Obniżka!
Yuneec Typhoon H Advanced
Yuneec Typhoon H Advanced
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced Yuneec Typhoon H Advanced

Yuneec Typhoon H ADV + Bateria, pilot i plecak - ULTRA PROMOCJA!

WYSYŁKA DO 48H

4 999,00 zł

5 499,00 zł

-500,00 zł

TYPHOON H ADVANCED

Typhoon H jest to zaawansowany hexacopter stworzony przez Yuneec. Wyposażony został w nowy zaawansowany technologicznie komputer pokładowy, który pozwala na takie funkcję jak: Waypointy, Follow me, Watch me, Orbit Me, Point of Interest, Journay oraz Dynamic Return Home. Wyposazony został również w czujniki ultradźwiękowe które pozwolą naomijanie przeszkód. Kamera CGO3+ w połączeniu ze składanym podwoziem pozwala na wykonanie panoramy 360°.


pełny zkares sterowania

3 osiowy stabilizator CGO3+ wraz z kamerą dostarczają wiele płynnych ujęć w niesamowitej jakości. Kamera wyposażona w 12 megapikselową matrycę i szerokokątny obiektyw (115°) tworzy niesamowite zdjęcia a także nagrywa w jakości 4K. Innowacyjny gimbal z możliwością obrotu o 360° jest kontrolowany w pełni z aparatury. 

System unikania przeszkód

Wbudowany inteligentny sonar wykrywa przeszkody za pomocą ultradźwięków. Po wykryciu obiektu Typhoon H Advanced zatrzyma się dzięki czemu latanie jest jeszcze bardziej bezpieczne.

Wszystkie funkcje w jednym urządzeniu ST16


Aparatura pracująca na oprogramowaniu Android jest także wyposażona w moduły renomowanej firmy Intel. Na wyświetlaczu otrzymujemy wszystkie informacje dot. lotu, mamy dostęp do autonomicznych funkcji a także ustawień kamery. Wszystko to jest realizowane w czasie rzeczywistym, nie ma potrzeby stosowania zewnętrznego oprogramowania.  


 Fail Safe

Jeżeli w trakcie lotu awarii ulegnie jeden silnik nie musisz się martwić! Typhoon H samoczynnie przejdzie w tryb 5 silników i nadal będziesz mógł bezpiecznie i stabilnie lecieć!Łatwiejsza instalacja śmigieł

Śmigła typu Quick Relase pozwalają na błyskawiczny montaż i demontaż śmigieł. Śmigła wykonane z najlepszych tworzyw sztucznych pozwalają uniknąć wibracji podczas lotu i sprawiają że nasz hexacopter reaguje błyskawicznie na każde polecenie.


Składane w locie podwozie

Typhoon H posiada funkcję składanego podwozia w trakcie lotu. Pozwoli Ci to uzyskać bez żadnych przeszkód pogląd 360°.Składane ramiona

Typhoon H posiada w pełni składane ramiona co bardzo ułatwia transport i przechowywanie.
Tryby lotu

Wejdź na wyższy poziom latania dzięki autonomicznym trybom lotu!

ORBIT ME

Typhoon H będzie podążał za tobą po torze kołowym jednocześnie utrzymując Cię w centrum nagrywanego obrazu. 

Point of Interest

Wybierz punkt na aparaturze który ma być w centrum zainteresowania. Typhoon H będzie latał w koło jednocześnie filmując go.

Journey

Typhoon H oddali się na 45 metrów w górę jednocześnie ciągle Cię filmując dzięki czemu uzyskasz niesamowity efekty selfie!

Waypoints

Zaprogramuj drogę wg. której ma udać się Yuneec i nie martw się o lot, możesz w tym czasie zająć się kamerą aby uzyskać jak najlepsze ujęcia!

Follow Me/Watch me

Dzięki "Follow me" Typhoon H będzie podążał za Tobą niezależnie gdzie się udasz jednocześnie utrzymując Cię w centrum zainteresowania kamery.

Dynamic Return to Home 

Dzięki jednemu kliknięciu Twój Typhoon H wróci w miejsce gdzie aktualnie się teraz znajdujesz i wyląduje w odległości 8 metrów od Ciebie


Inteligentne sterowanie kierunkowe

Zmiana nachylenia pilota w lewo lub prawo jest równoznaczna z pochyleniem drążka aparatury sterowania. 

- Pochyl w górę ( między 40° a 90° ) i użyj pilota  do sterowania aby startować, lądować lub kontrolować wysokość

- Pochyl w dół ( między 0° a 40° ) i użyj pilota aby polecieć w prawo, lewo, przód lub tył.


Technologia Video Downlink

Technologia Video Downlink zapewnia podgląd z kamery w czasie rzeczywistym w jakości HD (720p) na ekranie aparatury (ST16) na odległość nawet 1,6 km. Dzięki temu widzimy dokładnie to co rejestruje kamera oraz z łatwością możemy wykonywać loty na duże odległości.

Tryb Team mode (opcjonalnie)

Dzięki trybowi team mode modelem sterować mogą dwie osoby, jedna steruje dronem i ustala lot a druga jest operatorem kamery. Zapewnia to wykonywanie ujęć dokładnie tego co chcemy i jak chcemy. Team mode może być obsługiwany przez dwie aparatury ST16 lub jedną aparaturę ST16 i jedną ST12 oraz poprzez pilot Wizard.Max czas lotu:

do 25 minut

Zasilanie:

Akumulator LiPo 4S 14.8V

Ładowarka:

Sc4000-4

Nadajnik Radiowy:

ST16 Ground Station

Max wysokość lotu:

122m

Max prędkość obrotu:

85°/s

Max kąt przechylenia:

35°

Max. prędkość wznoszenia:

5 m/s

Max. prędkość (tryb: Angle):

13.5 m/s

Max. prędkość (Tryb Follow Me):

19.4 m/s

Wymiary:

520x457x12x310 mm

Wymiary (złożony):

350mm x 269mm x 254mm

Waga jednostki latającej:

1695g

Waga kamery:

250g

Masa startowa:

1950g

Efektywna liczba pixeli:

12.4 Megapixeli

Obiektyw:

14mm/F2.8

Pole widzenia (FOV):

98°

Elektroniczne wyzwalanie migawki:

1/30 – 1/8000

Zasięg przesyłu obrazu:

do 1.6km

Rozdzielczość nagrywania:

4K UHD 30fps


Hexacopter Typhoon H Advanced
Kamera FPV CGO3+ 4K
16 kanałowa Aparatura ST16
2x Bateria LiPo 3S 5400mAh 11.1V
Ładowarka
Osłonki przeciw słoneczne
Zapasowy komplet śmigieł
Zasilacz sieciowy do ładowarki
Karta microSD 16GB SD z adapterem
Okablowanie
Plecak
Pilot Wizzard

PowiązaneProdukty