Zestaw ładowarka dwukanałowa Newell SDC-USB i dwa akumulatory 1160mAh - Newell
Zestaw ładowarka dwukanałowa Newell SDC-USB i dwa akumulatory 1160mAh - Newell
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Zestaw ładowarka dwukanałowa Newell SDC-USB i dwa akumulatory 1160mAh - Newell Zestaw ładowarka dwukanałowa Newell SDC-USB i dwa akumulatory 1160mAh - Newell Zestaw ładowarka dwukanałowa Newell SDC-USB i dwa akumulatory 1160mAh - Newell Zestaw ładowarka dwukanałowa Newell SDC-USB i dwa akumulatory 1160mAh - Newell Zestaw ładowarka dwukanałowa Newell SDC-USB i dwa akumulatory 1160mAh - Newell

Ładowarka dwukanałowa SDC-USB i dwa akumulatory AHDBT-401 - Newell

Kompatybilność: GoPro HERO4

WYSYŁKA DO 48H

99,00 zł

Newell

Zestaw ładowarka dwukanałowa Newell SDC-USB i dwa akumulatory 1160mAh

Zestaw ładowarka dwukanałowa Newell SDC-USB i dwa akumulatory do GoPro 4

Newell Power Set to niezbędny zestaw dla każdego użytkownika kamer GoPro 4. Akumulator Newell AHDBT-401 do GoPro 4 zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię. Newell SDC - zasilana z gniazda USB, niewielkich rozmiarów profesjonalna ładowarka, wyposażona w dwa kanały ładowania oraz diodową sygnalizację statusu procesu.

Wysoka jakość

Do produkcji akumulatorów Newell użyto najlepszej jakości ogniw. Podawana w miliamperach pojemność jest rzeczywista i zapewnia długi czas pracy.

100% bezpieczeństwa

Wbudowany inteligentny system zabezpieczający, oparty na układzie elektronicznym IC reguluje proces ładowania. Gwarantuje to bezpieczeństwo i ochronę dla urządzenia oraz użytkownika.

Zaawansowana technologia

Zamiennik Newell zbudowany został w technologii litowo-jonowej. Pozwala ona na wielokrotne ładowanie i rozładowywanie, a także doładowywanie w dowolnym momencie bez ryzyka wystąpienia tzw. „efektu pamięci”.

Kompaktowe wymiary

Newell SDC-USB to najmniejsza ładowarka dwukanałowa dostępna w sprzedaży. Jej kompaktowe wymiary sprawiają, że bez problemu spakujesz ją z resztą sprzętu i zabierzesz w każdą podróż.

Wiele możliwości zasilania

Dzięki możliwości zasilania z dowolnego portu USB,  z urządzenia możesz korzystać z pomocą laptopa, powerbanku, ładowarki do smartfona. Umożliwia także ładowanie podczas jazdy samochodem.

Dwa kanały ładowania i bezpieczeństwo

Ładowarka Newell posiada dwa niezależne kanały ładowania, dzięki czemu szybciej naładujesz posiadane akumulatory. Zaawansowane kontrolery regulują parametry procesu ładowania, zabezpieczając przed przegrzaniem i przeładowaniem, dbają o maksymalną żywotność akumulatorów.

Wieloletnie doświadczenie

Marka Newell działa na rynku już od wielu lat i ma długą listę zadowolonych klientów, zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii.

W pełni kompatybilny zamiennik AHDBT-401 przeznaczony do:

GOPRO HERO 4

PowiązaneProdukty