Czytnik kart pamięci Newell z funkcją No-PC backup i Recovery
Czytnik kart pamięci Newell z funkcją No-PC backup i Recovery
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Czytnik kart pamięci Newell z funkcją No-PC backup i Recovery Czytnik kart pamięci Newell z funkcją No-PC backup i Recovery Czytnik kart pamięci Newell z funkcją No-PC backup i Recovery Czytnik kart pamięci Newell z funkcją No-PC backup i Recovery Czytnik kart pamięci Newell z funkcją No-PC backup i Recovery Czytnik kart pamięci Newell z funkcją No-PC backup i Recovery

Czytnik kart pamięci z funkcją No-PC backup i Recovery - Newell

Kompatybilność: karty SD/SDHC/SDXC, pendrive, dysk zewnętrzny i czytnik kart USB

WYSYŁKA DO 48H

219,00 zł

Czytnik kart pamięci z funkcją No-PC backup i Recovery

Czytnik kart pamięci Newell z funkcją No-PC backup i Recovery to nie tylko ultraszybki czytnik kart pamięci SD, ale również urządzenie do kopiowania danych bez konieczności użycia komputera, dodatkowo posiadające funkcję odzyskiwania plików.


Kopiowanie danych z funkcją No-PC

Brak miejsca na karcie pamięci już nigdy nie będzie problemem. Z czytnikiem Newell łatwo przeniesiesz swoje pliki z karty na pendrive bądź dysk zewnętrzny, bez konieczności skorzystania z komputera. Wystarczy, że zasilisz urządzenie z powerbanku lub zasilacza smartfonu i uruchomisz odpowiednią funkcję.


Wybór danych do kopiowania

Dzięki zaawansowanym funkcjom można skopiować całą kartę lub dokonać wyboru plików do przeniesienia. Istnieje również możliwość wykonania kopii uzupełniającej, istniejące pliki nie zostaną wówczas nadpisane.


Czytnik kart pamięci – USB 3.0

Urządzenie można użyć jako czytnik kart pamięci, po podłączeniu do portu USB w komputerze. Dzięki obsłudze USB 3.0 transfer plików będzie się odbywał z maksymalną oferowaną przez kartę SD prędkością.


Funkcja Recovery

Czytnik kart Newell wyposażony jest w przełomową technologię odzyskiwania usuniętych danych.


Intuicyjna obsługa

Urządzenie zaprojektowano w taki sposób, aby obsługa była wysoce intuicyjna. Przemyślany system przycisków, czytelny wyświetlacz oraz dioda powiadomień sprawiają, że korzystanie z czytnika Newell jest proste i przyjemne.


Czytelny wyświetlacz

Na wyświetlaczu urządzenia prezentowane są zarówno dostępne funkcje, jak i przebieg procesu kopiowania / odzyskiwania. Można również kontrolować ilość dostępnego miejsca na nośnikach i liczbę kopiowanych / odzyskiwanych plików.


Wieloletnie doświadczenie

Marka Newell działa na rynku już od wielu lat i ma długą listę zadowolonych klientów zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii.

zasilanie: DC 5 V (1.0 A – 2.0 A)
wyjście USB: 3.0 napięcie karty SD: 3.3 V
typ karty pamięci: SD/SDHC/SDXC
odzyskiwanie plików zdjęć wspiera następujące formaty: JPG / TIFF / DNG / NEF / CR2 / CR3 / ARW / ORF / RW2 / PEF / 3FR / X3F / RAF
obsługiwany system plików: FAT32 / exFAT (inne systemy, jak NTFS, nie są wspierane).
maksymalna pojemność dysku zewnętrznego: 2tb
rozmiar: 92 x 53 x 18 mm
waga: 55 g
czytnik kart Newell
instrukcja obsługi

PowiązaneProdukty