Klips uchwyt do plecaka szelek - Osmo Pocket
Klips uchwyt do plecaka szelek - Osmo Pocket
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Klips uchwyt do plecaka szelek - Osmo Pocket Klips uchwyt do plecaka szelek - Osmo Pocket Klips uchwyt do plecaka szelek - Osmo Pocket Klips uchwyt do plecaka szelek - Osmo Pocket Klips uchwyt do plecaka szelek - Osmo Pocket Klips uchwyt do plecaka szelek - Osmo Pocket Klips uchwyt do plecaka szelek - Osmo Pocket

Klips uchwyt do plecaka szelek - Osmo Pocket

WYSYŁKA DO 48H

69,00 zł

ulanzi

Klips uchwyt do plecaka szelek

Znana z doskonałej jakości marka Ulanzi zaprojektowała specjalne mocowanie, klips dzięki któremu zamocujemy urządzenie do wszelkiego rodzaju pasków, plecaka, szelek. Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczne mocowanie.Zestaw składa się z klipsa zaciskowego, mocowania do gimbala oraz standardowego adaptera znanego z kamer sportowych co dodatkowo umożliwia montaż na statywach lub innych akcesoriach z mocowaniem 1/4". Akcesorium kompatybilne z wszystkimi mocowaniami i adapterami GoPro.  

Bogaty zestaw składa się z klipsa zaciskowego oraz standardowego mocowania z gwinem 1/4 znanego z GoPro. Uchwyty umożliwiają zamocowanie gimbala do plecaka, paska od spodni, profilu oraz statywu lub slidera. 

PowiązaneProdukty