MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców
 • MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców
 • MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców
 • MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców
 • MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców
 • MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców
 • MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców
 • MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców
 • MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców
 • MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców
 • MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców
 • MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców
 • MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców

MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców

2 299,00 zł
Brutto

Kompatybilność: Blackmagic, Canon, Fujifilm, Leica, Nikon, Panasonic i Sony do 3.2 kg

Ilość
WYSYŁKA DO 48H

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

MOZA Air

Moza Air to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych stabilizatorów dostępnych na rynku. Z pomocą MOZA Air, 3-osiowym gimbalem jest to łatwiejsze niż nigdy dotąd. Moza Air został zaprojektowany do pracy z lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami. Moza Air to znacznie więcej niż stabilizator aparatu. Moza Air to kompletny system sterowania aparatem.


Komercyjne zastosowania

Jesteś gotowy na tworzenie profesjonalnych produkcji filmowych? Z pomocą MOZA Air, 3-osiowym gimbalem jest to łatwiejsze niż nigdy dotąd. Moza Air został zaprojektowany do pracy z lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami. Pozwala na tworzenie płynnych i stabilnych ujęć. Moza Air to znacznie więcej niż stabilizator aparatu. Moza Air to kompletny system sterowania aparatem.

Wszechstronny oraz interaktywny system

Gimbal został zaprojektowany z myślą o bezlusterkowcach i lustrzankach, by pomóc w realizacji płynnych ujęć. Pełnię swoich możliwości MOZA Air zaprezentuje z dedykowaną aplikacją na smartfona oraz pilotem.

Moza Air to pierwszy gimbal na świecie wykorzystujący zaawansowane sterowanie za pomocą czujników żyroskopowych/akcelomerycznych. Ta kosmiczna technologia sprawia, że jest to jedyny gimbal z funkcją Mimic Motion Control czyli bezprzewodowe sterowanie gimbala za pomocą ruchu operatora (pilot dostępny osobno).


Bezprzewodowa kontrola za pomocą aplikacji

Gimbal posiada także takie możliwości jak Advanced Motion Timelapse, czyli pełne sterowanie kierunku oraz prędkości ruchu głowicy są w zasięgu ręki. Uruchom aplikację Moza Assistant i korzystaj z mnóstwa przydatnych i kreatywnych funkcji. Aplikacja Moza Assistant umożliwia uruchomienie funkcji filmu poklatkowego, korygowanie parametrów, dokonanie kalibracji i bezprzewodowe sterowanie gimbalem. Moza Air pozwala na obrót każdej z osi o 360°. Dzięki tej funkcji aparat może tworzyć filmy z pełną panoramą 360°.


Dwuręczny uchwyt

Gimbal zapewnia pełny, 360-stopniowy obrót głowicy. Do zestawu dołączony jest uchwyt poprzeczny co znacznie zwiększa możliwości sprzętu.


Żywotność

W rękojeści mieszczą się trzy akumulatory litowe o pojemności 2000 mAh, które umożliwiają pracę gimbala do 12 godzin. Płytka mocująca gimbala posiada wspornik obiektywu (osobno dokręcany).


Rękojeść

Ergonomicznie zaprojektowana rękojeść MOZA Air pasuje idealnie do dłoni. Ciesz się bezpośrednią kontrolą, sterując gimbalem z rękojeści. Z poziomu rękojeści można włączyć i wyłączyć zasilanie, przełączać tryby, kontrolować kierunek i obrót gimbala oraz włączyć/wyłączyć nagrywanie w kompatybilnych aparatach.


Sterowanie

Moza Air wyróżnia połączenie prostoty obsługi z dostępnością zaawansowanych technologicznie funkcji. Na rękojeści zamocowano pojedynczy joystick, dzięki któremu będziemy w stanie kontrolować ruch i kierunek poruszania się każdej z osi wraz z zamocowanym aparatem.


Kompatybilność z bezprzewodowym pilotem

MOZA Air jest kompatybilny z bezprzewodowym pilotem MOZA (brak w zestawie), umożliwiającym obsługę aparatu. Pilot może być zamontowany na belce poprzecznej, co pozwala na zdalne sterowanie gimbalem lub aparatem. Pilot wyposażony jest w precyzyjny joystick, intuicyjne przyciski do sterowania kamerą np. funkcja start / stop nagrywania, kontrolowania fokus'a oraz kontrolowanie ruchów gimbala. Pilot ma mocowanie na gwint 1/4” co umożliwia zamontowanie go na statywie, sliderze, boomie lub na innym sprzęcie z gwintem 1/4”. Zasięg maksymalny pilota to imponujące 50 metrów (zależnie od warunków może być mniejszy).


Tryby pracy

Tryb Follow Yaw (Pan): Kamera płynnie podąża za ruchem obrotu uchwytu (w kierunku prostopadłym do pionowej osi przecięcia). Jedno przyciśnięcie.
Tryb Follow Yaw(Pan) - Pitch (Tilt): Kamera płynnie podąża za ruchem obrotu uchwytu oraz w kierunku wychylenia góra - dół. Dwa przyciśnięcia
Tryb blokady osi: blokuje osie obrotu w pozycji, w której został włączony. Trzy przyciśnięcia
Tryb odwrócony: Pozwala na trzymanie gimbala do góry nogami, rękojeścią do góry. Ten tryb jest odwróconą wersją trybu Follow Pan.

Zastosowanie

Gimbal został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – jest to lekki i łatwy w użyciu stabilizator do lustrzanki lub bezlusterkowca. W połączeniu z aparatem zapewnia płynne i stabilne ujęcia dla bardziej profesjonalnej kinematografii. Moza Air to znacznie więcej niż tylko stabilizator aparatu. Motion for Emotion!