Zobacz większe

Zestaw z kamerą termowizyjną

61 999,00 zł

zamiast 76 733,01 zł

Zestaw DJI S1000 Premium z kamerą termowizyjną

Profesjonalny zestaw dla dwóch operatorów składający się z najpotężniejszego octocoptera DJI S1000 Premium wyposażonego w kontroler lotu A2, sterowanie Futaba T8J wraz z 7" monitorami Flysight BlackPearl, 3-osiowy stabilizator DYS Summer Air, kamera termowizyjna Workswell Wiris 640 z obiektywem 45 stopni oraz kamera podglądowa FatShark 420TVL CCD dla operatora drona, podgląd na żywo wysyłany za pośrednictwem nadajników AV ImmersionRC 600mW. Dodatkowo wyposażyliśmy zestaw w moduł telemetryczny iOSD Mark II, który umożliwia wyświetlanie danych telemetrycznych na obraz transmitowany z drona. Pozwala wyświetlić w czasie rzeczywistym wiele informacji o stanie lotu, tj.: stan baterii,  ilość satelit, współrzędne platformy, wysokość, pobór napięcia etc. Wszystkie te dane są nałożone na obraz monitora i mogą być zapisane jako log z lotu.


Octocopter DJI S1000 PREMIUM

S1000 został zaprojektowany z myślą o profesjonalnej fotografii i kinematografii powietrznej. Przyjazny dla użytkownika, bezpieczny, stabilizowany i prosty w obsłudze, a jego spójna konstrukcja czyni jego konfigurację bezproblemową i szybką. Składane podwozie, amortyzatory antywibracyjne, niski stopień nachylenia ramienia oraz zminiaturyzowany uchwyt gimbala pozwala na uzyskanie niczym nie zakłóconego obraz w 360° . Zintegrowany hub zasilający z opatentowanymi złączami coaxial, wbudowane ESC o dużej prędkości oraz silniki w niezwykle wydajnymi śmigłami zapewniają dynamiczną stabilność oraz maksymalną wydajność mocy. Połączony z profesjonalnym modułem autopilota DJI, S1000 potrafi utrzymywać się w powietrzu i wykonywać dynamiczny lot niezawodnie, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla fotografii i kinematografii. 

Każde z ramion zostało zaprojektowane z 8° odrócenia oraz 3° nachylenia sprawiając, że oktokopter jest bardziej stabilny przy locie i wznosie, ale i bardziej elastyczny przy obracaniu.

Każde z ramion posiada wbudowany 40A elektroniczny kontroler prędkości (ESC). Połączony z silnikiem 4114 pro oraz składanymi śmigłami 1552 jest w stanie osiągnąć nawet 2,5 kg ciągu.


Kontroler lotu DJI A2

Zaawansowany kontroler lotu zapewniający łatwość pilotażu, niezawodność oraz stabilność w każdej sytuacji. Posiada wbudowane 3 tryby lotu z GPS, Atti (bez GPS) i manual (ręczny bez GPS). Posiada takie funkcje jak: powrót do domu, inteligentna kontrola kierunku (IOC), punkt zainteresowania (POI) oraz tempomat.


Aparatura Futaba T8J

8-kanałowe piloty do sterowania dronem i gimbalem. Aparatura operatora drona pozwala na pełne sterowanie multicopterem wraz z możliwością zmiany trybów pracy oraz funkcji platformy. Aparatura operatora gimbala pozwala na sterowanie stabilizatorem oraz kamerą.


Flysight BlackPearl 7"

Monitor o rozdzielczość 1024x600, oferujący aż 5 trybów: Diversity/RX1/RX2/AV IN//HDMI. Umożliwia obracanie obrazu w 180° . Ponadto posiada wbudowany podwójny odbiornik z  funkcją automatycznego przełączania anteny, 40 kanałami (pasmo: A, B, E ,F i R), dwa buforowane wyjścia AV oraz Diversity i HDMI, a dodatkowo oferuje możliwość odbierania sygnału z 2 kanałów jednocześnie i nie jest wrażliwy na zakłócenia pochodzące z aparatur działających na częstotliwości 2.4 GHz.


