• Obniżka
FeiyuTech AK4500 dla kamer SLR i aparatów DSLR
  • FeiyuTech AK4500 dla kamer SLR i aparatów DSLR
  • FeiyuTech AK4500 dla kamer SLR i aparatów DSLR
  • FeiyuTech AK4500 dla kamer SLR i aparatów DSLR
  • FeiyuTech AK4500 dla kamer SLR i aparatów DSLR
  • FeiyuTech AK4500 dla kamer SLR i aparatów DSLR
  • FeiyuTech AK4500 dla kamer SLR i aparatów DSLR
  • FeiyuTech AK4500 dla kamer SLR i aparatów DSLR
  • FeiyuTech AK4500 dla kamer SLR i aparatów DSLR

FeiyuTech AK4500 dla kamer SLR i aparatów DSLR

3 199,00 zł
2 999,00 zł Zniżka 200,00 zł
Brutto

Kompatybilność: Canon, Nikon, Panasonic i Sony do 4.6 kg

Ilość
WYSYŁKA DO 24H

img1


Zmiana
Konstrukcja gimbala o złotym podziale, przeznaczona wyłącznie do długotrwałego fotografowania

Odłączana konstrukcja dźwigni pozwala odrodzić się gimbalowi dzięki łatwości użytkowania i praktyczności, dzięki czemu gimbal jest jeszcze lepszy! Swobodne przełączanie w dwóch formach uchwytu nie tylko zwiększa możliwości gambala ale również umożliwia filmowanie wedle życzenia

img1


Silny
4,6 kg udźwigu dzięki odpornej konstrukcji

AK4500, będąc najlżejszym gimbalem DSLR, waży zaledwie 1,6 kg dzięki wyjątkowo lekkiemu stopowi aluminium. Nowa generacja bezszczotkowych silników o silnych polach magnetycznych i wysokim momencie obrotowym jest bardzo mocna i wydajna. Maksymalny udźwig wynosi 4,6 kg który jest najlepszym wynikiem w klasie gimbali o wadze do 3 kg.

img1


Inteligentny
Automatycznie dostosowuje ustawienie i moc bez potrzeby regulacji

Posiada zupełnie nowy, wysokowydajny układ z inteligentnym algorytmem zapobiegającym wstrząsom, gimbal może automatycznie dopasować moc dzięki wyjątkowemu automatycznemu bezelektrodowemu silnikowi Feiyu. Użytkownicy mogą spędzać mniej czasu na ręcznej regulacji mocy silnika, oszczędzając w ten sposób energię i czas

img1


Wygodny
Przełączaj między trybem portretowym a krajobrazowym, w pełni odkrywaj przycisk Tiktok

AK4500 może z łatwością przełączać tryb fotografowania między portretem a krajobrazem za pomocą jednego kliknięcia. Nie tylko do vlog, ale także do tworzenie krótkich filmów.

img1


Sterowanie
Wszystkie operacje na jednym ekranie

Pierwszy gimbal w branży wykorzystujący ekran dotykowy LCD, ułatwiający obsługę bez aplikacji telefonicznej. Posiadasz kontrolę nad urządzeniem w dowolnym miejscu i czasie.
(Ustawianie prawie wszystkich parametrów gimbala i kamery bezpośrednio na ekranie dotykowym LCD)

img1

img1


Kontroluj gimbal na ekranie dotykowym
Gimbal posiada elastyczne uchwyty przez co jest wygodniejszy w obsłudze, wyświetla aktualny stan wybranego trybu i łatwo się przełącza lub wybiera inny tryb. Za pomocą tylko jednego przycisku nagrywamy materiał.


Full follow


Course to follow


Course/pitch following


Lock

img1

img1


Kontroluj parametry kamery na ekranie dotykowym
Podłącz kamerę do gimbala, praca ze sprzętem będzie wygodniejsza. Możesz przełączać ekran przesuwając go w lewo i prawo aby łatwo dostosowywać ustawienia parametrów aparatu, takie jak czułość ISO, balans bieli i tak dalej..


Exposure compensation


ISO


White balance

img1

img1


Inteligentny ekran dotykowy, zupełnie nowe odczucia podczas pracy
Możliwość kontroli urządzenia w dowolnym momencie jest jedną z najważniejszych funkcji dla fotografa. AK4500 jest wyposażony w ekran dotykowy LCD, który pozwala ustawić prawie wszystkie parametry gimbala bezpośrednio a także parametry kamery, bez konieczności posiadania aplikacji oraz telefonu.


