidirectional Obstacle Sensing). Pierwszy raz w dronach DJI, wykrywanie przeszkód pojawia się ze wszystkich stron maszyny, aby zwiększyć bezpieczeństwo lotu.
Funkcja FlightAutonomy zapewnia bezpieczeństwo tylko w szczególnych warunkach, i nie jest zastępstwem za osąd bezpieczeństwa operatora drona. Zawsze zwracaj uwagę na otoczenie, oraz powiadomienia w aplikacji podczas lotu Mavic2.

mavic 2
Przód

Podwójne czujniki, pozwalają na zachowanie precyzji w zasięgu 20metrów. Zasięg wykrywalności to 20-40 metrów (33% większy w porównaniu do Mavic Pro). Podwójne czujniki umożliwiają wykrycie przeszkody oraz zatrzymanie drona podczas lotu z prędkością do 50.4 km/h. (40% większa wartość niż w przypadku Mavic Pro)

mavic 2
Dół

Podwójne czujniki pozwalają na zachowanie precyzji w obliczaniu odległości do 11 metrów. Zasięg wykrywalności to 11 -22 metrów. Podczerwień pozwala na precyzję pomiarów do 8 metrów. Dron unosi się na 50 metrów i bezpiecznie ląduje. Dodatkowo żarówki pomocnicze pomagają w przypadku mało doświetlonego otoczenia.

mavic 2
Lewo i Prawo

Pojedynczy czujnik umożliwia wykrycie przeszkody przy 28.8 km/h, poprawiając bezpieczeństwo lotu przy trybach ActiveTrack i Tripod.

mavic 2
Z tyłu

Podwójny czujnik pozwala na precyzję pomiarów do 16 metrów i umożliwia wykrycie przeszkód oraz zatrzymanie podczas lotu z prędkością 43.2 km/h. Zakres wykrycia przeszkody to 16-32m.

mavic 2
W górę

Podczerwień. Precyzja pomiarów do 8 metrów.

mavic 2
APAS (Zaawansowany system wspomagania operatora)

Operator drona może latać w przód i w tył, i z łatwością omija przeszkody. APAS zaplanuje odpowiednią ścieżkę lotu aby uniknąć przeszkód .

spark,dji, drony,

Inteligentny, łatwy w użytkowaniu


Z niesamowitymi kamerami I łatwymi w użytku trybami filmowania, Mavic 2 sprawia, że powietrzna fotografia staje się bardziej przystępna dla twórców w każdym stopniu zaawansowania.


mavic 2
Active Track 2.0

mavic 2
QuickShots

mavic 2
Panoramiczne zdjęciaActiveTrack 2.0


Wraz z ulepszeniem sprzętu i oprogramowania, Active Track 2.0 - podniesie system śledzenia drona na całkiem nowy poziom .


Precyzyjne Rozpoznawanie

Poprezdniu, ActiveTrack polegął na obrazach w 2D z głownej kamery, aby podążać za wyznaczonym obiektem. Nowy ActibeTrack 2.0 w Mavic 2 mapuje trójwymiarowy obraz otoczenia poprzez główną kamerę, oraz przez dwa przednie czujniki wizyjne. Dzięki temu rozwiązaniu ActiveTrack posiada większe zdolności precyzji rozpoznawania.


Prognoza Trajektorii

Prognoza trajektorii to algorytm pomagający utrzymać funkcję śledzenia, w przypadku gdy cel śledzenia zostanie chwilowo zablokowany.


Śledzenie z dużą prędkością

W przypadku otwartych przestrzeni, Mavic 2 potrafi śledzić szybko poruszające się obiekty jak auta czy łodzie z prędkością do 72 km/h.


Wykrywanie przeszkód

Podczas śledzenia, Mavic 2 zaplanuje ścieżkę lotu dzięki mapie 3D. Rozpozna i ominie przeszkody przed lub za sobą bez ingerencji nagrywania.

Zdjęcia Panoramiczne

Mavic 2 posiada cztery rodzaje panoramy jak Sphere, 180°, Horyzontalna i Wertykalna

spark,dji, drony,

Fotografia powietrzna, staje się prostsza

Wiele intuicyjnych trybów pozwalających na rozwinięcie twojej kreatywności.


POI 2.0

Dzięki wizji oraz możliwości precyzyjnego odmierzania odległości, przylatywanie do punktu centralnego przed rozpoczęciem krążeniem to przeżytek. POI 2.0 zwiększa wydajność pracy jak nigdy przedtem, umożliwiając krążenie i nagrywanie obiektów z łatwością.


