Osmo Action
  • Osmo Action
  • Osmo Action
  • Osmo Action
  • Osmo Action
  • Osmo Action
  • Osmo Action

Kamera Osmo Action

1 499,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie


.

Podwójny wyświetlacz RockSteady 4K HDR Video 8x Slow Motion UHD Image Quality wodoodporny

OsmoAction3c.jpg

Żyj chwilą

Niezależnie od tego, czy chcesz nagrywać swój świat zza obiektywu, czy samemu być gwiazdą nagrania, podwójne ekrany Osmo Action pozwolą uchwycić wszystko za pomocą jednego przycisku. Wyrazisty przedni wyświetlacz pozwala bez wysiłku wykadrować ujęcie w dowolnych ustawieniach, natomiast tylny zapewnia krystaliczne czysty obraz. Ta wytrzymała, wszechstronna kamera jest wyposażona w zaawansowaną technologię, która pozwoli Ci poświęcić Twój czas wyłącznie na cieszenie się chwilą.
RockSteady - Stworzona do ruchu

Po latach dostarczania filmowcom na całym świecie zaawansowanej i niezawodnej technologii stabilizacji, DJI poszło o krok dalej. RockSteady łączy EIS (elektroniczną stabilizację obrazu) ze złożonymi algorytmami, dostarczając stabilny, wolny od wstrząsów materiał filmowy bez względu na to, jak dynamiczne jest nagranie.Bardziej dynamiczne nagrania w trybie HDR

Znaczące zwiększenie zakresu dynamiki materiału filmowego podczas nagrywania z użyciem trybu HDR. Ten tryb nagrywania zapewnia naturalne przejścia między obszarami oświetlonymi i ciemnymi, rejestrując szczegóły, które często są tracone w środowiskach o złożonym oświetleniu.Wybierz swoje najlepsze ujęcie

Osmo Action posiada wysokiej jakości wideo 4K / 60kl./s i 100Mb/s. Gwarantuje to, że materiał filmowy zawsze wiernie odwzoruje Twoją scenerię, zachowując ostre szczegóły.Poznaj różne funkcje8x Slow Motion

Uchwyć każdy epicki ruch z oszałamiającą wyrazistością i szczegółowością, gdy używasz 8-krotnego Slow Motion z rozdzielczością 1080p i 24 klatkami na sekundę


Ustawienia niestandardowej ekspozycji

Rób zdjęcia gwiazd dzięki ręcznym i półautomatycznym ustawieniom, które pozwalają na 120 sekund ekspozycji, idealne do uchwycenia nocnego nieba.


Timelapse

Skondensowany czas i ruch zapewniający oszałamiający i łatwe do osiągnięcia ujęcia.


Tryb Timed Shooting

Skonfiguruj czasowe ujęcia RAW, idealne do obróbki końcowej i dodatkowej kontroli.


Życie nie czeka, ty też nie powinieneś

Action OS jest niezwykle szybkim, interaktywnym systemem, który łączy wydajny, usprawniony interfejs użytkownika z trzema dostępnymi przyciskami w celu zapewnienia szybkiej i elastycznej obsługi. Włączanie zasilania, nagrywanie i ustawianie trybów pracy można wykonać w mgnieniu oka.
Tryb niestandardowy

W celu uproszczenia użytkowania i zwiększenia wydajności tryb niestandardowy umożliwia przechowywanie, wyświetlanie listy i wybieranie często używanych trybów fotografowania i ustawień ekspozycji.


Przycisk OS

Przycisk QS zapewnia łatwy i szybki dostęp do trybów i ustawień. Posiada on wiele możliwości, w tym opcje, które umożliwiają przełączanie między ekranem przednim i tylnym, zmianę trybów i wybieranie ustawień niestandardowych.


SnapShot

PSnapShot gwarantuje, że nigdy nie przegapisz ani jednego ważnego momentu. Naciśnij przycisk migawki, aby włączyć zasilanie i rozpocząć nagrywanie w mniej niż dwie sekundy. Jednokrotne naciśnięcie spustu migawki, gdy aparat znajduje się w trybie uśpienia lub jest wyłączony, powoduje włączenie zaprogramowanych trybów nagrywania.


Sterowanie głosem

Pięć poleceń głosowych sprawia, że podstawowe funkcje, takie jak filmowanie, robienie zdjęć i wyłączanie urządzenia, nie wymagają żadnego wysiłku.
Odporna i wytrzymała

img1

Wodoodporny

Dzięki wodoszczelnej uszczelce i hydrofobowej powłoce na tylnym ekranie dotykowym, Osmo Action jest wodoodporny na głębokościach do 11 metrów, co czyni go idealnym podwodnym towarzyszem.

img1

3 warstwy asferyczne

Obiektyw posiada trzy warstwy asferyczne, które skutecznie redukują odblaski i zniekształcenia, zapewniając krystalicznie czysty obraz nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Powłoka ochronna, chroniąca przed odciskami palców na nasadce filtra obiektywu odpycha olej, wodę, brud i inne drobne cząsteczki, umożliwiając kontynuowanie filmowania, nawet w trudnych warunkach i w trudnym terenie.


img1

Odporny na niskie temperatury

Uniwersalne akumulatory działają doskonale nawet w ekstremalnie niskich temperaturach (do -10 stopni).

img1

16% wydajniejsze chłodzenie

Dzięki 16-procentowemu wzrostowi wydajności, ten starannie zaprojektowany system wymiany ciepła pozwala na szybkie rozproszenie generowanego ciepła, dzięki czemu możliwe jest konsekwentne fotografowanie przez długi czas bez obaw.


1 Przedmiot

Zobacz także