Obniżka!
GoPro Hero 5 Black - NOWOSĆ!
GoPro Hero 5 Black - NOWOSĆ!
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
GoPro Hero 5 Black - NOWOSĆ! GoPro Hero 5 Black - NOWOSĆ! GoPro Hero 5 Black - NOWOSĆ! GoPro Hero 5 Black - NOWOSĆ! GoPro Hero 5 Black - NOWOSĆ! GoPro Hero 5 Black - NOWOSĆ! GoPro Hero 5 Black - NOWOSĆ! GoPro Hero 5 Black - NOWOSĆ! GoPro Hero 5 Black - NOWOSĆ!

GoPro HERO 5 Black - SUPER PROMOCJA!

Najmocniejsza i najłatwiejsza w użytkowaniu GoPro, dzięki wysokiej jakości rozdzielczości 4K, sterowaniu głosowemu , obsłudze przy pomocy jednego przycisku, ekranowi dotykowemu oraz projektowi zapewniającemu wodoodporność.

WYSYŁKA DO 24H

1 799,00 zł

1 899,00 zł

-100,00 zł

GoPro HERO 5 Black

Odporna na wstrząsy i gotowa na przygody, kamera GoPro HERO5 Black bez wahania może zostać zabrana na stok narciarski, na górzysty teren a nawet pod wodę nagrywając w niesamowitej jakości 4k i jednocześnie robiąc 12Mp zdjęcia. Uszczelniona gumowa obudowa pozwala na wzięcie HERO5 Black na głębokość 10m bez potrzeby użycia zewnętrznej obudowy. Więc, niezależnie czy twoje eskapady zaprowadzą cię do betonowej dżungli, na piaskowe pustynie, na stok narciarski czy pod wodę twoje GoPro będzie gotowe do działania po wciśnięciu jednego przycisku. Po skończeniu nagrywania wystarczy użyć ekranu dotykowego by odtworzyć nagranie lub edytować materiał filmowy bezpośrednio na kamerze.


Ciężko jest mówić o wszechstronności HERO5 Black i nie wspomnieć o rosnących możliwościach dostępnych dzięki różnorodnym akcesoriom. Rama dostępna wraz HERO5 Black nie tylko zapewnia dodatkową warstwę ochronną kamerze ale również stanowi interfejs do świata 3-zębowych akcesoriów. Do zestawu dołączona jest płytka montażowa do ramy oraz dwa przylepne mocowania ( jeden obrotowy, drugi płaski ) do otwierania jednym ruchem. Pozostałe akcesoria takie jak: mocowanie na kierownicę rowera, selfie stick, przyssawki i obudowa dive housing (do nurkowania) dostępne są osobno.


HERO5 Black jest nie tylko bardziej wszechstronny niż poprzednia generacja HERO ale również łatwiejszy w użyciu. Ekran dotykowy znajdujący się na tylnej części urządzenia, przedstawia ulepszony interfejs użytkownika a przedni ekran wraz z górnymi i bocznymi przyciskami oferuje bardziej tradycyjne jedno przyciskowe sterowanie. Kiedy kamera jest wyłączona, wystarczy nacisnąć przycisk nagrywania by ją uruchomić i natychmiastowo rozpocząć nagrywanie. Dzięki wbudowanej kontroli głosowej możliwa jest sterowanie głosem. Proste polecenia głosowe są w stanie kontrolować przeróżne funkcje kamery takie jak : start/stop, nagrywanie, zdjęcia seryjne (photo burst) i wiele innych. 

Sterowanie głosem

Czerp przyjemność z Twojego GoPro dzięki funkcji sterowania głosem
używając prostych poleceń głosowych.
2-CALOWY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY

Przeglądaj, odtwarzaj swoje nagrania, zmieniaj ustawienia i przycinaj swój materiał filmowy a wszystko to na Twoim GoPro

WYTRZYMAŁY i WODODODPORNY

Celowo wytrzymały, HERO5 Black jest wodoodporny do głębokości 10m bez konieczności używania obudowy.
PROSTE JEDNO-PRZYCISKOWE STEROWANIE

Jedno wciśnięcie przycisku migawki uruchamia kamerę I automatycznie rozpoczyna nagrywanie.

ZAAWANSOWANA STABILIZACJA OBRAZU

HERO 5 Black potrafi uchwycić niesamowicie płynny obraz dzięki kamerze przymocowanej do Twojego ulubionego sprzętu.
NOŚ GO. PRZYMOCUJ GO. KOCHAJ GO.