Waypoint 2.0

Dzięki Waypoint 2.0 , twój dron nie musi lecieć wprost do wyznaczonego punktu. Zaznacz wszystkie interesujące Cie miejsca w aplikacji, i zaplanuj swój lot . Zapisując ścieżkę lotu, z łatwością powrócisz do tej samej trasy w dogodnym momencie.


Dolly Zoom


Asteroid


Boomerang

Kompatybilność: Mavic 2 Pro i Mavic 2 Zoom
1 599,00 zł
Kompatybilność: Mavic 2 Pro i Mavic 2 Zoom
59,00 zł
Kompatybilność: Mavic 2 Pro i Mavic 2 Zoom
599,00 zł
Kompatybilność: Mavic 2 Pro i Mavic 2 Zoom
289,00 zł
Kompatybilność: Mavic 2 Pro i Mavic 2 Zoom
349,00 zł
Kompatybilność: Mavic 2 Pro i Mavic 2 Zoom
115,00 zł
Kompatybilność: Mavic 2 Pro i Mavic 2 Zoom
129,00 zł
Kompatybilność: Mavic 2 Pro i Mavic 2 Zoom
99,00 zł
Kompatybilność: seria Mavic i Spark
159,00 zł
Kompatybilność: Mavic 2 Pro i Mavic 2 Zoom
429,00 zł
Kompatybilność: Mavic 2 Pro i Mavic 2 Zoom
499,00 zł
Kompatybilność: Mavic 2 Pro i Mavic 2 Zoom
49,00 zł

DRON MAVIC 2 PRO

Wymiary Złożony:
214x91x84 mm
Rozłożony:
322x242x84 mm
Długość przekątnej354mm
Waga (razem z bateriami i śmigłami)907g
Maksymalna szybkość wznoszenia5 m/s (tryb S)
4 m/s (tryb P)
Maksymalna szybkość opadania3 m/s (tryb S)
3 m/s (tryb P)
Maksymalna prędkość72 km/ h w trybie S
Maksymalny czas lotu31 minut (bezwietrzne warunki przy stałej prędkości 25 km/h)
Maksymalny czas unoszenia29 minut (bezwietrzne warunki)
Maksymalny dystans lotu18 km (bezwietrzne warunki)
Maksymalna odporność na wiatr29 - 38 km/h
Maksymalny kąt nachylenia35° w trybie S (bezwietrzne warunki)
25 ° w trybie P
Temperatura działania-10° – 40°C
Częstotliowść pracy2.400 - 2.4835 GHz
5.725 - 5.850 GHz
Moc nadajnika (EIRP)2.4 GHz - ≤20 dBm
5.8 GHz - ≤14 dBm
Tryb GPSGPS + GLONASS
Dokładność unoszeniaPionowo: ±0.1 m (z system pozycjonowania)
              ±0.5 m (bez systemu pozycjonowania)

Poziomo: ±0.3 m (z system pozycjonowania)
              ±1.5 m  (bez systemu pozycjonowania)
Pamięć wewnętrzna8 GB

KAMERA

Czujnik ( sensor )1” (CMOS)
20 MP
Obiektyw:FOV 77° (28 mm format równoważny)
Przysłona: f/2.8 - f/11 
Ostrość: 1m do 
Zasięg ISO:100-6400 (wideo), 
100-3200 (zdjęcia automatyczne)
100-12800 (zdjęcia ręcznie)
Czas naświetlania8-1/8000s
Maksymalny rozmiar zdjęć5472×3648
Tryby zdjęćSingle shot
HDR
Burst shooting: 3/5 klatek
Auto exposure bracketing (AEB) : 3/5
Interwał  (JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30/60s RAW:5/7/10/15/20/30/60s)
Tryby nagrywania video4K: 3840×2160 24/25/30p
2.7K: 2688x1512 24/25/30/48/50/60p
FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120p
Maksymalna prędkość przesyłu danych100 Mbps
Tryb koloruDlog-M (10bit), support HDR video (HLG 10bit)
Format obsługiwanych plikówFAT32 (≤ 32 GB)
exFAT (> 32 GB)
ZdjęciaJPEG / DNG (RAW)
VideoMP4 / MOV (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)

NADAJNIK RADIOWY

Częstotliwość pracy2.400 - 2.4835 GHz
5.725 - 5.850 GHz
Maksymalny zasięg5 km (nieprzesłonięty, wolny od zakłóceń)

Temperatura pracy0° - 40°C
Bateria3950mAh
Moc przekazywania danych2.4GHz - ≤20 dBm
5.8GHz - ≤14 dBm
Napięcie robocze1800 mA ⎓ 3.83 V
Rozmiar obsługiwanych urządzeń mobilnychgrubość: 6.5-8.5 mm
maksymalna długość: 160mm
Wsparcie portów USB Lightning, Micro USB typ B, USB typ C

