Wyprzedaż!
MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców
MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców

MOZA Air dla DSLR i bezlusterkowców

Kompatybilność: Blackmagic, Canon, Fujifilm, Leica, Nikon, Panasonic i Sony do 3.2 kg

WYSYŁKA DO 48H

1 899,00 zł

2 399,00 zł

-500,00 zł

MOZA Air

Moza Air to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych stabilizatorów dostępnych na rynku. Z pomocą MOZA Air, 3-osiowym gimbalem jest to łatwiejsze niż nigdy dotąd. Moza Air został zaprojektowany do pracy z lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami. Moza Air to znacznie więcej niż stabilizator aparatu. Moza Air to kompletny system sterowania aparatem.


Komercyjne zastosowania

Jesteś gotowy na tworzenie profesjonalnych produkcji filmowych? Z pomocą MOZA Air, 3-osiowym gimbalem jest to łatwiejsze niż nigdy dotąd. Moza Air został zaprojektowany do pracy z lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami. Pozwala na tworzenie płynnych i stabilnych ujęć. Moza Air to znacznie więcej niż stabilizator aparatu. Moza Air to kompletny system sterowania aparatem.

Wszechstronny oraz interaktywny system

Gimbal został zaprojektowany z myślą o bezlusterkowcach i lustrzankach, by pomóc w realizacji płynnych ujęć. Pełnię swoich możliwości MOZA Air zaprezentuje z dedykowaną aplikacją na smartfona oraz pilotem.

Moza Air to pierwszy gimbal na świecie wykorzystujący zaawansowane sterowanie za pomocą czujników żyroskopowych/akcelomerycznych. Ta kosmiczna technologia sprawia, że jest to jedyny gimbal z funkcją Mimic Motion Control czyli bezprzewodowe sterowanie gimbala za pomocą ruchu operatora (pilot dostępny osobno).


Bezprzewodowa kontrola za pomocą aplikacji

Gimbal posiada także takie możliwości jak Advanced Motion Timelapse, czyli pełne sterowanie kierunku oraz prędkości ruchu głowicy są w zasięgu ręki. Uruchom aplikację Moza Assistant i korzystaj z mnóstwa przydatnych i kreatywnych funkcji. Aplikacja Moza Assistant umożliwia uruchomienie funkcji filmu poklatkowego, korygowanie parametrów, dokonanie kalibracji i bezprzewodowe sterowanie gimbalem. Moza Air pozwala na obrót każdej z osi o 360°. Dzięki tej funkcji aparat może tworzyć filmy z pełną panoramą 360°.


Dwuręczny uchwyt

Gimbal zapewnia pełny, 360-stopniowy obrót głowicy. Do zestawu dołączony jest uchwyt poprzeczny co znacznie zwiększa możliwości sprzętu.


Żywotność

W rękojeści mieszczą się trzy akumulatory litowe o pojemności 2000 mAh, które umożliwiają pracę gimbala do 12 godzin. Płytka mocująca gimbala posiada wspornik obiektywu (osobno dokręcany).


Rękojeść

Ergonomicznie zaprojektowana rękojeść MOZA Air pasuje idealnie do dłoni. Ciesz się bezpośrednią kontrolą, sterując gimbalem z rękojeści. Z poziomu rękojeści można włączyć i wyłączyć zasilanie, przełączać tryby, kontrolować kierunek i obrót gimbala oraz włączyć/wyłączyć nagrywanie w kompatybilnych aparatach.


Sterowanie

Moza Air wyróżnia połączenie prostoty obsługi z dostępnością zaawansowanych technologicznie funkcji. Na rękojeści zamocowano pojedynczy joystick, dzięki któremu będziemy w stanie kontrolować ruch i kierunek poruszania się każdej z osi wraz z zamocowanym aparatem.


