FeiyuTech Vlog Pocket dla urządzeń mobilnych - 8
  • FeiyuTech Vlog Pocket dla urządzeń mobilnych - 8
  • FeiyuTech Vlog Pocket dla urządzeń mobilnych - 9
  • FeiyuTech Vlog Pocket dla urządzeń mobilnych - 10
  • FeiyuTech Vlog Pocket dla urządzeń mobilnych - 11
  • FeiyuTech Vlog Pocket dla urządzeń mobilnych - 12
  • FeiyuTech Vlog Pocket dla urządzeń mobilnych - 13
  • FeiyuTech Vlog Pocket dla urządzeń mobilnych - 14
  • FeiyuTech Vlog Pocket dla urządzeń mobilnych - 15

FeiyuTech VLOG Pocket dla urządzeń mobilnych

349,00 zł
Brutto

Kompatybilność: urządzenia mobilne o wadze do 240g i szerokości do 8 cm

Wybierz kolor:
Ilość
WYSYŁKA DO 48H

Najlepszy gimbal to taki, którego masz zawsze pod ręką. Taki właśnie jest FeiyuTech Vlog Pocket ! Ultra lekki i ultra kompaktowy gimbal do smartfonów, który sprawi że codzienne vlogowanie będzie czystą przyjemnością.

Codzienny Vlog

FeiyuTech Vlog Pocket to obecnie najmniejszy i najlżejszy gimbal do smartfonów na świecie ! Zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu pozwoli Ci cieszyć się płynnością nagrań bez zbędnego bagażu. Jego składane ramię sprawia, że gimbal zmieści się praktycznie wszędzie, w torbie, plecaku, saszetce, a nawet w kieszeni!

Gotowy do działania

Gimbal nie tylko jest mniejszy niż konkurencja, ale także w odróżnieniu od niej nie wymaga wyważania smartfona. Po prostu umieść telefon w uchwycie urządzenia, uruchom je i zacznij nagrywać wspaniałe filmy!

Poziom i pion

Vlog Pocket umożliwi Ci łatwe nagrywanie filmów nie tylko w pozycji horyzontalnej, ale także w zyskującym coraz większą popularność, układzie pionowym. Miliony widzów na Streamie i Tik toku czekają właśnie na Ciebie!

Wolność wyboru

Kochasz swoją aplikację do nagrywania video? Nie musisz z niej rezygnować! Vlog Pocket współpracuje z wbudowanymi aplikacjami do fotografowania i filmowania dostępnymi na smartfonach, z systemem iOS oraz Android.

Więcej możliwości

Wymagasz więcej od gimbala? Aplikacja FeiyuON może zaoferować Ci dodatkowe funkcje, takie jak śledzenie obiektów lub twarzy, czy zaprogramowane akcje. Pozwolą Ci one w łatwy sposób uzyskać spektakularne efekty znane z sal kinowych.

Nie tylko filmowanie

FeiyuTech Vlog Pocket to nie tylko filmy. Przy jego pomocy zrobisz także wspaniałe zdjęcia, a wbudowane w aplikację tryby pozwolą Ci zachwycić oglądających kreatywnymi montażami?

Niska waga, duży udźwig

Gimbal wykonany został z wysokiej jakości materiałów, super lekkie tworzywa zapewniają niską wagę urządzenia wynoszącą zaledwie 272 g. Przy tak małej masie Vlog Pocket oferuje udźwig 240 g, zapewniający kompatybilność z większością smartfonów dostępnych na rynku.

Do 14 godzin pracy

Źródłem zasilania urządzenia jest wbudowany akumulator pozwalający na długą, nawet 14-sto godzinną pracę. Szybkie naładowanie gimbala umożliwia port micro USB.

Specyfikacja

model: Vlog Pocket
udźwig: do 240 g
zakres obrotu osi:
Tilt: 165°
Roll: 240°
Pan: 330°
zasilanie: wbudowany akumulator
czas pracy na jednym ładowaniu: do 14 h
waga: 272 g (bez akcesoriów)
wymiary złożonego gimbala: 14,5 x 10,5 x 6 cm
wymiary rozłożonego gimbala: 9,1 x 24,2 x 6 cm
mocowanie statywowe żeńskie 1/4"

Zestaw zawiera

Vlog Pocket
statyw
kabel USB do micro USB
pokrowiec