iPad Pro gwiezdna szarość
iPad Pro gwiezdna szarość
Najedź na zdjęcie, lub kliknij

iPad Pro 12.9" z Wi-Fi 64GB (Srebrny) - SUPER PROMOCJA!

64GB z Cellular 4799 zł
256GB z Wi-Fi 4599 zł
256GB z Cellular 5299 zł
512GB z Wi-Fi 5599 zł
512GB z Cellular 6299 zł

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

4 099,00 zł

IPAD PRO

Wszystko robi lepiej. 
Więc i Ty także.

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej niż myślisz. Oferuje znacznie więcej mocy niż większość laptopów PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Wyświetlacz Retina został przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak rąk. A wszystkim steruje iOS, najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie. iPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od nowoczesnego komputera. Tylko lepsze.


WYŚWIETLACZ RETINA O PRZEKĄTNEJ 12.9 CALA

Ekran nowego iPada Pro 12,9 cala jest o niemal 20 procent większy niż w modelu 10,5-calowym, więc masz znacznie szersze pole do działania. A do tego pełnowymiarową ekranową klawiaturę. I to w urządzeniu, które wciąż jest niewiarygodnie poręczne i mobilne.


Kolory jak w kinie

W dziedzinie obsługi dotykowej iPad zawsze był bezkonkurencyjny. Przeprojektowany wyświetlacz Retina iPada Pro podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Odbija mniej światła i jest jaśniejszy, ale przede wszystkim bardziej responsywny niż jakikolwiek inny ekran. Niezależnie od tego, czy przeglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.


Częstotliwość odświeżania 120 Hz. Takich wrażeń jeszcze nie było.

Wyświetlacz Retina nowego iPada Pro ma teraz częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dlatego filmy i klipy wideo prezentują się wspaniale, a gry działają bez najmniejszych zakłóceń. Ekran reaguje natychmiast, zarówno na ruchy Twojego palca, jak i Apple Pencil. Zawrotna prędkość to coś pięknego.


Cieszy oko. Bardziej.

Jasność 600 nitów - na jaśniejszym ekranie wszystko jest bardziej czytelne – w każdym otoczeniu.
szeroka gama kolorów P3 - szerokiej gamie kolorów (P3) zieleń i czerwień nabierają intensywności, dzięki czemu zdjęcia i filmy są bardziej realistyczne.
współczynnik odbicia 1.8% - dzięki zaprojektowanej przez Apple specjalnej powłoce antyrefleksyjnej obrazy na ekranie iPada są czytelne i wyraziste, niezależnie od tego, gdzie będziesz z niego korzystać.


Ma więcej mocy niż większość laptopów PC.

Sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o architekturze 64-bitowej oddaje w Twoje ręce niewiarygodną moc. Możesz więc na poczekaniu montować wideo 4K, renderować skomplikowane modele 3D albo tworzyć złożone prezentacje oraz dokumenty i od razu dodawać do nich komentarze. Bez trudu i bez doładowywania – nawet przez cały dzień.


Kamerai FaceTime HD

iPad Pro ma te same znakomite aparaty, co iPhone 7. Zaawansowana stabilizacja obrazu i światło przysłony ƒ/1,8 sprawiają, że zdjęcia i filmy wychodzą wspaniale nawet w mroku. A dzięki szerszej gamie kolorów każde selfie to prawdziwe dzieło sztuki.


dizajn

iPad Pro zdumiewa wydajnością, a jego zaawansowany wyświetlacz, dwie kamery, ultraszybki interfejs bezprzewodowy i bateria na cały dzień1 mieszczą się w smukłej, poręcznej konstrukcji. Gdziekolwiek go ze sobą weźmiesz, możesz zrobić niemal wszystko.


Wi‑Fi i 4G LTE

iPad Pro może łączyć się z najszybszymi sieciami Wi‑Fi i komórkowymi, pozwalając przeglądać Internet, streamować filmy i udostępniać dokumenty praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. Model Wi‑Fi + Cellular umożliwia wygodne prowadzenie rozmów FaceTime a nawet tworzenie hotspota bez konieczności zmiany posiadanego planu taryfowego. By zapewnić maksymalną swobodę, nowy iPad Pro 9,7 cala jest wyposażony zarówno we wbudowaną kartę Apple SIM3, jak i w tackę na standardową kartę SIM operatora. A za sprawą swojego interfejsu 4G LTE Advanced iPad Pro 9,7 cala umożliwia nawet o 50 procent szybsze przesyłanie danych w sieci komórkowej.


touch id

Za pomocą zaawansowanego czytnika linii papilarnych błyskawicznie odblokujesz iPada i zabezpieczysz swoje poufne dane w aplikacjach.


oprogramowanie

iPad Pro działa w oparciu o iOS 10 jest to najbardziej intuicyjny, zaawansowany i bezpieczny mobilny system operacyjny. Dzięki wbudowanym wszechstronnym aplikacjom i zaawansowanej wielozadaniowości iOS 10 sprawia, że z iPadem możesz zrobić jeszcze więcej.

PowiązaneProdukty