• Obniżka
Wysięgnik teleskopowy GEP094 94cm - POWERBEE
  • Wysięgnik teleskopowy GEP094 94cm - POWERBEE
  • Wysięgnik teleskopowy GEP094 94cm - POWERBEE
  • Wysięgnik teleskopowy GEP094 94cm - POWERBEE

Wysięgnik teleskopowy GEP094 94cm - POWERBEE

69,00 zł
49,00 zł Zniżka 20,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu jednego dnia
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wysięgnik teleskopowy GEP094

Ramię teleskopowe Powerbee GEP094 White do kamer GoPro, kamer sportowych oraz niewielkich aparatów i kamer.
Powerbee GEP094 White to ramię teleskopowe (wysięgnik) pozwalające na odsunięcie kamery/aparatu do 94 cm. Umożliwia wykonywanie ujęć z dalszej perspektywy. Przydatny podczas filmowania takich sportów jak jazda na nartach, snowboardzie, rolkach i wielu innych.
Ramię Powerbee zostało wykonane z dużą starannością, przy użyciu wysokiej jakości materiałów.
Urządzenie posiada bezpośrednie mocowanie do wszystkich kamer GoPro. Dzięki temu zapewnia dużą sztywność połączenia. W zestawie znajduje się również adapter z mocowaniem gwintowym 1/4 cala. Pozwala to na mocowanie wszystkich małych aparatów fotograficznych i kamer z gwintem statywowym 1/4 cala. Blokada wysuwu odbywa się poprzez przekręcenie ramienia. Zapewnia to szybką i pewną zmianę długości.
Głowica urządzenia może być regulowana (zmiana kąta mocowania kamery/aparatu).
Rękojeść wyposażona jest w smycz nadgarstkową oraz gwint wewnętrzny 1/4 cala, umożliwiający montaż ramienia np. na statywie.
W zestawie uchwyt typu mobile holder. Świetny produkt dla posiadaczy nowoczesnych telefonów komórkowych z wbudowanymi aparatami fotograficznymi. Dzięki niemu można przymocować telefon do każdego statywu fotograficznego, począwszy od tego amatorskiego, aż po profesjonalny.
Uchwyt umożliwia wykonywanie precyzyjnych panoram, zdjęć wieczornych i w słabych warunkach oświetleniowych bez poruszenia obrazu. Jak również kręcenie filmów bez drgań.
Jeśli w Twojej kieszeni znajduje się aparat fotograficzny, którego możliwości i jakość nie odbiegają od aparatów cyfrowych to dlaczego masz z niego nie korzystać?
Ramię pasuje do wszystkich kamer GoPro Hero. Długa śruba nie obciera o obudowę wodoszczelną podczas montażu.
1 Przedmiot