Kompatybilność z bezprzewodowym pilotem

MOZA Air jest kompatybilny z bezprzewodowym pilotem MOZA (brak w zestawie), umożliwiającym obsługę aparatu. Pilot może być zamontowany na belce poprzecznej, co pozwala na zdalne sterowanie gimbalem lub aparatem. Pilot wyposażony jest w precyzyjny joystick, intuicyjne przyciski do sterowania kamerą np. funkcja start / stop nagrywania, kontrolowania fokus'a oraz kontrolowanie ruchów gimbala. Pilot ma mocowanie na gwint 1/4” co umożliwia zamontowanie go na statywie, sliderze, boomie lub na innym sprzęcie z gwintem 1/4”. Zasięg maksymalny pilota to imponujące 50 metrów (zależnie od warunków może być mniejszy).


Tryby pracy

Tryb Follow Yaw (Pan): Kamera płynnie podąża za ruchem obrotu uchwytu (w kierunku prostopadłym do pionowej osi przecięcia). Jedno przyciśnięcie.
Tryb Follow Yaw(Pan) - Pitch (Tilt): Kamera płynnie podąża za ruchem obrotu uchwytu oraz w kierunku wychylenia góra - dół. Dwa przyciśnięcia
Tryb blokady osi: blokuje osie obrotu w pozycji, w której został włączony. Trzy przyciśnięcia
Tryb odwrócony: Pozwala na trzymanie gimbala do góry nogami, rękojeścią do góry. Ten tryb jest odwróconą wersją trybu Follow Pan.

Zastosowanie

Gimbal został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – jest to lekki i łatwy w użyciu stabilizator do lustrzanki lub bezlusterkowca. W połączeniu z aparatem zapewnia płynne i stabilne ujęcia dla bardziej profesjonalnej kinematografii. Moza Air to znacznie więcej niż tylko stabilizator aparatu. Motion for Emotion!

Wydajność mechaniczna

Waga gimbala: 1100g

Maksymalny udźwig: 3.2kg

Wymiary gimbala: 90x88x294mm

Temperatura pracy: -5℃~55℃

Aparat/kamera

Wsparcie:
Canon: Rebel T6i, 5D Mark IV, 5D Mark III, 5D Mark II, 6D, 60D, 7D, 70D
Nikon:D800 
Panasonic: Lumix GH5, Lumix GH4, Lumix GH3
Sony: a7S, a7SII, a7R, a7RII, A6000, A6300, a99
Blackmagic Design: BMPCC, BMCC
Fujifilm: X-T2, X-T20, X-Pro2
Leica: M10

Wydajność pracy

Mechaniczny zakres ruchu:

Oś Yaw: ±360°
Oś Tilt: ±360°
Oś Roll: ±360°

Zakres kątowy drgań: 0.02°

Porty

Bluetooth: BLUETOOTH 4.0
Zasięg kontroli Bluetooth: 5m

Interfejs kontroli: 2.4GHz
Zasięg kontroli 2.4GHz: 50m

Połączenie przewodowe:

USB

Wejście: micro USB
Wyjście: Mini 10PIN

CAN

Akumulator

Model: 26350

Pojemność: 2000mAh

Czas pracy: do 12h

Napięcie: 3.7V

Temperatura pracy: 0~40℃

1x Gimbal MOZA Air
1x Dwuręczny uchwyt
3x akumulator 26350
1x Ładowarka na 4 akumulatory (kompatybilne modele: 26650, 26350, 18650, 18500, 17670, 14500, 16340, 17335)
1x Wspornik obiektywu
1x Kabel USB
3x kabel do podłączenia gimbala z aparatem (Canon, Sony, Panasonic)
1x Solidna walizka do bezpiecznego transportu i przechowywania

Producent

Model

BlackmagicBMCC
BMPCC
CanonRebel T6
5D Mark II
5D Mark III
5D Mark IV
6D
60D
7D
70D
FujifilmX-T2
X-T20
X-Pro2
LeicaM10
NikonD800
PanasonicLumix GH3
Lumix GH4
Lumix GH5
Sony a7S
a7SII
a7R
a7RII
A6000
A6300
a99

PowiązaneProdukty