FY SmartStab Gimbal 2-osiowy dla smartfona
  • FY SmartStab Gimbal 2-osiowy dla smartfona
  • FY SmartStab Gimbal 2-osiowy dla smartfona
  • FY SmartStab Gimbal 2-osiowy dla smartfona
  • FY SmartStab Gimbal 2-osiowy dla smartfona
  • FY SmartStab Gimbal 2-osiowy dla smartfona

  FeiyuTech SmartStab dla urządzeń mobilnych

  249,00 zł
  Brutto

  Kompatybilność: iOS: iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus

  Android: Samsung Galaxy S7 i inne do 5.5"

  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  SmartStab

  2-osiowy gimbal dla smartfona do robienia selfi

  SmartStab zaprojektowany został na bazie popularnych i sprawdzonych gimbali serii WG, można używać go nie tylko na selfiesticku. Został specjalnie zaprojektowany dla jak największego komfortu użytkowania, dzięki sterowaniu na rączce możemy poruszać telefonem w górę lub w dół. Dla szybkiego montażu stabilizator wyposażony został w system clip-on, dzięki któremu wystarczy jeden 'klik' aby otworzyć uchwyt i zamontować smartfon.


  Wygoda użytkowania

  Wystarczy umieścić starczy umieścić smartfon w specjalnych zaciskach stabilizujących, włączyć nagrywanie i cieszyć się niesamowicie stabilnymi ujęciami. SmartStab to stabilizator który niweluje drgania do minimum dzięki czemu nasz obraz jest płynny, a zarazem profesjonalny.

  wysoka jakość wykonania


  Smartstab wykonany został z materiałów najwyższej jakości dzięki czemu udało uzyskać się niewielką wagę całkowitą, a w związku z tym komfort użytkowania stoi na wysokim poziomie, ponieważ nawet podczas długiej pracy ręka nie jest zmęczona.


  kompatybilność

  Stabilizator posiada możliwość dostosowania uchwytu, dzięki czemu jest wyjątkowo uniwersalny. Pasuje do wszystkich smartfonów o wielkości do 5,5'' (np. Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus, Samsung Galaxy S7 itp). SmartStab posiada także możliwość zamontowania na statywie dzięki najpopularniejszemu gwintowi 1/4''.


  ZESTAW ZAWIERA

  SmartStab
  4 akumulatory 650 mAh (2 komplety) 
  Ładowarka 
  Kabel USB