iPad AIR 2 16 GB z WiFi (Złoty)
iPad AIR 2 16 GB z WiFi (Złoty)
Najedź kursorem na zdjęcie, lub kliknij

iPad Air 2 9.7" 16 GB z WiFi (Złoty) - SUPER PROMOCJA!

16GB z Cellular 2499,00 zł    
64GB z WiFi 2399,00 zł    
64GB z Cellular 2899,00 zł    
128GB z WiFi 2799,00 zł     
128GB z Cellular 3299,00 zł    

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

1 999,00 zł

iPad AIR 2

Tak potężny, że nie chcesz wypuścić go z ręki. Tak smukły i lekki, że nie musisz.

Tworząc każdego iPada, stawiamy sobie pozornie sprzeczne cele: chcemy zbudować urządzenie nieskończenie wydajne, a jednocześnie tak smukłe i lekkie, że prawie niezauważalne. Takie, które pomoże Ci robić niesamowite rzeczy, nie będąc przy tym żadnym obciążeniem. iPad Air 2 jest dokładnie czymś takim. A nawet lepszym.

Nowy iPad AIR 2 jest o 18% smuklejszy od poprzedników (6,1mm grubości). Waży zaledwie 437 gramów.


Nie tylko smuklejszy wyświetlacz. Lepszy. Dużo lepszy.

Aby stworzyć oszałamiająco smukłą sylwetkę iPada Air 2, zaczęliśmy od przeprojektowania wyświetlacza Retina, scalając jego trzy warstwy w jedną. Dzięki temu stał się nie tylko cieńszy, ale i dużo lepszy. Kolory są żywsze, a kontrast jeszcze większy. Dodaliśmy też antyrefleksyjną powłokę, która sprawia, że wyświetlacz iPada Air 2 generuje mniej odblasków niż ekran jakiegokolwiek innego tabletu.

9,7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2048x1536, 3.1 mln pikseli, 264 piksele na cal.


Potęga funkcji. Minimalizm formy.

iPad Air 2 jest nie tylko smuklejszy. Jest dużo mocniejszy. Zaprojektowaliśmy bowiem nowy procesor A8X, który ma znacząco wyższe parametry jednostki centralnej i układu graficznego w porównaniu ze swoim poprzednikiem. iPad Air 2 z 64-bitową architekturą dorównuje mocą wielu pecetom. A jest przy tym wybitnie energooszczędny. 10-godzinna wydajność baterii pozwala Ci pracować, grać, surfować i robić zakupy przez cały dzień.

64-bitowa architektura, 2,5x szybsza grafika, 40% szybszy procesor, aż do 10-godzin pracy na baterii.


Bezpieczeństwo zagwarantowane niepowtarzalnym wzorem: odciskiem palca.

iPad Air 2 dysponuje naszą przełomową technologią Touch ID, zapewniającą bezpieczeństwo na niespotykanym poziomie, oparte na naturalnie najdoskonalszym haśle dostępu - odcisku Twojego palca. Wystarczy Ci jedno dotknięcie, aby natychmiast odblokować iPada Air 2. Ale Touch ID umożliwia dużo więcej - możesz go używać do bezpiecznego robienia zakupów w iTunes, iBooks i App Store.


Dwie zachwycające kamery. Inteligentnie przebrane za iPada.

Nowa kamera iSight to najlepsza kamera kiedykolwiek dostępna w iPadzie. Ma zaawansowany układ optyczny, udoskonaloną matrycę oraz zaprojektowany przez Apple wydajny procesor sygnałowy obrazu ISP. Plus nowe funkcje jak panorama, wideo poklatkowe, wideo w zwolnionym tempie, samowyzwalacz i tryb zdjęć seryjnych. Przeprojektowaliśmy także przednią kamerę FaceTime HD, udoskonalając jej matrycę i zwiększając piksele, dzięki czemu działa jeszcze lepiej, nawet przy słabym oświetleniu. Efekt? Wszystkie Twoje zdjęcia i filmy, w tym wideorozmowy i selfie wyglądają zachwycająco.


Szybsze połączenia bezprzewodowe. Niecierpliwość popłaca.

Interfejs Wi‑Fi iPada Air 2 jest szybki, ponad dwukrotnie szybszy niż w poprzedniej generacji, dlatego pobieranie filmów i strumieniowe przesyłanie wideo zajmuje mniej czasu. A model Wi‑Fi + Cellular wyposażono w szybszą, bardziej zaawansowaną technologię 4G LTE.


Apki stworzone dla iPada. 
I Twojej wyobraźni.

iPad Air 2 ma potężne apki do załatwiania codziennych spraw, takich jak surfowanie po Internecie, sprawdzanie mejli, montowanie filmów, edycja zdjęć, sporządzanie raportów i czytanie książek. A w App Store znajdziesz setki tysięcy apek zaprojektowanych specjalnie na duży wyświetlacz Retina (a więc nie są to apki na smartfony rozciągnięte na dużym ekranie). Fotografujesz, grasz w gry, podróżujesz, czy zarządzasz finansami - zawsze znajdziesz apkę, dzięki której będziesz robić to jeszcze lepiej.


OS 8 i iPad Air 2. Bardzo mocna kombinacja.

iOS 8 to najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny z funkcjami, które sprawiają, że iPad Air 2 jest jeszcze bardziej niezastąpiony. Integracja pozwala rozpocząć projekt na jednym urządzeniu i dokończyć na innym. Chmura rodzinna - udostępniać filmy, książki, muzykę i aplikacje nawet sześciu osobom w rodzinie. A iCloud Drive bezpiecznie przechowuje każdego rodzaju dokumenty i umożliwia dostęp do ich zawartości z dowolnego urządzenia. W istocie każda nowa funkcja systemu iOS 8 została zaprojektowana tak, by idealnie współpracować z iPadem Air 2 i w pełni wykorzystać jego potężny procesor A8X, ultraszybkie połączenia bezprzewodowe oraz olśniewający wyświetlacz Retina.Zawartość opakowania

iPad AIR 2
Przewód ze złączem Lightning na USB
Zasilacz USB
PowiązaneProdukty