Głowica Genie Mini - Syrp
Głowica Genie Mini - Syrp
Najedź na zdjęcie, lub kliknij

Głowica Genie Mini - Syrp

Kompatybilność: GoPro, urządzenia mobilne, aparaty kompaktowe, bezlusterkowe i DSLR do 4 kg

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

1 199,00 zł

Genie Mini

Genie Mini to specjalna głowica przeznaczona do nagrywania timelapsów. Genie Mini pozwala również na standardowe nagrywanie z użyciem zautomatyzowanego ruchu głowicy. Urządzenie jest na tyle małe, że zmieści się do każdego bagażu, a nawet kieszeni. Dzięki płynnemu ruchowi uzyskasz niesamowite, profesjonalne efekty. Genie Mini działa wieloma urządzeniami - smartfonami, bezlusterkowcami, lustrzankami cyfrowymi czy kamerami GoPro.


Niesamowite Timelapsy

Genie mini pozwoli w bardzo łatwy sposób  tworzyć timelapsy, czyli filmy poklatkowe, oraz nagrywać wideo ze zautomatyzowanym ruchem kamery. Urządzenie sprawdzi się zarówno dla entuzjastów jak i profesjonalistów.


Aplikacja

Aplikacja Syrp Genie App na iOS i Android pozwoli łatwo i bezprzewodowo (przez Bluetooth) zarządzać urządzeniem. Oprócz samych ustawień, producent przygotował szeroką gamę tzw. presetów, które pozwolą na szybkie ustawienie urządzenie pod konkretne zastosowania. Na przykład do nagrywania gwiazd, chmur, nocnego ruchu samochodów czy specjalnie przygotowane pod kamery GoPro. Aplikacja umożliwi również nagrywanie timelapsów w HDR.


Wbudowana bateria

Dzięki baterii wbudowanej w Genie Mini urządzenie działa nawet do 48 godzin w trybie timelapsów oraz do 5 godzin w trybie filmowania standardowego. Do naładowania baterii wystarczą tylko 3 godziny.

Udźwig: do 4 kg (3 kg w przypadku ruchu Tilt: góra-dół)
Prędkość: 360 stopni w 33 sekundy

1x Głowica Genie Mini
1x Kabel Micro USB
1x Adapter z 1/4" na 3/8"

PowiązaneProdukty