• Wyprzedaż!
  • GoPro HERO 7 Black
  • GoPro HERO 7 Black
  • GoPro HERO 7 Black
  • GoPro HERO 7 Black
  • GoPro HERO 7 Black
  • GoPro HERO 7 Black
  • GoPro HERO 7 Black

Zestaw HERO7 Black + Shorty + dodatkowa bateria + karta SanDisk Extreme 32GB

1 899,00 zł
1 399,00 zł Zniżka 500,00 zł
Brutto

4K60, 12MP z SuperPhoto, HyperSmooth, wytrzymała + wodoodporna, kontrola głosowa, Live Streaming.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

gopro7


GoPro HERO 7 Black

Niezwykle płynny film. Kamera jest wytrzymała i wodoszczelna, dzięki czemu możesz nagrywać wszystko i wszędzie. HERO7 Black jest wyposażona w stabilizację HyperSmooth i funkcję SuperFoto, które pozwalają uzyskać idealne zdjęcia. Dzięki aplikacji GoPro możesz też transmitować swoje aktywności na żywo.

gopro7
STABILIZACJA OBRAZU HYPERSMOOTH

gopro7
WYTRZYMAŁA I WODOSZCZELNA

gopro7
STEROWANIE GŁOSOWE

gopro7
SUPERFOTO

gopro7
TRANSMISJA NA ŻYWO


STABILIZACJA OBRAZU HYPERSMOOTH

Stabilizacja niczym przy użyciu gimbala — bez gimbala. Kamera HERO7 Black przewiduje ruchy i koryguje drgania kamery, aby zapewnić niezwykle płynne nagrania.

img1
WYTRZYMAŁA I WODOSZCZELNA


Dziel się wrażeniami, których nie można uchwycić telefonem. Kamera HERO7 Black jest wytrzymała, wodoszczelna bez obudowy do głębokości 10 m i gotowa na każdą przygodę.

img1
STEROWANIE GŁOSOWE


Ciesz się chwilą. Kamerą HERO7 Black można sterować bez użycia rąk, za pomocą poleceń głosowych, jak np. „GoPro, take a photo” i „GoPro, start recording”.


SUPERFOTO

Podziel się każdą niezwykłą chwilą dzięki strumieniowemu przesyłaniu filmów do serwisu Facebook Live. Filmy przesyłane strumieniowo można zapisać w wysokiej rozdzielczości na karcie SD.

gopro7


TRANSMISJA NA ŻYWO

Automatycznie rób najlepsze zdjęcia. Dzięki funkcji SuperFoto kamera HERO7 Black inteligentnie stosuje funkcję HDR, lokalne odwzorowanie tonów lub redukcję szumów, aby zapewnić najlepsze zdjęcia.

gopro7


Funkcje nagrywania


FILMY Z FUNKCJĄ TIMEWARP

Nagrywaj niezwykle stabilne filmy poklatkowe, przemieszczając kamerę względem sceny. Zwiększ prędkość do 30x, aby zmienić dłuższe aktywności w momenty, którymi warto się podzielić.


FILMY 4K60 I ZDJĘCIA 12 MP

Kamera HERO7 Black rejestruje filmy w rozdzielczości 4K60 i zdjęcia w rozdzielczości 12 MP,które są równie wspaniałe, jak same przeżycia.


FILMY W 8-KROTNIE ZWOLNIONYM TEMPIE


Dzięki bardzo wysokiej częstotliwości wyświetlania klatek oraz rozdzielczości 1080p240 obraz można spowolnić nawet 8 razy, aby oglądać zabawne, ciekawe lub wzniosłe chwile w pełni ich piękna.


INTUICYJNY EKRAN DOTYKOWY


Jeśli masz smartfon, sposób korzystania z kamery HERO7 Black wyda Ci się znajomy. Trzy główne tryby nagrywania i zoptymalizowane ustawienia ułatwiają nawigację.


WYKRYWANIE TWARZY, UŚMIECHU I SCEN


Kamera HERO7 Black wie między innymi, kiedy zwracasz twarz w stronę kamery czy się uśmiechasz. Aplikacja GoPro wykorzystuje te informacje, aby wybierać najlepsze ujęcia i tworzyć niesamowite filmy.


REJESTROWANIE W PIONIE

Rób zdjęcia i nagrywaj filmy w orientacji pionowej — idealne rozwiązanie do wykorzystania w serwisie Snapchat i usłudze Instagram Stories.


PROGRAMATOR CZASOWY


Dołącz do fotografowanych. Dzięki programatorowi czasowemu można za pomocą kamery GoPro łatwo zrobić selfie lub zdjęcie grupowe z całą załogą w kadrze.


POWIĘKSZANIE DOTYKIEM

Bądź bliżej akcji. Idealnie komponuj zdjęcia i filmy, po prostu dotykając ekranu.

gopro7


AUTOMATYCZNE PRZESYŁANIE DO TELEFONU

Przejdź od zdjęcia bezpośrednio do udostępnienia. Zdjęcia i filmy są przenoszone bezpośrednio do aplikacji GoPro, dzięki czemu można je szybko publikować, wysyłać w wiadomościach i przesyłać za pośrednictwem serwisów Twitter lub Snapchat.

GoPro HERO 7 Black

gopro7
12MP

gopro7
4K60 1080p240

gopro7
Wodoodporny 33ft (10m)

gopro7
Kontrola głosem

gopro7
Ekran dotykowy

gopro7
8x Slo-Mo

gopro7
GPS

gopro7
HDR

gopro7
HyperSmooth Video

gopro7
Live Streaming

2 Przedmioty
2019-10-01