Nowe
RIVACASE 7870
RIVACASE 7870
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
RIVACASE 7870 RIVACASE 7870 RIVACASE 7870 RIVACASE 7870 RIVACASE 7870 RIVACASE 7870 RIVACASE 7870 RIVACASE 7870 RIVACASE 7870 RIVACASE 7870

RIVACASE 7870

Ten plecak pasuje do mini drona i laptopa do 13,3 cala. Jest specjalnie zaprojektowany do noszenia i ochrony DJI Mavic Pro, DJI Spark, Parrot Mambo i innych małych quadkopterów. Niebieskie linie na zameku błyskawicznym kontrastują z czarnymi tkaninami co nadaje plecakowi futurystyczny wygląd oryginalność i nowoczesność.


img1
ZADZIWIAJĄCA JAKOŚĆ
Wykonane z najwyższej jakości wodoodpornej tkaniny z amortyzującą wyściółką z pianki EVA. Plecak daje pewność że podróżujesz z urządzeniami w dowolne miejsce są one bezpieczne. Lodowato niebieskie linie kontrastują z czarnymi tkaninami, aby nadać plecakowi futurystyczny wygląd i oryginalność.
img1
MAKSYMALNA ZDOLNOŚĆ PRZECHOWYWANIA
Łatwo dostępny centralny przedział do przechowywania drona, laptopa i tabletu. Wewnętrzne kieszenie wykonane z gęstego neoprenu zapobiegają przypadkowemu uszkodzeniu urządzeń. Kieszeń z przodu torby ma panel organizatora na smartfona, wizytówki, dyski flash i inne akcesoria. Kieszeń z boku torby na butelkę wody lub parasol.
img1
KOMFORT I WYGODA
Ochronna i wygodna konstrukcja torby jest wyrazem dbałości o szczegóły, znakiem rozpoznawczym naszej marki DNA. Miękki uchwyt i pasek na ramię ze zmiękczoną opaską zapewniają ulgę przy obciążeniu ciężkimi ładunkami. Antypoślizgowy pasek zapobiega ześlizgiwaniu się plecaka.
img1
HIDDEN POCKET
Pasek na ramię ma kieszeń na smartfona i wyjście kablowe na słuchawki, dzięki czemu można słuchać muzyki, rozmawiać przez telefon bez koniezności wyjmowania go.
img1
FRONT POCKET
Dodatkowa przednia kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny z suwakiem, który działa płynnie, zapewniając szybki i łatwy dostęp do rzeczy osobistych i drobnych rzeczy.

Waga produktu: 0,79 kg
Wymiary zewnętrzne: 150x270x380 mm
Wymiary wewnętrzne: 250x345x30 mm
Materiał: Poliester

PowiązaneProdukty