• -1 000,00 zł
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
DJI Inspire 2 + licencje (ProRes)
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!
 • DJI Inspire 2 - NOWOŚĆ!

DJI Inspire 2 + licencje (ProRes)

13 999,00 zł
12 999,00 zł Zniżka 1 000,00 zł
Brutto

Zalecane urządzenia mobilne:

iOS 9 i nowsze - iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone SE, iPad Pro, iPad, iPad Air 2, iPad mini 4.

Android 5.0 i nowsze - Samsung S9+, Samsung S9, Samsung S8+, Samsung S7, Samsung S7 Edge, Samsung S6, Samsung S6 Edge, Samsung Note 8, Huawei P20 Pro, Huawei P20, Huawei P10 Plus, Huawei P10, Huawei Mate 10 Pro, Huawei Mate 10, Huawei Mate 9 Pro, Huawei Mate 9, Huawei Mate 8, Honor 10, Honor 9, Vivo X20, Vivo X9, OPPO Find X, OPPO R15, OPPO R11, Mi Mix 2S, Mi Mix 2, Mi 8, Mi 6, Redmi Note 5.

Ilość
WYSYŁKA DO 72H

Moc poza wyobraźnią

Inspire 2 posiada wszystko, co czyniło wyjątkowym Inspire'a 1, ale w nowej, ulepszonej wersji. Nowy system nagrywania jest w stanie zapisywać filmy w jakości 5,2 K w takich formatach jak m.in. CinemaDNG RAW i apple ProRes. Dron jest w stanie przyspieszyć od 0 do 80 km/h w jedyne 5 sekund, a jego zwrotność i szybkość (maksymalna prędkość 94 km/h, maksymalna prędkość opadania 9 m/s) deklasuje inne modele o podobnych rozmiarach. Podwójny system zasilania pozwala na latanie dronem do 27 minut (z kamerą X4S), a własny układ grzewczy umożliwia użytkowanie urządzenia, nawet w niskim temperaturach. Inspire 2 posiada również nowy tryb Spotlight Pro, dzięki któremu nawet samodzielni piloci mogą nagrywać złożone, dramatyczne ujęcia. Ulepszony system transmisji video jest teraz w stanie przesyłać sygnał jednocześnie z pokładowej kamery FPV i głównej kamery, pozwalając na jeszcze lepszą współpracę pilota i operatora kamery.

Jednostka latająca

Struktura: magnezowo-aluminiowa konstrukcja, ramiona z włókna węglowego
Konfiguracja: system wizyjny, 2-osiowa kamera FPV, szeroki wachlarz kompatybilnych kamer
Napęd: maksymalna prędkość: 94 km/h, 2 kg ciągu na silnik, 15 calowe śmigła, czas lotu do 23 min z Zenmuse X7.
Zasilanie: dwie baterie LiPo posiadające funkcje samo ogrzewania się.

Przetwarzanie obrazu

Przetwarzanie obrazu i przechowywanie: nagrywanie wideo 6K RAW przy 4.44Gbps*, najnowszy CineCore 2.1, zintegrowany dysk DJI CINEESSD
System plików: FAT32/exFAT uniwersalny system plików
Format wideo: wsparcie 6K CinemaDNG* i 5.2K Apple ProRes, wsparcie kodeków wideo H.265 i H.264, video w rozdzielczości 4K w 100 Mbps.
Nagrane wideo może być jednocześnie przechowywane na dysku DJI CINEESD i karcie MicroSD.

*Wymaga kamera Zenmuse X7

Pilot do sterowania

Technologia Lightbridge: przełączanie częstotliwości sygnału pomiędzy 2.4 GHz i 5.8 GHz.
Zasięg sterowania:  do 3,5 km
Tryb master-slave: wspiera sterowanie drona za pomocą dwóch pilotów
Porty: CAN, HMDI i USB.

 Profesjonalna jakość obrazu

DJI Inspire 2 posiada zintegrowany system przetwarzania obrazu CineCore2.1, dzięki czemu jest w stanie nagrywać video w rozdzielczości 6K przy 4.44 Gbps w formacie CinemaDNG, 5.2K przy 2.00Gbps w formacie Apple ProRes i H265/H.264 przy 100Mbps. CineCore 2.1 obsługuje zdjęcia seryjne, przechwytuje 10 zdjęć w formacie JPEG + DNG i ciągłą serie DNG przy 20fps (24MP na zdjęcie) kiedy używasz Zenmuse X7.

*Cinema DNG i Apple ProRes wymagają dokupienia licencji.

6K 30fps
Cinema DNG
5.2K 30fps
Apple ProRes
H.265/H.264
100Mbps
20fps
Ciągła seria
PIV System plików
3DNR 3DLUT System DJI Cinema Color Tryb El NVMe SSD PCIe 3.0 FAT32/exFAT

6K (6016x3200, 16:9) 30 fps 12-bit, 4.44 Gbps
3.9K (3944x2088, 16:9) 60 fps 10-bit, 3.86 Gbps

5.2K (5280x2160, 2.4:1) 30fps (422 HQ)
4K (3840x2160, 16:9) 30fps (4444 XQ, bez alpha)

Wbudowane 3D redukcja hałasu, technologia zarządzania kolorami 3DLUT, zaawansowana korekcja czujnika.
H.264/AVC BP/MP/HP Level 5.1: 4K 60 fps, 100 Mbps;
H.265 MP Level 5.1: 4K 30 fps, 100 Mbps;

JPEG/DNG/JPEG+DNG 10fps w seriach 24MP*
DNG 20fps ciągła seria 24MP*

*zdjęcia przechowywane na karcie micro SD
*zdjęcia przechowywane na dysky CINESSD

Wydajna produkcja

Inspire 2 posiada efektywny, całkowicie zoptymalizowany tryb produkcji filmowej i jest teraz w stanie nagrywać wideo w CinemaDNG i Apple ProRes oraz innych popularnych formatach do postprodukcji. Obsługiwane są również systemy plików FAT32 / exFAT , które umożliwiają szybkie kopiowanie plików bezpośrednio z dysków-filmowych bez dodatkowego oprogramowania.

