• Wyprzedaż!

FeiyuTech Vlog Pocket dla urządzeń mobilnych

349,00 zł
299,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Kompatybilność: urządzenia mobilne o wadze do 272g 

Wybierz kolor;
Ilość
WYSYŁKA DO 48H

img1
VLOG pocket

Każdy może być wideoblogerem

img1VLOGpocket jest zaprojektowany z myślą o tworzeniu wideobloga, jest to najlżejszy składany smartfonwy gimbal na rynku. Składana konstrukcja w kształcie skrzydła orła sprawia, że ​​jest mały i przenośny. Bez poziomowania w trakcie filmowania można łatwo przełączać między trybem portretu a krajobrazowym. Obsługuje wbudowaną kamerę smartfona, inteligentnie śledzi obiekty i posiada udzwig 240g. VLOGpocket ułatwia użytkownikom korzystanie z różnych zaawansowanych technik filmowych oraz umożliwia osiągnięcie profesjonalnego poziomu.

img1
Łatwy do przenoszenia, łatwy do Vlog

Składana konstrukcja w kształcie skrzydła orła sprawia, że gimbal ​​jest mały i przenośny. Po prostu włóż go do kieszeni i wideobloguj gdzie zechcesz.

img1Bez wyważania, gotowy do pracy w każdej chwili.
W porównaniu ze zwykłymi gimbalami użytkownicy mogą korzystać z VLOGpocket natychmiast bez wyważania. Wystarczy zamontować telefon na gimbalu, włączyć go i można zacząć! Użytkownicy mogą uchwycić każdą wspaniałą chwilę bez tracenia czasu na ustawiania.

img1
Jeden przycisk do przełączania trybu fotografowania, doceniaj świat pod różnymi kątami.

Tylko jeden przycisk do przełączania między trybem pionowym i poziomym. VLOGpocket służy nie tylko do tworzenia codziennych vlogów, ale także do streamingowania i tworzenia krótkich filmów na Tik Tok

img1Obsługa wbudowanej kamery, zapewnia najwyższe komfort pracy
W przeciwieństwie do innych gimbali, które są nie wspierają użytkowników Androida, VLOGpocket jest pionierem we wspieraniu wbudowanych kamer smartfonów. Bez konieczności instalacji dodatkowej aplikacji, VLOGpocket zapewnia takie samo doświadczenie z korzystania z telefonów z systemem IOS jak i Android.

img1
Hitchcock dolly zoom

Nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu, możesz sam nakręcić hit. Dzięki aplikacji Feiyu ON możesz łatwo uzyskać efekt Hitchcock Dolly Zoom i doświadczyć klasyki kina.

img1Inteligentny system śledzenia z szybką reakcją
VLOGpocket ma potężny system śledzenia z szybkim reagowaniem na śledzenie twarzy i obiektów. Gimbal śledzi twarz lub obiekt po zablokowaniu celu w aplikacji. Funkcja śledzenia i fotografowania bez opóźnień sprawia, że ​​gimbal jest bardziej inteligentny

img1

Lżejsze konstrukcja, większy udźwig

Modny i minimalistyczny design, wykorzystujący nowoczesne kompozytowe materiały o wysokiej jakości. VLOGpocket jest wyjątkowy i praktyczny: najlżejszy smartfonowy gimbal waży tylko 272 g; jest wyposażony w najnowszy super silnik oraz posiada udźwig do 240g, co sprawia że jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi smartfonami. Ergonomiczny układ przycisków sprawia że gimbal jest łatwa w obsłudze. VLOGpocket może pomóc w dynamicznym i statycznym fotografowaniu, dzięki czemu użytkownik staje się królem świata fotografii.
Gimbal waży tylko 272g

Explore unlimited fun in photography world


img1Nakładające się zdjęcia przenoszą w nową erę fotografii
Fotografowanie w trybie akcji jednym przyciskiem, natychmiastowe uzyskiwanie zdjęć z wielokrotną ekspozycją. VLOGpocket oferuje nowy styl mediów społecznościowych. Jesteś przyciągającym wzrok królem portali społecznościowy!

img1

Zdjęcia poklatkowe, nagrywanie światła i cienia
VLOGpocket obsługuje różne rodzaje zdjęć poklatkowych. Statyczny time-lapse może uchwycić ruch natury, time-lapse z trajektorią może rejestrować światło i cień, ruchomy time-lapse dodaje uroku dając efekt podróży w czasie. Poza tym VLOGpocket obsługuje nagrywanie w zwolnionym tempie, ultra wysoka liczba klatek na sekundę nie pozwoli Ci przegapić żadnej wspaniałej chwili, a czas zamieni się w sztukę w dłoni.

img1Jeden przycisk do zamrożenia scen ulicznych
Automatyczna ekspozycja śledzenia światła może łatwo uchwycić lokalizację światła, aby zarejestrować scenę ulicy i wspaniałej nocy.

img1

Panorama daje ci większy świat
VLOGpocket wydobywa więcej z obiektywu! Ultra-szeroki obiektyw może pokazywać większy obraz. Wizja jest tak duża, jak twoja ambicja. Niestandardowa panorama zapewnia fantazyjne wrażenia wizualne.

img1Długa żywotność baterii zaspokaja wszystkie Twoje potrzeby
Żywotność baterii wynosi do 14 godzin, co wystarcza na codzienne potrzeby vlogerów. Stabilizacja niech zawsze towarzyszy Twojej pasji.
14 godzin czasu pracy

0 Przedmiot