Obniżka!
Dwuręczny uchwyt z dodatkową stabilizacją
Dwuręczny uchwyt z dodatkową stabilizacją
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Dwuręczny uchwyt z dodatkową stabilizacją Dwuręczny uchwyt z dodatkową stabilizacją Dwuręczny uchwyt z dodatkową stabilizacją Dwuręczny uchwyt z dodatkową stabilizacją Dwuręczny uchwyt z dodatkową stabilizacją Dwuręczny uchwyt z dodatkową stabilizacją Dwuręczny uchwyt z dodatkową stabilizacją Dwuręczny uchwyt z dodatkową stabilizacją Dwuręczny uchwyt z dodatkową stabilizacją

Dwuręczny uchwyt z dodatkową stabilizacją

Kompatybilność: Ronin-S i MOZA AIR 2

WYSYŁKA DO 48H

799,00 zł

849,00 zł

-50,00 zł

Dwuręczny uchwyt z dodatkową stabilizacją

Sprężynowy uchwyt poprzeczny wykonany z aluminium to gwarancja lekkiej pracy. Solidna konstrukcja jest odporna na wpływ czynników zewnętrznych i skutki intensywnego użytkowania – zarysowania i pęknięcia. Posiada dwie ergonomiczne, profilowane rączki o antypoślizgowej powierzchni, która zapewnia dobry i pewny chwyt. Jest kompatybilny z gimabalami DJI Ronin-S i Moza Air 2. W celu zwiększenia możliwości jego wykorzystania i poszerzenia funkcjonalności wyposażono go w mocowania 1/4", które są przeznaczone do podłączenia akcesoriów, jak np. lamp LED, mikrofonów, monitora itp. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, schowany do dołączonego do zestawu etui możesz go bezpiecznie transportować w każdych warunkach. 

Najważniejszą zaletą uchwytu jest jego wpływ na stabilizację, którą zwiększa o ok. 30%. Skutecznie poprawia komfort pracy z gimbalem. 


Zalety

Wykonany z lekkiego oraz solidnego aluminium
 Ergonomiczne rączki dla pewnego chwytu 
Składana konstrukcja 
Poziom stabilizacji większy o 30% 
W zestawie praktyczne etui 

PowiązaneProdukty