Camera settings


Focus/Zoom


Gimbal mode


System setup


Axial

img1


Szybki
Szybki montaż bez poziomowaniaW całej branży standardem stało się stosowanie szybkozłączki do montowania sprzętu na statywach, gimbalach itp.. Standardowy design Manfrotto i design Benro zapewniają niezwykłą wygodę. Używając tego samego aparatu i obiektywu, nie musisz go ponownie wyrównywać. Unikalny system szybkiej instalacji został zaprojektowany z dodatkową strukturą, kompatybilną z Manfrotto i standardem ARCA Swiss, dzięki czemu fotografowie mogą szybko zmieniać sprzęt. Po wypoziomowaniu aparatu można go szybko wyjąć i zainstalować z powrotem bez wyrównywania, poprawiając wydajność fotografowania i uzyskując niezwykłe wrażenia!


Double-layer quick install board


Quick install


Save time and effort

img1


Wygodny
 Przycisk blokady trzech osi,zdejmowany uchwytNajlepsze doznania w szczegółach: silnik jest wyposażony w przycisk blokady, może być używany do poprawy ustawienia trójosiowego podczas poziomowania i przechowywania, aby zapobiec drganiom. Uchwyt jest odłączany, oszczędzając miejsce do przechowywania i wygodę noszenia.


Three-axis lock button


Three-axis lock button


Three-axis lock button



img1


Stabilny
Kamera sterowana przewodowo, stabilnie i niezawodnie
Współpracuje z wieloma popularnymi aparatami, obsługuje bogactwo urządzeń peryferyjnych. Umożliwia fotografowi przełamanie ograniczenia sprzętu i wyzwolenie swojej kreatywności

Pełna lista aparatów dostępna w zakładce kompatybilność


Canon


Sony


Nikon


Znakomity
Genialne rzemiosło
Fazowana konstrukcja pozwala na większy zakres przechwytywania ruchu podczas fotografowania. Precyzyjne pokrętło indukcji magnetycznej nie tylko może sterować ostrością i zoomem, ale także może być używane do kontrolowania precyzyjnej rotacji silnika, zapewniając niezwykłe wrażenia. Wielofunkcyjny interfejs rozszerzenia USB sprawia, że ​​rozszerzenie jest nieograniczone.


Ogniskowanie (ustawianie ostrości) gładkie i z odpowiednią czułością
AK4500 może dokładnie śledzić ostrość za pomocą wielofunkcyjnego przycisku i zewnętrznego bezprzewodowego follow fokusa (śledzenie ostrości). Jest dostosowany do urządzeń Canon, Sony, Panasonic, Nikon i innych. Follow fokus w czasie rzeczywistym może dokładnie dopasować obraz i spełnić wymagania użytkowników.


Tryb Incepcji
Wspiera tryb incepcji na cztery sposoby, wspiera zdefiniowane przez użytkownika ustawienia dotyczące prędkości oraz szybko na nie reaguje. Tworzy silny efekt wizualny oraz efekty kinematograficzne.


Tryb Shadow Hunter
Jeden guzik do włączenia trybu Shadow Hunter. Zwiększenie szybkości podążania silnika w krótkim czasie, dzięki czemu gimbal pozwala uzyskać szybki efekt przejścia i uchwycić szybko poruszający się moment. Przyciągający wzrok film można wykonać bez skomplikowanej operacji i postprodukcji.


Zdjęcia poklatkowe rejestrują światło i cień
Różne rodzaje zdjęć poklatkowych: statyczny poklatkowy, poklatkowy ruch, upływ czasu trajektorii ... Użyj czas jako pigmentu, nagraj światło i cień, AK4500 pokaże piękno czasu.


Rozbudowa
Więcej zasięgu, bardziej profesjonalny
Dzięki nowaqtorskiej konstrukcji, uchwyt do zdalnego sterowania bezprzewodowego jest zdejmowany. Wszechstronny uchwyt i wysięgnik mogą być wykorzystane do wykonania różnych scen. Nie tylko można go używać osobno, ale także połączyć aby zaspokoić różnorodne potrzeby fotografów. Podwójny grip, wszechstronny uchwyt, Follow focus, zdalne sterowanie i inne akcesoria sprawiają, że profesjonalna praca jest bardziej komfortowa. Dodano wiele interfejsów urządzeń peryferyjnych: interfejs akcesoriów dodatkowych, 3 wielofunkcyjne interfejsy rozszerzeń USB, port audio itp., aby zwiększyć możliwości rozbudowy. Może być również używany w połączeniu z nowym telefonem komórkowym, umożliwia podłączenie urządzenia w dowolnym momencie.


Versatile handle


Follow focus


Remote control