PUZLOOK SLIM Obudowa z optycznym obiektywem dla iPhone 6
PUZLOOK SLIM Obudowa z optycznym obiektywem dla iPhone 6
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
PUZLOOK SLIM Obudowa z optycznym obiektywem dla iPhone 6 PUZLOOK SLIM Obudowa z optycznym obiektywem dla iPhone 6 PUZLOOK SLIM Obudowa z optycznym obiektywem dla iPhone 6

PUZLOOK SLIM Obudowa z optycznym obiektywami dla iPhone 6

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

399,00 zł

PUZLOOK SLIM Obudowa z optycznym obiektywem dla iPhone 6

Puzlook to wielokrotnie nagradzana, wykonana w technologi SLR obudowa z optycznymi obiektywami przeznaczona dla smartphone'ów iPhone 6.

Prezentacja naszego nowego Puzlook'a dla iPhone'a 6 oparta jest na Mobilności, Wygodzie użytkowania, Łatwości obsługi oraz Przyjemnej i Wysokiej jakości fotografii dla każdego użytkownika, począwszy od laika do profesjonalnego fotografa.

Wszystkie obiektywy są fachowo wykonane dzięki zastoswowaniu pokrycia BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) stworzonym przez Hoya Corporation z Japonii w celu uzyskania wysokiej rozdzielczości oraz czystych i ostrych kolorów. Wzorowane na popularnym koncepcie układanki rozwiązanie powoduje, że użytkownik może przemieszczać dany kwadrat z obiektywem SLR Multi-Lens po osi kamery iPhone'a w celu uzyskania wyraźnego i precyzyjnego obrazu fotografii. Nasz unikatowy system szyn pozwala na bezproblemowe przemieszczanie pożądanego obiektywu bez konieczności używania magnesów, nakładek ani uchwytów i klipsów wszelkiego rodzaju.

RODZAJE OBIEKTYWÓW
Nasz unikatowy system szyn pozwala na bez oporowe przemieszczanie żądanego obiektywu bez konieczności stosowania magnesów, dodatkowych obudów lub klipsów. Puzlook, czyli Ochronne Etui z SLR Multi-Lens, jest produkowane przez Ilias Project Inc. w Koreii Południowej, wyłącznie dla iPhone'a 6.Wszystkie obiektywy są fachowo wykonane z pokryciem BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) stworzonym przez Hoya Corporation z Japonii w celu uzyskania wysokiej rozdzielczości oraz czystych i ostrych kolorów.Funkcje obiektywów:Praktyczne zastosowanie obiektywu zoom Puzlook.

Instrukcje do poprawnego użytkowania obiektywu ZOOM CAM X4,5

W APP Store znajdź i ściągnij darmową aplikację "Puzlook App." Zainstaluj twój Puzlook dla iPhone'a 6 lub 6 Plus z obiektywem Zoom zgodnie z zamieszczonymi instrukcjami.

1. Otwórz aplikację Puzlook App i aktywuj ją wybierając ikonę ZOOM w górnym, lewym boku swojego ekranu.

2. Aktywuj ustawienia Video lub Obrazu poprzez wybranie porządanej ikony znajdującej się w dolnym, prawym narożniku twojego ekranu. Manualnie wyreguluj swój obiektyw Zoom i ciesz się swoimi zdjęciami wykonanymi za pomocą teleobiektywu.

3. Instukcja obsługi dla użytkownika pojawia się po naciśnięciu ikony w prawym, górnym rogu twojego ekranu.

Wymiary:

PUZLOOK 6
szer. 71mm
wys.145mm
grub. 22[34] mm

Zawartość opakowania:

- obudowa do smartfona
- 3 obiektywy: Rybie oko, Teleobiektyw, Szerokokątny