Gimbal DYS Summer Air

3-osiowy stabilizator z wbudowanym 32-bitowym kontrolerem Alex-Mos. Stabilizator kompatybilny z aparatami/kamerami do 2 kilogramów.


Kamera termowizyjna Workswell Wiris

WIRIS to kompletny system rewolucjonizujący termografię „powietrzną”. Kontrola systemu, możliwości pomiarowe oraz prostota obsługi dorównały systemom naziemnym obsługiwanym z ręki. Jedyna różnica, a zarazem zaleta, to możliwość pomiaru miejsc odległych o setki metrów, nieraz niemożliwych do sprawdzenia metodami tradycyjnymi.

Tym co wyróżnia Workswell WIRIS jako pierwszy system termowizyjny na dronie jest możliwość pełnej kontroli pracy systemu z poziomu kontrolera znajdującego się w rękach operatora, w czasie rzeczywistym, podczas lotu. WIRIS daje możliwość bezprzewodowego poglądu oraz zapisu danych radiometrycznych, zarówno zdjęć jak i video, które w późniejszym czasie mogą być analizowane stacjonarnie przy użyciu odpowiedniego oprogramowania. 

Niespotykana w innych systemach opcja ręcznego dopasowania zakresu temperatur gwarantuje stały schemat kolorów niezależnie od warunków środowiskowych. Ponadto, użytkownik może sprawnie ustawiać progi alarmów, wybrać jedną z 14 dostępnych palet kolorów, ustawić wartość emisyjności, odczytanej temperatury i innych parametrów, szukać oraz mierzyć maksymalną oraz minimalną temperaturę w danym obszarze bądź w centrum kadrowanego obrazu. System zapamiętuje także ustawienia przed wyłączeniem dzięki czemu nie jest konieczne każdorazowe dopasowywanie parametrów. 

Kamera termowizyjna wbudowana w system WIRIS posiada rozdzielczość aż do 640x512 px oraz zakres pomiaru temperatur od -40° C do +550° C. Wysokiej jakości sensor z czułością rzędu 50mK (30mK na specjalne zamówienie) zapewnia niemal idealnie czysty obraz. Kamera jest w stanie „widzieć” w nocy, w warunkach mgły czy zadymienia. Równoległy obraz z kamery cyfrowej pozwala na lepszą orientację w przestrzeni dając użytkownikowi swobodą ruchów wokół badanego obiektu. System posiada również możliwość zoomowania obrazu dzięki czemu monitorowanie danego obszaru jest możliwe z dużych odległości. Kamera termowizyjna może się pochwalić 14x powiększeniem, zaś cyfrowa nawet 16x.

Więcej informacji

https://dronavista.pl/pl/workswell-wiris/2376-wiris-640-profesjonalna-kamera-termowizyjna.html?search_query=wiris&results=24


Zawartość pakietu

1 x

Kompatybilność: z kontrolerami lotu DJI A2 lub Wookong-M, z gimbalami DJI Z15 pod Panasonic GH4, Sony NEX-7, Sony A7, BMPCC lub Canon 5D MK II/III. 
9 999,00 zł
Niższa cena!
TOWAR NA ZAMÓWIENIE

1 x

399,00 zł 499,00 zł

1 x

Kompatybilność: S800, S900, S1000 i inne, iOSD Mini i MARK II, Lightbridge, Lightbridge 2, Zenmuse Z15, DataLink 2.4GHz, Futaba, RadioLink
2 499,00 zł
Niższa cena!
Wyprzedaż!
WYSYŁKA DO 24H

2 x

1 099,00 zł 1 299,00 zł
Wyprzedaż!
WYSYŁKA DO 24H

2 x

Uchwyt do montażu monitora CNC FPV do nadajnika FUTABA
35,00 zł
Wyprzedaż!
WYSYŁKA DO 24H

1 x

99,00 zł 149,00 zł
WYSYŁKA DO 24H
TOWAR NA ZAMÓWIENIE

1 x

Kompatybilność: Panasonic GH3/4, Sony A7S i inne o wadze do 2kg
3 999,00 zł
TOWAR NA ZAMÓWIENIE