GIMBAL

Zakres mechanicznyPitch: -135° do 45°
Yaw: -100° do 100°
Zakres kontroliPitch: -90° do 30°
Yaw: -75° do 75°
Stabilizacja3-osie (pitch, roll, yaw)
Maksymalna prędkość kontroli Pitch: 120°/s
Zakres drgań±0.01°

SYSTEM WYKRYWANIA PRZESZKÓD

System wykrywaniawe wszystkich kierunkach
PrzedniePrecyzyjny zakres pomiaru: 0.5 - 20 m
Zakres wykrywania: 20 - 40 m
Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 14 m/s
Pole widzenia (FOV): poziomo 40°, pionowo 70°
TylnePrecyzyjny zakres pomiaru: 0.5 - 16 m
Zakres wykrywania: 16 - 32 m
Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 12 m/s
Pole widzenia (FOV): poziomo 60°, pionowo 77°
GórnePrecyzyjny zakres pomiaru: 0.1 - 8 m
DolnePrecyzyjny zakres pomiaru: 0.5 - 11 m
Zakres wykrywania: 11 - 22 m
BocznePrecyzyjny zakres pomiaru: 0.5 - 10 m
Efektywna prędkość wykrywania: ≤ 8 m/s
Pole widzenia (FOV): poziomo 80°, pionowo 65°
Środowisko działaniaPrzednie, tylne i boczne:
powierzchnie z jasnym wzorem i adekwatnym oświetleniem ( lux> 15)
Górne:
wykrywa rozproszone powierzchnie odbijające (>20%) (ściany, drzewa, ludzie itp.)
Dolne:
powierzchnie z jasnym wzorem i adekwatnym oświetleniem ( lux> 15)
wykrywa rozproszone powierzchnie odbijające (>20%) (ściany, drzewa, ludzie itp.)

ŁADOWARKA

Wejście100-240 V, 50/60 Hz, 1.8A
WyjścieGłówne: 17.6 V ⎓ 3.41 A lub 17.0 V ⎓ 3.53 A
USB: 5 V ⎓ 2 A
Napięcie17.6 ± 0.1 V
Moc60 W

INTELIGENTNA BATERIA

Pojemność3850 mAh
Napięcie15.4 V
Maksymalne napięcie ładowania17.6 V
Typ bateriiLiPo 4S
Energia59.29 Wh
Waga netto297g
Temperatura ładowania5° – 40°C
Maksymalna moc ładowania80W

WSPARCIE KART SD

Wsparcie kart SDmicroSD
Rekomendowane karty microSDWspiera karty pamięci micro SD o pojemności do 128GB i prędkości UHS-I klasy 3

Aplikacja

System transmisji obrazu OcuSync 2.0
Nazwa aplikacjiDJI GO 4
Jakość podglądu na żywoPilot do sterowania:
720p przy 30fps / 1080p przy 30fps
DJI Goggles:
720p przy 30fps / 1080p przy 30fps
DJI Goggles RE:

720p przy 30fps / 1080p przy 30fps
Opóźnienie  (w zależności od warunków otoczenia i urządzenia mobilnego)120 - 130 ms
Maksymalna prędkość przesyłu danych podglądu na żywo40Mbps
Wymagania systemoweiOS 9.0 i nowsze
Android 4.4 i nowsze
Kompatybilność urządzeń mobilnychiOS:
iPhone X (zoptymalizowany), iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone SE, iPad Pro, iPad New, iPad Air 2, iPad mini 4. 
Android:
Samsung S9+, Samsung S9, Samsung S8+, Samsung S7, Samsung S7 Edge, Samsung S6, Samsung S6 Edge, Samsung NOTE8, Samsun NOTE6, Huawei P20 Pro, Huawei P20, Huawei P10 Plus, Huawei P10, HUAWEI Mate 10 Pro, HUAWEI Mate 10, HUAWEI Mate 9 Pro, HUAWEI Mate 9, HUAWEI Mate 8, Honor 10, Honor 9, Vivo X20, Vivo X9, OPPO FIND X, OPPO R15, OPPO R11, MI MIX2S, MI MIX2, MI8, MI6, Redmi Note 5, Google Pixel 2XL, OnePlus 6, OnePlus 5T.


Okres gwarancyjny na urządzenia/elementy marki DJI


DJI Mavic 2 PRO
Gimbal i kamera
Moduł pozycjonowania wizyjnego (VPS)
Silniki i ESC (bez śmigieł)
Aparatura sterująca
Ładowarka
Płyta główna
24 miesiące

Akumulatory do 200 cykli ładowania 12 miesięcy

Rama
Śmigła
Brak gwarancji

PowiązaneProdukty