Wyprzedaż!
MOZA AirCross dla DSLR i bezlusterkowców
MOZA AirCross dla DSLR i bezlusterkowców
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
MOZA AirCross dla DSLR i bezlusterkowców MOZA AirCross dla DSLR i bezlusterkowców MOZA AirCross dla DSLR i bezlusterkowców MOZA AirCross dla DSLR i bezlusterkowców MOZA AirCross dla DSLR i bezlusterkowców MOZA AirCross dla DSLR i bezlusterkowców MOZA AirCross dla DSLR i bezlusterkowców MOZA AirCross dla DSLR i bezlusterkowców MOZA AirCross dla DSLR i bezlusterkowców MOZA AirCross dla DSLR i bezlusterkowców MOZA AirCross dla DSLR i bezlusterkowców MOZA AirCross dla DSLR i bezlusterkowców

MOZA AirCross dla aparatów kompaktowych i bezlusterkowców

Kompatybilność: Canon, Fujifilm, Nikon, Panasonic i Sony do 1.8 kg

WYSYŁKA DO 48H

1 899,00 zł

MOZA AirCross

Moza AirCross to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych stabilizatorów dostępnych na rynku. Z tym 3-osiowym gimbalem, nagrywanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Gimbal został zaprojektowany do pracy z lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami. Moza AirCross to znacznie więcej niż stabilizator aparatu. Moza AirCross to kompletny system sterowania aparatem.

Zaprojektowany dla bezlusterkowców

Jesteś gotowy na tworzenie profesjonalnych produkcji filmowych? Z pomocą MOZA AirCross, 3-osiowym lekkim gimbalem jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Został zaprojektowany do pracy z bezlusterkowcami i aparatami cyfrowymi. Powala na tworzenie płynnych i stabilnych ujęć. Moza AirCross to znacznie więcej niż stabilizator aparatu. Moza AirCross to kompletny system sterowania aparatem.


WSZECHSTRONNY ORAZ INTERAKTYWNY SYSTEM

Wszechstronny oraz interaktywny system, który został zaprojektowany z myślą o bezlusterkowcach i aparatach cyfrowych, by pomóc w realizacji płynnych ujęć. Pełnię swoich możliwości MOZA AirCross zaprezentuje z dedykowaną aplikacją na smartfona oraz pilotem.

Moza AirCross to pierwszy stabilizator na świecie wykorzystujący zaawansowane sterowanie za pomocą czujników żyroskopowych/akcelomerycznych. Ta kosmiczna technologia sprawia, że jest to jedyny gimbal z funkcją Mimic Motion Control czyli bezprzewodowe sterowanie gimbala za pomocą ruchu operatora (pilot dostępny osobno).


System szybkiego montażu

Gimbal wyposażony został w szybkozłączkę ze standardem Manfrotto 501PL oraz bazę szybkiego montażu płytki typu Arca Swiss. Pozwala to na szybkie zdjęcie kamery lub lustrzanki z gimbala i zamocowanie sprzętu do innych urządzeń fotograficznych. Szybkozłączka umożliwia zdemontowanie sprzętu bez odkręcania płytki mocującej i założenie go na inną bazę lub głowicę.


BEZPRZEWODOWA KONTROLA ZA POMOCĄ APLIKACJI

Gimbal posiada także takie możliwości jak Advanced Motion Timelapse, czyli pełne sterowanie kierunku oraz prędkości ruchu głowicy są w zasięgu ręki. Uruchom aplikację Moza Assistant i korzystaj z mnóstwa przydatnych i kreatywnych funkcji. Aplikacja umożliwia uruchomienie funkcji filmu poklatkowego, korygowanie parametrów, dokonanie kalibracji i bezprzewodowe sterowanie gimbalem. Moza AirCross pozwala na obrót każdej z osi o 360°. Dzięki tej funkcji aparat może tworzyć filmy z pełną panoramą 360°.


ŻYWOTNOŚĆ

W rękojeści mieszczą się trzy akumulatory litowe o pojemności 2000 mAh, które umożliwiają pracę gimbala do 12 godzin. Płytka mocująca gimbala posiada wspornik obiektywu.


RĘKOJEŚĆ

Ergonomicznie zaprojektowana rękojeść MOZA AirCross pasuje idealnie do dłoni. Ciesz się bezpośrednią kontrolą, sterując gimbalem z rękojeści. Z poziomu rękojeści można włączyć i wyłączyć zasilanie, przełączać tryby, kontrolować kierunek i obrót gimbala oraz włączyć/wyłączyć nagrywanie w kompatybilnych aparatach.


