GoPro Hero 5 Session - NOWOSĆ!
GoPro Hero 5 Session - NOWOSĆ!
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
GoPro Hero 5 Session - NOWOSĆ! GoPro Hero 5 Session - NOWOSĆ! GoPro Hero 5 Session - NOWOSĆ! GoPro Hero 5 Session - NOWOSĆ! GoPro Hero 5 Session - NOWOSĆ!

GoPro HERO 5 Session

Mała wodoodporna kamera łączy w sobie wysoką jakość obrazu 4K, prostotę obsługi oraz sterowanie głosowe 

WYSYŁKA DO 48H

1 499,00 zł

GoPro HERO 5 Session

Mniejszy a jednak najlepszy

Pomimo niewielkich rozmiarów kamera GoPro nadrabia swoją funkcjonalnością i wyposażeniem. Zachowując znajomy z poprzednich generacji HERO Session kształt kostki lodu, HERO5 Session dokonuje kolejnego znaczącego kroku w kierunku doskonałości. Możliwość nagrywania video 4k UHD w 30fps oraz 1080p w aż 90fps, ponadto 10mpx matryca z funkcją zdjęć seryjnych w aż 30fps mieści się w tym miniaturowym urządzeniu. Obudowa kamery jest sama w sobie wodoodporna do głębokości 10m oraz wstrząsoodporna co sprawia, że HERO5 Session jest wytrzymały nawet bez dodatkowej obudowy ochronnej.

Niezależnie czy chcesz zamontować HERO5 Session do gryfu gitary, do selfie sticku czy do deski surfingowej, będziesz mieć do swojej dyspozycji wszystkie dostępne 3- zębowe akcesoria, które pomogą Ci uchwycić perfekcyjne ujęcie. Dołączona standardowa rama posiada zintegrowane mocowania do dodatkowych akcesoriów. W skład zestawu wchodzi również płytka montażowa do ramy oraz dwa przylepne mocowania ( jeden obrotowy, drugi płaski ) umożliwiający montaż/ demontaż wykonywany jednym ruchem.

Pomimo wszystkich nowinek i funkcji zawartych w HERO5 Session, nadal jest on łatwy w użyciu. Jedno- przyciskowy interfejs wprowadzony w poprzedniej generacji HERO Session pozwala na natychmiastowe uruchomienie urządzenia i rozpoczęcie nagrywanie po wciśnięciu zaledwie jednego guzika. Możliwe jest również korzystanie z funkcji urządzenia poprzez sterowanie głosowe dzięki wbudowanemu systemowi obsługi głosem. Proste głosowe polecenia kontrolują różne funkcje wewnątrz kamery, takie jak: start/ stop nagrywanie, zdjęcia seryjne i wiele więcej.

Sterowanie głosem

Czerp przyjemność z Twojego GoPro dzięki funkcji sterowania głosem
używając prostych poleceń głosowych.
Kompaktowe mocowanie

Elegancki i kompaktowy HERO5 Session zapewnia wspaniałe i nowe perspektywy.

Filmy 4K, zdjęcia 10mp

Zachwycające filmy w jakości 4k oraz 10mpx zdjęcia dostępne w trybach Single, Burst i Time Lapse.
Zaawansowana stabilizacja obrazu

HERO5 Session potrafi uchwycić niesamowicie płynny obraz dzięki kamerze przymocowanej do Twojego ulubionego sprzętu.

Proste jedno- przyciskowe sterowanie

Jedno wciśnięcie przycisku migawki uruchamia kamerę I automatycznie rozpoczyna nagrywanie.
wytrzymały i wodoodporny.

Celowo wytrzymały, HERO5 Session jest wodoodporny do głębokości 10m bez konieczności używania obudowy
NOŚ GO. PRZYMOCUJ GO. KOCHAJ GO.

Chwytaj chwile w zupełnie nowy sposób dzięki mocowaniom i akcesoriom 30+ GoPro takim jak Karma TM, 3-Way TM, Remo i wiele innych.Dostęp + dzielenie się z każdego zakątka świata

Łączność Bluetooth i Wi-fi umożliwia HERO5 Black łączenie się z mobilnymi urządzeniami i bezprzewodowymi akcesoriami. Dzięki subskrypcji GoPro Plus, HERO5 Black może automatycznie wysyłać zdjęcia i filmy bezpośrednio do Chmury by ułatwić podgląd, edytowanie oraz dzielenie się Twoimi wspomnieniami na bieżąco. Darmowa aplikacja z GoPro, CAPTURE and QUICK całkowicie integruje funkcjonalność Twojego HERO5 Black z mobilnym urządzeniem. CAPTURE zapewnia podgląd na żywo, odtwarzanie i całkowitą kontrolę kamery przez WiFi. QUICK jest szybką platformą edytującą umożliwiającą łatwe przycinanie i dzielenie się twoimi nagraniami.


Tryby nagrywania wideo

Wybierz preferowaną rozdzielczość by wpasować się w swój projekt. Nagrywaj w jakości UHD 4k do 30 fps lub przełącz na niższą rozdzielczość taką jak: 1080p i 720p by mieć dostęp do wyższej częstotliwości wyświetlania klatek, większych możliwości FOV (Pole widzenia) i elektronicznej stabilizacji. W szerokoformatowej rozdzielczości 2,7K lub mniejszej, dostępna jest opcja FOV zawierając tryb Medium, Narrow i nowy Linear ( dostępny tylko w 2,7K i 1080p ) co poprawia zniekształcenie obiektywu.

Wszystkie tryby nagrywania mogą być tak proste lub zaawansowane jak tylko chcesz. Chcąc mieć pewność, że ujęcie zostanie uchwycone i będzie wyraźne -auto- exposure ( auto- ekspozycja )jest do twojej dyspozycji. Dla wszystkich którzy chcą nagrywać materiały filmowe mając jednocześnie pełną kontrolę nad tworzonym nagraniem, dostępna jest manualna ekspozycja.

HERO5 Session zawsze stara się nagrywać dźwięk o najwyższej możliwej jakości. Dzięki zaawansowanym algorytmom HERO5 Session jest wstanie redukować wynikające z szumu wiatru artefakty, sprawiając, iż nagrywany dźwięk będzie zaskakująco czysty i klarowny, nawet w ekstremalnych warunkach.

Tryby zdjęć:

Tryb Burst: Zdjęcia seryjne mogą być robione podczas wielo sekwencyjnych akcji by uchwycić odpowiedni moment. W pamięci kamery może być przechowywane do 30 zdjęć z jednej serii, czas sekwencji może być ustawiony od 6 do 1 sekundy a to wszystko w 12mpx.

Tryb Time Lapse: Nagraj poruszające się chmury, pędzący ruch uliczny lub konstelację gwiazd kreślącą swoją drogę na niebie a wszystko to za pomocą trybu Time Lapse. Ustaw przerwę pomiędzy zdjęciami w zakresie od ½ - 1 min aby uzyskać różne efekty.


Porównanie kamer GoPro


Zawartość zestawu:

- Kamerę GoPro HERO5 Session
- Baterię do ponownego ładowania
- Zaokrąglone, przylepne mocowanie
- Płaskie, przylepne mocowanie
- Klamra montażowa
- Kabel USB

PowiązaneProdukty