Obniżka!
Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ!
Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ!
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ! Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ! Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ! Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ! Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ! Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ! Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ! Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ! Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ! Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ! Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ! Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ! Yuneec H Typhoon - NOWOŚĆ!

Yuneec Typhoon H PRO + bateria, pilot i plecak - ULTRA PROMOCJA!

WYSYŁKA DO 48H

5 999,00 zł

6 499,00 zł

-500,00 zł

TYPHOON H PRO z intel realsense

Typhoon H PRO jest to zaawansowany hexacopter stworzony przez Yuneec. Wyposażony został w nowy zaawansowany technologicznie komputer pokładowy, który pozwala na takie funkcję jak: Waypointy, Follow me, Watch me, Orbit Me, Point of Interest, Journay oraz Dynamic Return Home. Wyposażony został również w sensory laserowe które pozwolą na wykrycie oraz ominięcie przeszkód. Kamera CGO3+ w połączeniu ze składanym podwoziem pozwala na wykonanie panoramy 360°.pełny zkares sterowania

3 osiowy stabilizator CGO3+ wraz z kamerą dostarczają wiele płynnych ujęć w niesamowitej jakości. Kamera wyposażona w 12 megapikselową matrycę i szerokokątny obiektyw (115°) tworzy niesamowite zdjęcia a także nagrywa w jakości 4K. Innowacyjny gimbal z możliwością obrotu o 360° jest kontrolowany w pełni z aparatury. 

System unikania przeszkód

Technologia RealSense wprowadza nowe możliwości, laserowe czujniki pozawalają na autonomiczny lot, doskonale rozpoznają obiekty a w razie zagrożenia Typhoon planuje nową, bezpieczną trasę. Jak to działa

Typhoon H z technologią Intel RealSense buduje model świata w 3D podczas swojego lotu. Pozwala podejmować mu to decyzje o tworzeniu tras wokół przeszkód które spotka na swojej drodze. Wbudowane sensory cały czas monitorują przestrzeń przed sobą. Ponadto Typhoon jest w stanie zapamiętać swoje środowisko. Jeśli uniknął przeszkodę raz, zapamięta jej położenie i automatycznie będzie planował w przyszłości trasę z ominięciem tego punktu. Wszystkie funkcje w jednym urządzeniu ST16


Aparatura pracująca na oprogramowaniu Android jest także wyposażona w moduły renomowanej firmy Intel. Na wyświetlaczu otrzymujemy wszystkie informacje dot. lotu, mamy dostęp do autonomicznych funkcji a także ustawień kamery. Wszystko to jest realizowane w czasie rzeczywistym, nie ma potrzeby stosowania zewnętrznego oprogramowania.  


 Fail Safe

Jeżeli w trakcie lotu awarii ulegnie jeden silnik nie musisz się martwić! Typhoon H samoczynnie przejdzie w tryb 5 silników i nadal będziesz mógł bezpiecznie i stabilnie lecieć!Łatwiejsza instalacja śmigieł

Śmigła typu Quick Relase pozwalają na błyskawiczny montaż i demontaż śmigieł. Śmigła wykonane z najlepszych tworzyw sztucznych pozwalają uniknąć wibracji podczas lotu i sprawiają że nasz hexacopter reaguje błyskawicznie na każde polecenie.


Składane w locie podwozie

Typhoon H posiada funkcję składanego podwozia w trakcie lotu. Pozwoli Ci to uzyskać bez żadnych przeszkód pogląd 360°.Składane ramiona

Typhoon H posiada w pełni składane ramiona co bardzo ułatwia transport i przechowywanie.
Tryby lotu

Wejdź na wyższy poziom latania dzięki autonomicznym trybom lotu!

ORBIT ME

Typhoon H będzie podążał za tobą po torze kołowym jednocześnie utrzymując Cię w centrum nagrywanego obrazu. 

Point of Interest

Wybierz punkt na aparaturze który ma być w centrum zainteresowania. Typhoon H będzie latał w koło jednocześnie filmując go.

Journey

Typhoon H oddali się na 45 metrów w górę jednocześnie ciągle Cię filmując dzięki czemu uzyskasz niesamowity efekty selfie!

Waypoints

Zaprogramuj drogę wg. której ma udać się Yuneec i nie martw się o lot, możesz w tym czasie zająć się kamerą aby uzyskać jak najlepsze ujęcia!

Follow Me/Watch me

Dzięki "Follow me" Typhoon H będzie podążał za Tobą niezależnie gdzie się udasz jednocześnie utrzymując Cię w centrum zainteresowania kamery.

Dynamic Return to Home 

Dzięki jednemu kliknięciu Twój Typhoon H wróci w miejsce gdzie aktualnie się teraz znajdujesz i wyląduje w odległości 8 metrów od Ciebie


Technologia Video Downlink

Technologia Video Downlink zapewnia podgląd z kamery w czasie rzeczywistym w jakości HD (720p) na ekranie aparatury (ST16) na odległość nawet 1,6 km. Dzięki temu widzimy dokładnie to co rejestruje kamera oraz z łatwością możemy wykonywać loty na duże odległości.

Tryb Team mode (opcjonalnie)

Dzięki trybowi team mode modelem sterować mogą dwie osoby, jedna steruje dronem i ustala lot a druga jest operatorem kamery. Zapewnia to wykonywanie ujęć dokładnie tego co chcemy i jak chcemy. Team mode może być obsługiwany przez dwie aparatury ST16 lub jedną aparaturę ST16 i jedną ST12 oraz poprzez pilot Wizard.

PowiązaneProdukty