iPad Pro 11" 64GB z Wi-Fi
  • iPad Pro 11" 64GB z Wi-Fi
  iPad Pro 11" 64GB z Wi-Fi
  • iPad Pro 11" 64GB z Wi-Fi

  iPad Pro 11" 512GB z Wi-Fi

  5 399,00 zł
  Brutto
  Wyświetlacz Liquid Retina 11 cali 
  Czip A12X Bionic 
  Face ID 
  Do 1 TB pamięci masowej 
  Obsługa Apple Pencil 
  Obsługa Smart Keyboard Folio
  KOLORY DO WYBORU
  Ilość
  WYSYŁKA DO 48H

  Oto nowy
  iPad Pro.  img1

  Całkiem nowy. Cały ekranem. I cały mocą. Fundamentalnie przeprojektowany i pełen naszych najbardziej zaawanso­wanych technologii iPad Pro kompletnie zmienia wyobrażenie o tym, do czego zdolny jest tablet.


  Nowy, sięgający krawędzi ekran przekształca iPada Pro w magiczną taflę szkła, którą możesz trzymać w dowolny sposób, żeby wyczarować, co tylko zechcesz (1).  Nowe intuicyjne gesty sprawiają, że nawigacja jest jeszcze prostsza.

  Machasz w górę i już jesteś na ekranie początkowym.
  Nowy wyświetlacz Liquid Retina sięga samych krawędzi urządzenia. Dzięki realistycznym kolorom i technologii ProMotion wszystko na ekranie przepięknie wygląda i błyskawicznie reaguje na Twoje polecenia.

  Tego nie sposób sobie wyobrazić. Trzeba zobaczyć i dotknąć.

  iPad ma teraz Face ID Pozwala bezpiecznie odblokowywać urządzenie i działa zarówno w pionie, jak i w poziomie.

  To najbardziej niezawodny system identyfikacji twarzy, jaki kiedykolwiek zastosowano w tablecie i komputerze.  Z Face ID możesz bezpiecznie odblokowywać iPada Pro, logować się w apkach i płacić za zakupy jednym zerknięciem.

  Takiego hasła nie trzeba zapisywać. Bo nie sposób go zapomnieć.

  A12X Bionic, nasz najbystrzejszy i najpotężniejszy czip, ma system Neural Engine, który wykonuje pięć bilionów operacji na sekundę i obsługuje zaawansowane mechanizmy samouczenia maszyn.

  Mówiąc prościej, iPad Pro jest szybszy niż większość laptopów PC.

  Wielozadaniowość pozwoli Ci zaprząc całą tę moc do pracy kilkoma ruchami palca. Możesz tworzyć artystyczny projekt, wymieniać się wiadomościami z przyjaciółmi, szukać inspiracji w sieci i rozmawiać przez FaceTime. Jednocześnie.

  Zdziałasz więcej w krótszym czasie.

  Z czipem A12X Bionic grafika działa 2x szybciej2. Właśnie dlatego iPad Pro jest idealnym medium dla rozszerzonej rzeczywistości i fantastyczną areną dla najlepszych gier.

  Rzeczywistość nabrała rumieńców.

  Przedstawiamy nowyApple Pencil.

  Apple Pencil reaguje teraz na Twój dotyk. Dwukrotnym stuknięciem błyskawicznie wybierzesz inny rozmiar pędzla lub gumkę do wycierania, nie przerywając pracy3.

  Do tego magnetycznie przyłącza się do iPada, od razu się z nim paruje i zaczyna ładować.

  Pstryk i już.

  Nowe etui Smart Keyboard Folio to doskonała klawiatura, a zarazem elegancka nakładka chroniąca iPada z obu stron3.

  Jesteście sobie pisani. (Wybacz, nie mogliśmy się powstrzymać).


  USB‑C to wysoce wydajny port do podłączania akcesoriów takich jak monitor zewnętrzny czy aparat fotograficzny (3).

  Możesz nawet ładować z niego telefon.


  iPad Pro ma dwa wspaniałe aparatyz trybem Smart HDR. Aparat 12 MP do robienia olśniewających zdjęć, kręcenia wideo 4K, skanowania dokumentów i eksplorowania rozszerzonej rzeczywistości. Oraz drugi, TrueDepth, idealny do selfie w trybie portretowym, FaceTime, Animoji i Memoji.

  Możesz nawet ładować z niego telefon.


  Waży niecałe pół kilograma, więc jest poręczniejszy niż kiedykolwiek. A dzięki szybkim interfejsom Wi‑Fi i 4G LTE Advanced wszędzie połączy Cię ze światem (4).

  Nawet przez 10 godzin bez doładowywania (5).


  Oto nowy iPad Pro. Największe wydarzenie od powstania iPada.

  1) Wyświetlacz iPada Pro ma zaokrąglone rogi, które podkreślają jego opływowe kształty, wpisując się zarazem w kształt regularnego prostokąta. Przyjmując, że powierzchnia ekranu jest prostokątem, jego przekątna wynosi 12,9 cala lub 11 cali (faktyczny obszar wyświetlania jest mniejszy).
  2. W porównaniu z poprzednią generacją.
  3. Apple Pencil, Smart Keyboard Folio i przewody do urządzeń USB‑C są sprzedawane oddzielnie.
  4. Wymagany jest plan taryfowy na transmisję danych. Technologie 4G LTE Advanced, 4G LTE oraz VoLTE i połączenia telefoniczne przez Wi‑Fi są dostępne na wybranych rynkach oraz u wybranych operatorów. Podane szybkości opierają się na przepustowości teoretycznej i będą się różnić w zależności od operatora oraz warunków panujących w danym miejscu. Szczegółowe informacje o obsłudze technologii LTE można uzyskać od operatora oraz na stronie www.apple.com/ipad/LTE.
  5. Wydajność baterii zależy od konfiguracji i sposobu użytkowania; więcej informacji na stronie www.apple.com/pl/batteries.
  Zestaw oferowanych funkcji może ulec zmianie. Niektóre funkcje, aplikacje i usługi mogą nie być dostępne we wszystkich regionach i językach.
  Aplikacja Adobe Photoshop CC będzie dostępna na iPadzie w 2019 r. Interfejs użytkownika może się zmienić.
  Aplikacje są dostępne w App Store. Dostępność publikacji może ulec zmianie.