Nowe
Ładowarka trójkanałowa Newell SDC-USB do akumulatorów AABAT-001
Ładowarka trójkanałowa Newell SDC-USB do akumulatorów AABAT-001
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Ładowarka trójkanałowa Newell SDC-USB do akumulatorów AABAT-001 Ładowarka trójkanałowa Newell SDC-USB do akumulatorów AABAT-001 Ładowarka trójkanałowa Newell SDC-USB do akumulatorów AABAT-001 Ładowarka trójkanałowa Newell SDC-USB do akumulatorów AABAT-001 Ładowarka trójkanałowa Newell SDC-USB do akumulatorów AABAT-001 Ładowarka trójkanałowa Newell SDC-USB do akumulatorów AABAT-001

Ładowarka trójkanałowa SDC-USB do akumulatorów AABAT-001 - Newell

Kompatybilność: GoPro HERO5 Black, HERO6 Black i HERO7 Black

WYSYŁKA DO 24H

59,00 zł

Newell

Ładowarka trójkanałowa SDC-USB

Bez względu na pojemność oraz ilość używanych akumulatorów w pewnym momencie pojawi się konieczność ich naładowania. Nie zawsze w takiej sytuacji jest dostęp do sieci elektrycznej. Z pomocą przychodzi wtedy Newell SDC - zasilana z gniazda USB, niewielkich rozmiarów profesjonalna ładowarka, wyposażona w trzy kanały ładowania oraz diodową sygnalizację statusu procesu.

KOMPAKTOWE WYMIARY

Newell SDC-USB to najmniejsza ładowarka dwukanałowa dostępna w sprzedaży. Jej kompaktowe wymiary sprawiają, że bez problemu spakujesz ją z resztą sprzętu i zabierzesz w każdą podróż.


WIELE MOŻLIWOŚCI ZASILANIA

Dzięki możliwości zasilania z dowolnego portu USB,  z urządzenia możesz korzystać z pomocą laptopa, powerbanku, ładowarki do smartfona. Umożliwia także ładowanie podczas jazdy samochodem.


DWA KANAŁY ŁADOWANIA I BEZPIECZEŃSTWO

Ładowarka Newell posiada dwa niezależne kanały ładowania, dzięki czemu szybciej naładujesz posiadane akumulatory. Zaawansowane kontrolery regulują parametry procesu ładowania, zabezpieczając przed przegrzaniem i przeładowaniem, dbają o maksymalną żywotność akumulatorów.


WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Marka Newell działa na rynku już od wielu lat i ma długą listę zadowolonych klientów, zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii.


INFORMACJA O STATUSIE ŁADOWANIA

O aktualnym stanie urządzenia informuje dioda - w trakcie ładowania świeci się na czerwono, zakończenie procesu sygnalizuje zmiana koloru diody na zielony.

Ładowarka kompatybilna jest z systemowymi akumulatorami GoPro, akumulatorami marki Newell oraz innymi zamiennikami.

zasilanie: micro USB/USB-C 5 V; 2,1 A (min)
prąd ładowania: 3 x 4,4 V; 700 mA
wymiary ładowarki: 7 x 5 x 2,2 cm
waga: 35 g (bez kabla)
ładowarka
kabel zasilający USB – micro USB (brak zasilacza w zestawie)

PowiązaneProdukty