STEROWANIE

Moza AirCross wyróżnia połączenie prostoty obsługi z dostępnością zaawansowanych technologicznie funkcji. Na rękojeści zamocowano pojedynczy joystick, dzięki któremu będziemy w stanie kontrolować ruch i kierunek poruszania się każdej z osi wraz z zamocowanym aparatem.


KOMPATYBILNOŚĆ Z BEZPRZEWODOWYM PILOTEM

MOZA AirCross jest kompatybilny z bezprzewodowym pilotem MOZA (brak w zestawie), umożliwiającym obsługę aparatu. Pilot może być zamontowany na belce poprzecznej (brak w zestawie), co pozwala na zdalne sterowanie gimbalem lub aparatem. Pilot wyposażony jest w precyzyjny joystick, intuicyjne przyciski do sterowania kamerą np. funkcja start / stop nagrywania, kontrolowania fokus'a oraz kontrolowanie ruchów gimbala. Pilot ma mocowanie na gwint 1/4” co umożliwia zamontowanie go na statywie (w zestawie), sliderze, boomie lub na innym sprzęcie z gwintem 1/4”. Zasięg maksymalny pilota to imponujące 50 metrów (zależnie od warunków może być mniejszy).


TRYBY PRACY

Tryb Follow Yaw (Pan): Kamera płynnie podąża za ruchem obrotu uchwytu (w kierunku prostopadłym do pionowej osi przecięcia). Jedno przyciśnięcie.
Tryb Follow Yaw(Pan) - Pitch (Tilt): Kamera płynnie podąża za ruchem obrotu uchwytu oraz w kierunku wychylenia góra - dół. Dwa przyciśnięcia
Tryb blokady osi: blokuje osie obrotu w pozycji, w której został włączony. Trzy przyciśnięcia
Tryb odwrócony: Pozwala na trzymanie gimbala do góry nogami, rękojeścią do góry. Ten tryb jest odwróconą wersją trybu Follow Pan.


ZASTOSOWANIE

Gimbal został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – jest to lekki i łatwy w użyciu stabilizator do lustrzanki lub bezlusterkowca. W połączeniu z bezlusterkowcem lub lustrzanką zapewnia płynne i stabilne ujęcia dla bardziej profesjonalnej kinematografii.  Moza AirCross to znacznie więcej niż tylko stabilizator aparatu. Motion for Emotion!

Wydajność mechaniczna

Waga gimbala: 896g

Maksymalny udźwig: 1.8kgs

Temperatura pracy: -5℃~55℃

Aparat/kamera

Wsparcie:
Sony a7SII, a7S, a7RIII, a7RII, a7R, a6500, a6300, a9, RX100
Panasonic: Lumix GH5, Lumix GH4, Lumix G7, Lumix G85
Canon EOS M3, M5, M6, M10, M100
Fujifilm: X-T2, X-T20

Wydajność pracy

Mechaniczny zakres ruchu:

Oś Yaw: ±360°
Oś Tilt: -175°~+135°
Oś Roll: ±360°

Zakres kątowy drgań: 0.02°

Porty

Bluetooth: BLUETOOTH 4.0
Zasięg kontroli Bluetooth: 5m

Interfejs kontroli: 2.4GHz
Zasięg kontroli 2.4GHz: 50m

Połączenie przewodowe:

USB

Wejście: micro USB
Wyjście: Mini 10PIN

CAN

Akumulator

Model: 26350

Pojemność: 2000mAh

Czas pracy: do 12h

Napięcie: 3.7V

Temperatura pracy: 0~40℃

1x Gimbal MOZA AirCross
3x akumulator 26350
1x Ładowarka na 4 akumulatory
1x Wspornik obiektywu
1x Kabel USB
2x kabel do podłączenia gimbala z aparatem (Sony i Panasonic)
1x Solidna walizka do bezpiecznego transportu i przechowywania

Producent

Model

CanonM3
M5
M6
M10
M100
FujifilmX-T2
X-T20
Nikon1-V3
PanasonicGH4
GH5
G7
G85
Sonya7SII
a7S
a7RIII
a7RII
a7R
a6500
a6300
a9
RX100 

PowiązaneProdukty