Chwytaj chwile w zupełnie nowy sposób dzięki mocowaniom i akcesoriom 30+ GoPro takim jak Karma TM, 3-Way TM, Remo i wiele innych.Dostęp + dzielenie się z każdego zakątka świata

Łączność Bluetooth i Wi-fi umożliwia HERO5 Black łączenie się z mobilnymi urządzeniami i bezprzewodowymi akcesoriami. Dzięki subskrypcji GoPro Plus, HERO5 Black może automatycznie wysyłać zdjęcia i filmy bezpośrednio do Chmury by ułatwić podgląd, edytowanie oraz dzielenie się Twoimi wspomnieniami na bieżąco. Darmowa aplikacja z GoPro, CAPTURE and QUICK całkowicie integruje funkcjonalność Twojego HERO5 Black z mobilnym urządzeniem. CAPTURE zapewnia podgląd na żywo, odtwarzanie i całkowitą kontrolę kamery przez WiFi. QUICK jest szybką platformą edytującą umożliwiającą łatwe przycinanie i dzielenie się twoimi nagraniami.


Tryby nagrywania wideo

Wybierz preferowaną rozdzielczość by wpasować się w swój projekt. Nagrywaj w jakości UHD 4k do 30 fps lub przełącz na niższą rozdzielczość taką jak: 1080p i 720p by mieć dostęp do wyższej częstotliwości wyświetlania klatek, większych możliwości FOV (Pole widzenia) i elektronicznej stabilizacji. W szerokoformatowej rozdzielczości 2,7K lub mniejszej, dostępna jest opcja FOV zawierając tryb Medium, Narrow i nowy Linear ( dostępny tylko w 2,7K i 1080p ) co poprawia zniekształcenie obiektywu.

Wszystkie tryby nagrywania mogą być tak proste lub zaawansowane jak tylko chcesz. Chcąc mieć pewność, że ujęcie zostanie uchwycone i będzie wyraźne -auto- exposure ( auto- ekspozycja )jest do twojej dyspozycji. Dla wszystkich którzy chcą nagrywać materiały filmowe mając jednocześnie pełną kontrolę nad tworzonym nagraniem, dostępna jest manualna ekspozycja.
Dźwięk przy filmach nagrywany jest za pomocą 3 mikrofonów. W normalnych warunkach HERO5 Black przetwarza dźwięk dla sygnału stereo. W przypadku wietrznej pogody, oddziaływującej na dźwięk, HERO5 Black automatycznie wyczuje, który mikrofon odbiera najlepszy sygnał i uruchomi go eliminując jakiekolwiek szumy wiatru. Podczas gdy dźwięk będzie tylko monofoniczny, będziesz miał pewność, że osiągnąłeś najwyższą z możliwych jakości dźwięku.


Tryby zdjęć

Raw File Option: Oprócz standardowego formatu JPEG, HERO5 Black posiada możliwość zapisu zdjęć w formacie RAW, co zapewnia entuzjastom i profesjonalistom większą elastyczność podczas robienia zdjęć . Zdjęcia w formacie RAW pozwalają uzyskać lepsze efekty dzięki możliwym zmianom po wykonaniu ujęcia.

Tryb WDR: Tryb WDR ( Poszerzenie dynamiki obrazu ). Wypełnia on lukę pomiędzy formatem JPEG a RAW . W przypadku gdy scena posiada dużo cieni lub jasne podkreślenia, tryb WDR w najlepszy możliwy sposób przechwytuje detale znajdujące się w tych obszarach.

Tryb Burst: Zdjęcia seryjne mogą być robione podczas wielo sekwencyjnych akcji by uchwycić odpowiedni moment. W pamięci kamery może być przechowywane do 30 zdjęć z jednej serii, czas sekwencji może być ustawiony od 6 do 1 sekundy a to wszystko w 12mpx.

Tryb Time Lapse: Nagraj poruszające się chmury, pędzący ruch uliczny lub konstelację gwiazd kreślącą swoją drogę na niebie a wszystko to za pomocą trybu Time Lapse. Ustaw przerwę pomiędzy zdjęciami w zakresie od ½ - 1 min aby uzyskać różne efekty.


Porównanie kamer GoPro

- Kamerę GoPro HERO5 Black
- Ramę do HERO5 Black
- Baterię do ponownego ładowania
- Zaokrąglone, przylepne mocowanie
- Płaskie, przylepne mocowanie
- Klamra montażowa
- Kabel USB

PowiązaneProdukty