iPad mini 4 z WiFi 16GB (Srebrny) - NOWOŚĆ!
iPad mini 4 z WiFi 16GB (Srebrny) - NOWOŚĆ!
Najedź na zdjęcie, lub kliknij

iPad mini 4 7.9" z WiFi 16GB (Złoty) - NOWOŚĆ!

16GB z Cellular 2299 zł
64GB z Wi-Fi 2199 zł
64GB z Cellular 2699 zł 
128GB z WiFi 2599,00 zł   
128GB z Cellular 3099,00 zł

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

1 799,00 zł

iPad mini 4

WYŚWIETLACZ RETINA O PRZEKĄTNEJ 7,9 CALA

Na olśniewającym wyświetlaczu Retina z ponad 3,1 miliona pikseli - co oznacza o milion więcej niż w przypadku telewizora HD. Zdjęcia i nagrania wideo są niewiarygodnie bogate w szczegóły, a tekst jest ostry jak brzytwa.

SMUKŁA I LEKKA KONSTRUKCJA

iPad mini to siła możliwości i zaawansowane rozwiązania, takie jak kamery iSight i FaceTime HD. A mimo to wciąż doskonale mieści się w dłoni.


Nowy iPad mini 4 jest o 18% cieńszy od poprzedników (6,1mm) oraz waży tylko 299g.


PROCESOR A8

Wyposażony został w nowszy i lepszy procesor A8. Nowy chip w zostosowaniach jest o 30% szybszy od poprzednika, a przy generowaniu grafiki zwrazsta do 60%.

ULTRASZYBKI INTERFEJS BEZPRZEWODOWY

Unowocześnione moduły łączności bluetooth i Wi-Fi, pierwszy może działać w standardzie 4.2, drugiobsługuje protokoły 802.11a/bg/n i ac.8-megapikselowy aparat

Usprawniony został również aparat, który teraz ma 8 megapikseli i pozwala na nagrywanie filmów slow-motion w 120kl/s.

POTĘŻNE APLIKACJE W PAKIECIE

iPad oferuje fantastyczne aplikacje do sprawdzania poczty, surfowania w sieci i prowadzenia wideorozmów. Zawiera też rewelacyjne aplikacje, dzięki którym w kilka minut zrobisz wspaniałe rzeczy - od edycji zdjęć, przez montaż filmów, tworzenie muzyki i dokumentów, po przygotowywanie prezentacji i arkuszy kalkulacyjnych.


PONAD 500 000 APLIKACJI W
APP STORE

W App Store znajdziesz fantastyczne aplikacje stworzone specjalnie dla iPada. I nie są to rozciągnięte apki ze smartfonów. Aplikacje na iPada w pełni wykorzystują jego możliwości technologiczne, takie jak żyroskop czy przyspieszeniomierz, oraz każdy piksel wyświetlacza Retina. A więc możliwości iPada  i Twoje  są praktycznie nieograniczone.


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

iPad mini 4
Przewód ze złączem Lightning na USB
Zasilacz USB

IOS 8

iOS 8 to najbardziej zaawansowany jak dotąd mobilny system operacyjny. Ma nowe funkcje, takie jak Integracja, iCloud Drive i Chmura rodzinna. A ponieważ został zaprojektowany specjalnie dla iPada, nie tylko pięknie wygląda, ale też pięknie działa.


OGRANICZONA GWARANCJA

iPad mini podlega także rocznej ograniczonej gwarancji Apple. Urządzenie objęte jest też 90-dniowym bezpłatnym telefonicznym wsparciem technicznym. 


ZADAWANE PYTANIA

WI-FI CZY WI-FI + CELLULAR?

Model Wi-Fi: iPad łączy się z Internetem za pośrednictwem szybkiej sieci Wi-Fi, na przykład przez domowy router albo bezprzewodowy hotspot w kawiarni lub bibliotece. Hotspoty Wi-Fi znajdziesz wszędzie na świecie, a Twój iPad rozpozna je automatycznie.

Model Wi-Fi + Cellular: Gdy sieć Wi-Fi nie jest dostępna, iPad łączy się z Internetem za pośrednictwem szybkiej sieci komórkowej. A więc także podczas podróży pociągiem, jazdy samochodem czy spaceru po parku możesz połączyć się z całym światem. Model Wi-Fi + Cellular jest dostępny bez konieczności podpisywania umowy. Usługa transmisji danych w sieci komórkowej jest sprzedawana oddzielnie. Zapytaj swojego operatora o plan taryfowy.

PLANY TARYFOWE NA TRANSMISJĘ DANYCH DLA IPADA MINI

Do korzystania z usług transmisji danych w sieci komórkowej potrzebna jest karta nano-SIM i plan taryfowy obejmujący transmisję danych. Dostępne są plany niewymagające podpisywania umowy wiążącej klienta na długi czas. Usługę transmisji danych możesz uruchomić w dowolnym momencie po zainstalowaniu karty nano-SIM. Niektóre plany można nawet aktywować bezpośrednio na iPadzie mini.

GWARANCJA

W Polsce konsumenci mają prawo do bezpłatnej naprawy, wymiany, rabatu lub zwrotu zapłaconej kwoty przez sprzedawcę, jeśli w momencie dostawy towar nie był zgodny z zawartą umową sprzedaży. Zgodnie z polskim Kodeksem Cywilnym konsument może zgłaszać roszczenia z tego tytułu przez dwa lata od dostawy towaru. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Produkty Apple i polskie prawo konsumenckie.


iPad podlega także rocznej ograniczonej gwarancji Apple. Urządzenie objęte jest też 90-dniowym bezpłatnym telefonicznym wsparciem technicznym. Więcej informacji o zasadach serwisowania iPada przez Apple można znaleźć w Centrum odpowiedzi dotyczącym iPada.


Wykup plan ochrony AppleCare Protection Plan, aby nawet na dwa lata zapewnić sobie fachowe telefoniczne wsparcie techniczne oraz dodatkowe opcje serwisu sprzętowego Apple. Więcej informacji można znaleźć na stronie planu ochrony AppleCare Protection Plan dla iPada.

PowiązaneProdukty