Dzięki Inspire 2 i jego perfekcyjnej optymalizacji tworzenia materiału wideo z drona nigdy nie było łatwiejsze. Nagrywanie wideo 5.2K w formacie CinemaDNG i Apple ProRes i w innych znanych formatach dedykowanych do postprodukcji ułatwia późniejszą obróbkę nagranych materiałów. Co więcej, Inspire 2 jest kompatybilny z systemem plików FAT32/exFAT, pozwalających na szybkie kopiowanie plików bezpośrednio z CINEESD bez potrzeby używania dodatkowego oprogramowania.


 System omijania przeszkód

Przedni i dolny system wizyjny Inspire'a 2 wykrywa przeszkody aż do 30 metrów przed dronem, pozwalając na bezpieczny lot z szybkością do 54 km/h. Górne czujniki skanują teren w poszukiwaniu przeszkód w odległości do 5 m od drona, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie podczas lotu w zamkniętej przestrzeni. Czujniki wykrywania przeszkód są włączone podczas normalnego lotu, RTH i trybach inteligentnego lotu.

Spotlight Pro

Spotlight Pro jest nowym trybem śledzenia, dzięki któremu nawet samodzielni piloci są w stanie wykonać złożone, dramatyczne ujęcia, które do tej pory wymagały obecności niezależnego operatora kamery. Tryb korzysta z zaawansowanego algorytmu śledzenia do utrzymywania obiektu w kadrze podczas nagrywania, niezależnie od kierunku, w którym porusza się Inspire 2. Jeżeli gimbal zbliży się do limitu swojego obrotu, Inspire 2 obróci się w tym kierunku, umożliwiając swobodny obrót gimbala, ale nie wpływając na sterowanie lub nagrywany film. Tryb Spotlight Pro można używać na dwa sposoby. W szybkim trybie, po prostu zaznaczamy obiekt, aby dron zaczął go śledzić. W trybie kompozycji, należy zaznaczyć obiekt i miejsce śledzenia, a model podąży za obiektem dopiero, gdy znajdzie się na danym terenie.

Inteligentne tryby lotu

Inspire 2 oferuje szereg różnych trybów inteligentnego lotu i nagrywania. System unikania przeszkód działa optymalnie w trybach Point of Interest i Waypoints, co sprawia, że wykonywania skomplikowanych ujęć jest banalnym i powtarzalnym zajęciem. Oprócz tego, możesz ułatwić sobie nagrywanie wymagających ujęć, korzystając z funkcji QuickSpin, TapFly i ActiveTrack.

TapFly

Dwuosiowa kamera pokładowa FPV pozwala na oddzielenie widoku lotu od głównego widoku kamery, zapewniając w pełni sprawną funkcję TapFly

Active Track

Wybierz punkt na ekranie w widoku FPV by ustawić trasę lotu i twój Inspire 2 automatycznie poleci w wyznaczone miejsce, pozwalając operatorowi skupić się na ruchach gimbala.


Inteligentny powrót do domu

Inspire 2 podczas lotu tworzy w czasie rzeczywistym mapę terenu, która umożliwia mu bezpieczny powrót do zapisanego punktu w przypadku utraty sygnału. Podczas powrotu do tzw. punktu home, dron będzie również używał swojej kamery do wykrywania przeszkód nawet 200 metrów przed sobą.

System transmisji wideo

Najnowsza aktualizacja technologii DJI Lightbridge ma skuteczną odległość transmisji nawet do 3.5 km i jest w stanie dostarczyć podgląd na żywo dla dwóch operatorów drona. Użytkownicy mogą również przełączać się między częstotliwościami pracy pomiędzy 2.4 GHz a 5.8 GHz.

Nowa bezprzewodowa technologia transmisji HD przesyła informacje wideo z kontrolera Master do Slave. Oba kontrolery mogą być oddalone nawet o 100 metrów od siebie bez utraty jakości obrazu.

Wysoka wydajność lotu

Nowy układ napędowy wznosi Inspire'a na nowy poziom lotniczych osiągów. DJI Inspire 2 osiąga prędkość do 94 km/h, jest w stanie wznosić się z prędkością 6 m/s, a opadać 9 m/s. Dwa drążki sterujące posiadają jeszcze większą czułość, co ułatwia wykonywanie precyzyjnych manewrów. Więcej mocy pozwala również na wykorzystanie Inspire'a 2 w bardziej ekstremalnych warunkach, w tym na wysokości 2500-5000 m n.p.m. (korzystając ze śmigieł dedykowanych do lotów na dużych wysokościach) i w niskich temperaturach dochodzących do -20° C (dzięki własnemu układowi grzewczemu).

Niezawodność

W modelu DJI Inspire 2 zastosowano podwójne jednostki najważniejszych modułów, takich jak IMU czy barometr. Podwójny system zasilania oznacza, że przy awarii jednego akumulatora, drugi będzie w stanie bezpiecznie sprowadzić urządzenie na ziemię. Układa napędowy przeszedł tysiące godzin testów, aby zapewnić niezawodność działania, a do tego posiada dodatkowy system przesyłu sygnału z układu napędowego w razie utraty sygnału PWM.

Opcjonalne akcesoria