h1_proba.jpg


ZAJĘCIA Z PRZEPISÓW  I PROCEDUR RUCHU LOTNICZEGO, PIERWSZA POMOC
mgr inż. Piotr Niezabitowski
Nr. licencji VLOS PL.28581.UAVO
VLOS (MR) do 25kg, BVLOS (A) do 2kg, INS

fpvdrones.pl.jpgChętnie dzieli się wiedzą, w prosty i przyjazny sposób potrafi przekazać zagadnienia techniczne oraz zawiłości prawa lotniczego niezbędne dla pilotów UAV. Redaguje blog edukacyjno-techniczny www.fpvdrones.pl związany z budową bezzałogowych statków powietrznych. Uczestniczy w testach Polskich prototypów komputerów pokładowych, kontrolerów lotu, systemów łączności. Przed wprowadzeniem przepisów szczegółowo regulujących obecność UAV w Polskiej przestrzeni powietrznej poruszał temat bezpieczeństwa w Encyklopedii FPV. Setki godzin spędzonych w własnej modelarni oraz wylatanych za sterami BSP różnego typu (helikoptery, wielowirnikowce, motoszybowce) gwarantują niezbędne doświadczenie.
Nie uznaje drogi na skróty, niezawodnośc konstrukcji lotniczych i bezpieczeństwo ludzi uznaje za priorytet. Opracowuje procedury operacyjne dla firm wykonujących loty za pomocą BSP. Latanie i konstruowanie BSP jest jego pasją. 

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE I TEORETYCZNE
Tomasz Gałat 
Nr. licencji VLOS PL.28699.UAVO
VLOS (MR) do 25kg, BVLOS (A) do 2kg, INS

resize_DSC04190_a.jpg

Instruktor praktyczno-teoretyczny, z zamiłowania modelarz. Od najmłodszych lat pasjonował się modelarstwem co zaowocowało powstaniem jednego z pierwszych centrów sprzedaży profesjonalnych platform latających w Polsce pod nazwą DronaVista.pl. Jego firma oferuje sprzedaż, serwis oraz produkcję nawet najbardziej skomplikowanych platform latających, które wykonują swoją pracę na planach filmowych na całym świecie.
Na swoim koncie posiada setki godzin wylatanych bezzałogowymi statkami powietrznymi, w najróżniejszych konfiguracjach począwszy od najmniejszych quadrocopterów, a skończywszy na potężnych platformach X8.W ramach wsparcia swojej firmy oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie budowy dronów do celów komercyjnych, a także ratowniczych czy przemysłowych.
Jako operator bezzałogowych platform filmujących z powietrza wykonuje regularne zlecenia. Jego materiały są wykorzystywane przez największe stacje telewizyjne w Polsce i na świecie takie jak telewizja Polsat czy BBC.

Posiadamy zaświadczenie o wpisie do rejestru podmiotów szkolących ULC

[sds_gallery_wrap id="magnific-26157347"][sds_gallery src="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/instrukt/4.jpg" width="200" ][sds_gallery src="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/zaświadczenie_DronaVista.jpg" width="200" ][/sds_gallery_wrap]